Iwomen בקהילה - חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > Iwomen בקהילה > חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר
  כתבות אחרונות
חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר

צבעי ילדים המיוצרים על ידי עמותת אנוש נמכרים בסניפי רשת צבעי ילדים המיוצרים על ידי עמותת אנוש נמכרים בסניפי רשת "Toys R' Us"

שוקו, לחמנייה, כיסא גלגלים שוקו, לחמנייה, כיסא גלגלים

טקסים של הַבְדָּלָה בין זיכרון לעצמאות

עמותת חיים - תורמים בנדיבות בחגיגה יוונית עמותת חיים - תורמים בנדיבות בחגיגה יוונית

עשיית חסד ב עשיית חסד ב"חסדי נעמי"

אירוע יד שנייה ווינטאג' של ויצ אירוע יד שנייה ווינטאג' של ויצ"ו במאז"ה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר

מאת: שוש להב
חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר

הפעלה חווייתית לילדים והפנינג אימוץ, בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר, ביום רביעי 20.8 שעות 19:00-15:00. וגם, לוח שנה 2014-2015 – זנבות מוסיקליים.ברחבת הגלריה: קומה 1- ליד רנואר בדיזנגוף סנטר

עמותת "תנו לחיות לחיות" חוזרת לדיזנגוף סנטר עם הפעילות "חיות וחוויות", הפעלה חווייתית בענייני חיות בטבע, לצד יום אימוץ שבו אפשר לפגוש כלבים אמיתיים ואף לחזור איתם הביתה! מדובר בהמשך של שיתוף פעולה מוצלח עם "דיזנגוף סנטר", המרכז המסחרי היחיד בישראל המאפשר כניסה לבעלי חיים.

הפעילות "חיות וחוויות" תתקיים ברחבת הגלריה בדיזנגוף סנטר, קומה מינוס 1 ברחבת הגלריה, ליד רנואר בדיזנגוף סנטר, בתאריך 20.8 בשעות 15:00 עד 19:00.

"סבתא רות", המתנדבת של 'תנו לחיות לחיות', תגיע מהצפון כדי להפעיל את הילדים באמצעות משחק, יצירה, תמונות וסיפורים על כלבים, חתולים וחיות אחרות.

מה בתוכנית:
משחקים היתוליים נושאי פרסים - הכל בנושא בעלי חיים.
סיפור מקורי על כלב שמחפש בית וכל מה שעובר עליו בדרך.
משחק יצירה לילדים, אשר יוצאים עם חוויה ועם יצירה.
סיפורים אמיתיים והפעלות בהם הילדים לומדים להכיר את הצרכים של הכלבים והחתולים ולהבין את התנהגותם הטבעית.
הילדים לומדים איך לקחת אחריות על חיה או לעשות מעשה טוב למען בעלי החיים.
והכי חשוב - במקום אפשר יהיה לפגוש גם כלבים אמיתיים שמחפשים בית ואפילו לאמץ כלב במקום!

הפנינג האימוץ:
בימי הפעילות ניתן יהיה לפגוש במקום כלבים חסרי בית, כולם מעוקרים או מסורסים ומחוסנים, וכולם מסתדרים עם ילדים. כלבן שיהיה במקום יוכל לעזור ולהתאים את הכלב המתאים למשפחה. למעוניינים לאמץ - כדאי שיגיעו עם כל בני המשפחה.

חבילת אימוץ כלב כוללת סירוס או עיקור, 3 חיסוני משושה, חיסון תולעת הפרק, כדור נגד תולעים, חבילת מזון, שבב, קולר ורצועה. סך הכל בעלות של 550 ש"ח לזכר ו-650 ש"ח לנקבה.

על המפעילה:
"סבתא רות" - רות מאי הינה בעלת ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים ועם בעלי חיים כאחד, אשר מעבירה בשנים האחרונות את התוכנית החינוכית "מאלימות לחמלה" של עמותת "תנו לחיות לחיות" ומפעילה את הסניף הצפוני של העמותה.

לוח שנה 2014-2015 – זנבות מוסיקלים
לוח השנה המסורתי של עמותת 'תנו לחיות לחיות' לשנת תשע"ה ילווה אותנו לאורך השנה, כמו פס-הקול האהוב עלינו, עם המון כלבים וחתולים הממתינים לאימוץ.

עמותת 'תנו לחיות לחיות' משיקה את לוח השנה המסורתי שלה, שכל ההכנסות ממכירתו הינן תרומה להצלת בעלי חיים. כל הכלבים והחתולים המצולמים בלוח השנה ה'מוסיקלי' החדש, מחפשים בית מאמץ. רכשו לעצמכם ולחבריכם מתנה שימושית ומשמחת, שגם תסייע לבעלי החיים בדרום ובכל הארץ, ושיהיה לכם השנה פסקול אהוב מלא ב'האו' ו'מיאו'.

מוסיקה מלווה רגעים מיוחדים בחיינו, שיר ששמענו ואלבומים שאהבנו, מזכירים לנו תקופות שבהם הם היו פס הקול שליווה את הרגעים שחווינו. "ממש כמו המוסיקה" מסבירה נויה נרדימון, המפיקה של לוח השנה, את הבחירה העיצובית, "כך גם בעלי החיים המלווים אותנו בתקופות חשובות בחיינו. החתול שלימד אותנו, כילדים, מהו מגע עדין, הכלב שהיה שם בשבילך אפילו יותר מאמא, כאשר חזרת עם נכשל במתמטיקה והכלבה שליוותה אותך כל חיי הרווקות ותהיה השושבינה שלך בזיקנתה".

בין דפי לוח השנה ניתן לזהות צילומים מרהיבים המעוצבים ברוח אלבומים של נירוונה, U2 הביטלס, דיויד בוי, פינק פלויד, דיפ-פרפל, ולווט אנדרגראונד, מדונה, הבי-ג'יס, קווין ובוב דילן.

הצילומים נעשו בהתנדבות על ידי מגוון צלמים.

גם השנה, ניתן לרכוש לוח גדול לתלייה או לוח שנה שולחני.
לוח שנה שולחני דו-צדדי, בעלות של 40 ₪.
לוח שנה גדול לתלייה, בעלות 60 ₪.

כל ההכנסות הן למען פעילות העמותה. "תנו לחיות לחיות" מטפלת בכ-500 כלבים וחתולים בבתי המחסה ברחבי הארץ וכן מפעילה 2 מרפאות וטרינריות ושני אמבולנסים לחילוץ והצלה ולעיקור וסירוס של חיות נטושות.

את לוח השנה ניתן לרכוש במרפאה של 'תנו לחיות לחיות' ברחוב דב פרידמן 8 ברמת גן או להזמין דרך הטלפון: 03-6241776 שלוחה 2 או בחנות של אתר העמותה: www.letlive.org.il/shop

(*צילום: תנו לחיות לחיות, איתי אפלברג)חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר
חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר
נוצר: 8/20/2014 12:50:00 PM
עודכן: 8/20/2014 12:54:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים