Iwomen בקהילה - Ready מביאה את מהפכת הליסינג למחשבים לבית השנטי אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > Iwomen בקהילה > Ready מביאה את מהפכת הליסינג למחשבים לבית השנטי
  כתבות אחרונות
חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר חיות וחוויות עם 'תנו לחיות לחיות'בחופש הגדול בדיזנגוף סנטר

צבעי ילדים המיוצרים על ידי עמותת אנוש נמכרים בסניפי רשת צבעי ילדים המיוצרים על ידי עמותת אנוש נמכרים בסניפי רשת "Toys R' Us"

שוקו, לחמנייה, כיסא גלגלים שוקו, לחמנייה, כיסא גלגלים

טקסים של הַבְדָּלָה בין זיכרון לעצמאות

עמותת חיים - תורמים בנדיבות בחגיגה יוונית עמותת חיים - תורמים בנדיבות בחגיגה יוונית

עשיית חסד ב עשיית חסד ב"חסדי נעמי"

אירוע יד שנייה ווינטאג' של ויצ אירוע יד שנייה ווינטאג' של ויצ"ו במאז"ה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

Ready מביאה את מהפכת הליסינג למחשבים לבית השנטי

מאת: שוש להב
Ready מביאה את מהפכת הליסינג למחשבים לבית השנטי

מהיום יש Ready! כל שירותי המחשוב במקום אחד ובתשלום חודשי משתלם במיוחד. כבר לא צריך לרכוש מחשב יקר וכל הנילווים לו בגלל הליסינג! וגם תרומה מרגשת לבית השנטי! 

בחב' Ready יודעים לעשות עסקים שגם מיטיבים עם הלקוח, ומשלבים זאת עם תרומה לקהילה - עתה לבית השנטי, וזו פעילות המחממת את הלב ומרוממת את הנפש.

 

Ready מביאה לישראל את מהפכת הליסינג למחשבים! מהיום כבר לא צריך לרכוש מחשב יקר, תוכנות, ענן, תמיכה, אבטחה, והעברת הזיכרון. מהיום כבר לא צריך להתרוצץ, להתלבט, לאסוף הצעות מחיר ולהתקשר עם עשרות ספקים לתמיכה טכנית ולגיבויים. מהיום יש Ready, כל שירותי המחשוב במקום אחד, ובתשלום חודשי משתלם במיוחד. לנו רק נשאר להתחיל לעבוד... Ready והכול מוכן!

 

מעורבות בבית השנטי

 

Ready" נשענת על תרומה משמעותית למען החברה והקהילה, כי מעבר לממד העסקי,Ready  היא גם מיזם חברתי, אשר חלק מתפיסת עולמו ומה-DNA שלו הוא תרומה וקשר עם הקהילה", אומר דוד מלר, המנהל את החברה בשותפות עם מירב לוי-ליבוביץ.

 

Ready הוא עסק חברתי אמיתי מתחום המחשוב, אשר חלק מתפיסת עולמו ומה-DNA  שלו הוא תרומה וקשר עם הקהילה. מכאן נוצר שיתוף הפעולה ביוזמת 'לוטן תדמיות' עם בית השנטי, עמותה לנוער בסיכון, הפועלת ברחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום. המפגש הראשון בין בעלי החברה, דוד מילר ומירב לוי-ליבוביץ, לבין מיכאל בן יוסף, סמנכ"ל בית השנטי, נערך בבית השנטי בתל אביב והיה מרגש עד מאד. ההתגייסות הייתה מידית, וללא שיקולים נוספים. כתוצאה מהמפגש סוכם כי חברת     Ready (יחד עם חברת האם 'אדום'), יעניקו לבית השנטי על כל סניפיו ('שנטי במדבר', סניף צפון, סניף ת"א-יפו וסניף ירושלים שעתיד להיפתח) את כל שירותי המחשוב, התכנון הביצוע והגיבוי.

 

באירוע ההשקה שהתקיים בסניף תל אביב - יפו, השתתפו ונשאו דברים חברת הכנסת אורלי לוי אבוקסיס - המובילה את הפעילות החברתית בבית הנבחרים, במיוחד לנוער בסיכון; מייסד ומנהל 'בית השנטי' - מיכאל בן יוסף; מירב לוי ודוד מלר - בעלי חברתReady , שתי נשמות נדירות באנושיותן. סיומו של הערב היה עם קטע שירה ונגינה מקסים של אחד מילדי 'בית השנטי', שחתם את האירוע, אין עין שנותרה יבשה..

 

למה לסינג?

זוכרים שפעם עסקים קנו רכבים, עד שהגיעה לעולם שיטת הליסינג? אז היכונו למהפכת הצרכנות החדשה, כי ממש בקרוב איש כבר לא יקנה מחשבים בלי Ready. כי מה הייתם מעדיפים? להפסיק להתרוצץ, להתלבט, לאסוף הצעות מחיר ולהתקשר עם עשרות ספקים, או לחסוך הרבה כסף? השאלה האמיתית היא - למה לא שניהם?

 

Ready מביאה את מהפיכת הליסינג לעולם המחשבים, ומספקת את כל מעטפת שרותי המחשוב (מחשב, תוכנות, ענן, תמיכה ואבטחה) תחת קורת גג אחת ובתשלום חודשי משתלם במיוחד. החברה,  המשמשת כבית אחד ויחיד עבור כל פתרונות המחשוב, חוסכת ללקוחותיה כסף, משאבים, ובעיקר זמן על איסוף הצעות מחיר, עבודה עם מגוון חברות מחשבים, התמודדות עם שיבושים ותקלות, התקשרויות עם עשרות ספקים לתמיכה טכנית ולגיבויים.

 

החברה מתאימה עבור לקוחותיה עמדת עבודה מושלמת ומוכנה לפעולה במקום אחד, בלי התרוצצויות ובלי התלבטויות, הכוללת מחשב נייד/נייח, ציוד חומרה מתקדם, התקנת כל התוכנות המקוריות הדרושות לצורכי העסק בהתאמה אישית (כל תוכנות מיקרוסופט, אופיס, אדובי ותוכנות גרפיות בהתאם לנדרש, כולל רישוי מלא וגרסאות עדכניות), מחשוב ענן מאובטח בסטנדרטים המחמירים ביותר המגבה את כל הדאטה ללא הגבלת נפח, תוכנות אנטי וירוס והגנה על כופר המתקדמות בשוק, ומרכז תמיכה ושירות לקוחות, באמצעות טכנאים המגיעים עד בית הלקוח או דרך השתלטות מרחוק, ומספקים ליווי מקצועי של מומחי מחשוב בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, זמינות ושירות.

 

כל מגוון שרותי המחשוב הללו מסופקים ללקוח בעלות מינימלית החל מ- 170 ₪ בחודש, למשך שלוש שנים, בסיומם עמדת העבודה הכוללת את המחשב ותכולתו נשארים אצל הלקוח, היכול לקבל עבורם זיכוי כספי לטובת שדרוג והתקדמות לליסינג חדש, או לתרום את המחשב לעמותות נזקקות, הפועלות בשיתוף פעולה עם החברה, מתוך חזונה וחלומה של החברה, להגיע למצב בו כל אדם בישראל יוכל לרכוש לעצמו מחשב.

 

לפרטים נוספים:

פייסבוק: http://bit.ly/2r8Bfrj

אתר החברה: http://www.ready.computer/

http://lp.all-ims.com/ready/

 

 

(צילום: אביב חופי; שוש להב)

 

 Ready מביאה את מהפכת הליסינג למחשבים לבית השנטי
Ready מביאה את מהפכת הליסינג למחשבים לבית השנטי
Ready מביאה את מהפכת הליסינג למחשבים לבית השנטי
נוצר: 5/28/2017 6:23:00 PM
עודכן: 4/6/2017 6:40:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים