בריאות - כללי בטיחות להסרת שיער גם בקיץ אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 06/12/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > בריאות > כללי בטיחות להסרת שיער גם בקיץ
  כתבות אחרונות
המולטי ויטמין מהטבע - כל הסיבות לאכול פטרוזיליה המולטי ויטמין מהטבע - כל הסיבות לאכול פטרוזיליה

Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר

אוהבים כפליים ב'אופטיקה עיניים' אוהבים כפליים ב'אופטיקה עיניים'

כורכומין ליקוויד ג'ל של חברת סופהרב כורכומין ליקוויד ג'ל של חברת סופהרב

איך לשפר מראה עור רפוי? להרבלייף יש עצות וטיפים איך לשפר מראה עור רפוי? להרבלייף יש עצות וטיפים

כיצד נתמודד עם 'מכת הנמלים' בבית כיצד נתמודד עם 'מכת הנמלים' בבית

שבועות אלטרנטיבי עם המותג אלפרו שבועות אלטרנטיבי עם המותג אלפרו

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

כללי בטיחות להסרת שיער גם בקיץ

מאת: מערכת Iwomen
כללי בטיחות להסרת שיער גם בקיץ

הקיץ כאן, ולאט לאט אנו נחשפים. אז נכון...משכנו עוד קצת עם מכנסיים ארוכים ועוד לא ממש הרגשנו שחובה ללכת לים. אבל הנה החום ממש בפתח, ויחד אתו מתחילות ההתלבטויות. מתי יגיע הרגע שנחשוף את רגלינו? וזאת תוך כדי שאנו מדמיינות את עצמנו שוב מתגלחות, שוב הקוצים האלה, כל יומיים להתגלח, ואף פעם זה לא ממש חלק. ואז עולה חרטה על שלא טרחנו ללכת למכון הנכון בחורף, כדי להסיר את השיער מהרגליים, נו טוב...עכשיו קצת מאוחר מדי הרי קיץ. מי מסיר שיער בקיץ?ובכן, אם נחשוב על זה טוב, בארצנו החמימה אין הרבה חורף. הרי ברוב חודשי השנה השמש מאירה ומומלץ בחום למרוח קרם הגנה גם בחורף. מעבר לכך, כיום קיימות טכנולוגיות המתאימות להסרת שיער גם בימי הקיץ החמים, בתנאי ששומרים על מספר כללי בטיחות להסרת שיער בטוחה ושמירה מקסימאלית על העור.

כללי הבטיחות מובאים אליכן באדיבות "סינרון מדיקל", שפיתחה את שיטת Motif להסרת שיער כל השנה וד"ר שלומית הלחמי, מומחית לרפואת עור.

שיזוף – קרם הגנה, קרם הגנה ועוד הגנה... לא להגיע לטיפול להסרת שיער מכל סוגיו בזמן שאת שזופה. לכן מומלץ להימנע משיזוף ע"י השמש או מיטת השיזוף עד כמה שניתן אם את מתכננת להסיר את השיער. יש כאן סכנה והשיזוף מגביר באופן ניכר את הסיכוי לכוויות בזמן הטיפול.

עור נקי – העור לפני הטיפול, חייב להיות נקי מכל תכשיר טיפוח. לכן לא להימרח בקרם גוף, בשמים, דאודורנט וכו'. אם קיימת אדמומיות קלה או אי נוחות לאחר הטיפול, ניתן להיעזר בביאפין כקרם מרגיע. אולם אם התגובה ממשיכה גם לאחר יום, ליצור קשר עם המטפל.

אלחוש - במידה ולאחר הטיפול הראשון גילית שהטיפול מכאיב לך, ממש אין צורך לסבול! ניתן לבקש אלחוש. קיימים סוגים רבים, מהם הידועים ביותר הם הלידוקאין ו"אמלה". האלחוש המתאים ביותר נקבע באופן אינדיבידואלי. כמו כן ישנם מכונים אשר משתמשים בגז צחוק ובמכשירי קירור. בררי מראש מה האלחוש המקובל במכון. חשוב לבדוק כי אינך סובל מחסר של -G6PD המכונה גם "אלרגיה לפול". הפרעה זו אינה מתאימה ל"אמלה" ועלולה להיות מסוכנת.

הגודל לא קובע – סה"כ ניתן לטפל ביותר מאזור אחד בו זמנית. יחד עם זאת, זכרי כי יש לקחת בחשבון מה הוא סוג האלחוש אותו את מעדיפה, או מתאים לך. אם הנך משתמשת באלחוש מסוג האמלה, לא מומלץ ואף עלול להיות מסוכן אם תמרחי על שטח נרחב באותו טיפול, או באותו היום. האמלה נספגת בדם, לכן לא ניתן למרוח את האמלה בשטחים נרחבים.

צמיחה - רצוי להגיע לטיפול כאשר אנו יודעים שאנו בצמיחה המלאה שלנו. וזאת כדי שנפיק את המקסימום מהטיפול, מאחר והלייזר עובד ע"י חימום השערה עצמה, הטיפול יעיל רק בזמן שיש שיער. במידה ומרטנו או הסרנו שיער עם שעווה יש להמתין עד שהשיער יצמח.

לבריאות - אין להגיע לטיפול אם אנו נוטלים רואקוטן או תרופות אחרות ללא ברור עם הרופא המטפל. כמו כן, היסטוריה של מחלות קשות / כרוניות (מחלה ממארת, אפילפסיה, זאבת, סוכרת, פסוריאזיס) או כל שינוי במצב הבריאותי, מחייב התייעצות עם הרופא המטפל.

מזל טוב! אם את בהריון , דחי את הטיפולים עד אחרי הלידה .

אם את בהריון או מניקה, יש לשאול לפני שימוש באמלה.

גילוח – ככל שעברת יותר טיפולים, השיער הופך ליותר דק ועדין. שיערות דקות מטופלות באופן שונה, לכן מומלץ לשאול את המטפל כיצד הוא מעדיף שתגיעי במהלך הטיפולים, האם מגולחת, עם שיער, או אולי יום יומיים לפני הטיפול, כדי להתאים את הפרמטרים לשיער שלך.

קעקוע - אם יש לך קעקוע, מומלץ לכסות אותו לפני הטיפול! אמנם זה תפקידו של המטפל, אך חשוב להבין כי הקעקוע עלול להיפגע מקרן הלייזר, התוצאה יכולה להיות כואבת והופכת לכוויה, ואף עלולה לפגוע בשלמות הקעקוע.

הלייזר הוא בטוח, אבל יש סיכונים : לייזר יכול להיספג ע"י העיניים, גם אם לא פגע בעין באופן ישיר. על כן, כל הנוכחים בחדר חייבים ללבוש משקפי מגן. אנשים עם עור כהה נמצאים בסיכון גבוה יותר לתופעות לוואי שונות. חשוב לשוחח על כך עם הרופא ואפילו לבקש בדיקה במקום לראות את התגובה. כמו כן, לא נכון להתחיל טיפול כאשר השיער שלך רך ופלומתי. חימום המקום עלול לעורר זקיקים רדומים שנמצאים בתוך העור, מה שיכול להחמיר את המצב ולגרום לתוצאה הפוכה ולצמיחה פרדוקסלית. -10% מהמטופלים סובלים מצמיחה פרדוקסלית- תופעה של צמיחת שיער עבה וקשיח במקום השיער הרך שהיה בהתחלה. הנשים יסבלו מתופעה זו באזור הפנים וגברים באזור הגב העליון.

יתרונות הלייזר עולים על חסרונותיו – גם בעונת הקיץ.

למרות שלא תמיד נוח לשמור על הכללים והדבר כרוך במאמץ, הלייזר ידוע ביתרונות שלו ובאיכות החיים שנזכה לאחריו. הוא נפלא לאנשים שסובלים מדלקת בזקיק השערה, ונטייה לצמיחה הפוכה. הוא מאפשר להישאר עם עור נעים ולא עוקצני וחוסך זמן רב בתחזוקה יום יומית.

אין ספק שהשבט אמר את דברו !!!נוצר: 8/3/2012 11:23:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים