Iwomen בקהילה - חגיגות 30 שנה לבית איזי שפירא אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 09/08/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > Iwomen בקהילה > חגיגות 30 שנה לבית איזי שפירא
  כתבות אחרונות
חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר

צבעי ילדים המיוצרים על ידי עמותת אנוש נמכרים בסניפי רשת צבעי ילדים המיוצרים על ידי עמותת אנוש נמכרים בסניפי רשת "Toys R' Us"

שוקו, לחמנייה, כיסא גלגלים שוקו, לחמנייה, כיסא גלגלים

טקסים של הַבְדָּלָה בין זיכרון לעצמאות

עמותת חיים - תורמים בנדיבות בחגיגה יוונית עמותת חיים - תורמים בנדיבות בחגיגה יוונית

עשיית חסד ב עשיית חסד ב"חסדי נעמי"

אירוע יד שנייה ווינטאג' של ויצ אירוע יד שנייה ווינטאג' של ויצ"ו במאז"ה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

חגיגות 30 שנה לבית איזי שפירא

מאת: מערכת Iwomen
צמרת המשק והכלכלה, שרים, חברי כנסת, שגרירים, מתנדבים, ארגוני הנכים בישראל, הגיעו לחגיגות 30 שנה לבית איזי שפירא, בבית האופרה הישראלית.במרכז האירוע עמדה להקת My Dream China הסינית הזכורה מטקס נעילת האולימפידה בביג'ין, המונה 55 אמנים, כולם אנשים עם מוגבלויות פיזיות, עיוורים, חרשים אילמים וקטועי גפיים אשר הציגו הופעה גרנדיוזית ובלתי נשכחת.

בין הקטעים אשר הלהיבו את הקהל אשר הצטרף בשירה ומחיאות כפיים – היה רפרטואר שהושר בעברית, על ידי הזמרים הסיניים במבטא עברי קולח ללא שיבושים.
החל מהשיר "לתת" (בועז שרעבי) הללויה הישראלי (זכה באירוויזיון) ו"הבאנו שלום עליכם" שסחף מחיאות כפיים נלהבות, כאשר האורחים המכובדים מצטרפים לשירה הקולחת עם הזמרים שעל הבמה.

בין האורחים שהגיעו -
צבי וג'וזפין זיו, עירית רפופורט (אשת עסקים ביתו של ברוס רפופורט), עו"ד דני סרור (העו"ד של א. במשפט קצב), ציון קינן מנכ"ל בנק הפועלים, חיים קרופסקי ואירית איזקסון מקבוצת ישרכארט, גיל שרון מנכ"ל פלאפון, חמי פרס, בוריס קרסני פוליסי, עירית ומוישיק תאומים, יצחק הרצוג שר הרווחה ורעייתו מיכל,
נאוה ברק, מיקי אבנר ס.נשיא קבוצת שטראוס, רוני ואורה נפתלי (מי עדן) טננבאום אליוט ודבי (יהלומנים) צבי ומיכל נטע – פלאן (מכשירי תנועהוקרן בוקסן באום-נטע) גיא ברעם, ניר ברונשטיין מנכ"ל פועלים שוקי הון, רפי ודודי מאור (ECI ) מאיר והדסה שני (מנכל"ית להקת בת שבע) קרן וזאב בילסקי, אורי סלונים, נילי ויהודי ליפמן (לשעבר מנכל גלידות נסטלה) אריק בן זינו מנכ"ל גאפ ישראל, עמוס נדאי שגריר ישראל בסין, הזמרת רוני סופר סטאר וזוכה .

בעת קבלת הפנים, בתחילת האירוע, לאחר חיוכים והחלפת דברים עם צבי זיו וג'ין יודס (מנכלית בית איזי שפירא) הצהיר ציון קינן מנכ"ל בנק הפועלים, על המשך המורשת המבורכת של הבנק לתמיכה בבית איזי שפירא כארגון מוביל בתחום הנכויות בארץ.

במעמד המברכים, ציין מנכ"ל פלאפון גיל שרון את מחויבות החברה לתמיכה בבעלי צרכים מיוחדים – החל מתרומה ישירה לקהילה ועד העסקת בעלי צרכים מיוחדים במערך השירותים של החברה.

יצחק (בוז'י) הרצוג שר הרווחה, אשר עלה וברך, ציין את העיתוי הסמלי לאירוע, כאשר באותו הערב ממש, עבר גם התיקון לחוק לרום הקובע תמריצים לטובת העסקת נכים.

האירוע היווה הצהרה בדבר זכותם של אנשים עם מוגבלויות לחיי שוויון הזדמנויות ואמירה ברורה על הצורך של כולנו לראות את האדם שמעבר למוגבלות, לשים דגש על ה- Ability במקום ה- Disability בדרך לכינונה של חברה סובלנית המכבדת את כל אזרחיה.


למי שטרם מכירה,
בית איזי שפירא הנו ארגון הפועל לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות. הארגון אשר החל את דרכו בבית קטן בהרצליה עם 16 ילדים עם פיגור בינוני וקשה מעניק כיום שירותים חינוכיים-טיפוליים, פועל לשינוי חברתי וקידום מודעות בקהילה, עוסק בפיתוח, מחקר והכשרה. משפיע על חייהם של יותר מ- 24,000 ילדים ובוגרים עם מוגבלויות בשנה.
נוצר: 10/29/2009 11:49:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים