בריאות - הקוסמטיקה הרפואית של 'ברברה ביוטי' אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > בריאות > הקוסמטיקה הרפואית של 'ברברה ביוטי'
  כתבות אחרונות
אוהבים כפליים ב'אופטיקה עיניים' אוהבים כפליים ב'אופטיקה עיניים'

כורכומין ליקוויד ג'ל של חברת סופהרב כורכומין ליקוויד ג'ל של חברת סופהרב

איך לשפר מראה עור רפוי? להרבלייף יש עצות וטיפים איך לשפר מראה עור רפוי? להרבלייף יש עצות וטיפים

כיצד נתמודד עם 'מכת הנמלים' בבית כיצד נתמודד עם 'מכת הנמלים' בבית

שבועות אלטרנטיבי עם המותג אלפרו שבועות אלטרנטיבי עם המותג אלפרו

לישון טוב משמעו לתרום לבריאותנו. יום השינה העולמי ה-11 צויין גם בישראל לישון טוב משמעו לתרום לבריאותנו. יום השינה העולמי ה-11 צויין גם בישראל

סופר פוד תוצרת ישראל - אבקת צבר אדום סופר פוד תוצרת ישראל - אבקת צבר אדום

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הקוסמטיקה הרפואית של 'ברברה ביוטי'

מאת: דליה אשר
הקוסמטיקה הרפואית של 'ברברה ביוטי'

הכירו את ברברה דוד - קוסמטיקאית רפואית, מקצועית, איכותית ומשרה תחושה טובה ונעימה 

 

לבחור קוסמטיקאית אישית, זה כמו ב'משרת אמון'. את חייבת לבטוח בה, להתמסר ללא חשש, להנות מהתהליך ולצאת ממנו זוהרת ובהרגשה טובה. כך זה עם 'ברברה ביוטי', שהאישיות שעומדת מאחורי המותג (בעצם, מלפניו) היא ברברה דוד.

 

ברברה היא קוסמטיקאית רפואית, והמסר שלה הוא ש: "העור שלנו מלווה אותנו כל החיים והוא לא בר-תחליף, לכן יש לשמור עליו ולהשקיע בו". היא מצהירה כי היא מאושרת ושלמה על כך שהיא מממשת את השליחות שלה וגאה בכך שלקוחות זוכות בעור מרהיב, בטחון עצמי גבוה ואיכות חיים.

 

ברברה דוד, האישה והקליניקה:

ברברה דוד היא קוסמטיקאית רפואית, העוסקת בתחום כ- 18 שנים, ומתמחה במיוחד בבעיות אקנה ופיגמנטציה ובטיפולי אנטיאייג'ינג מתקדמים, והיא בעלת מכון הטיפולים ברברה ביוטי. ברברה מספרת כי נמשכה אל התחום כבר מגיל צעיר מאוד, עדיין בברה"מ, כשהחלה לסבול מאקנה וחיפשה פתרון טבעי עבור עצמה. היא הסתמכה על האינטואיציה שלה ורקחה משחות מצמחים, עצים ופירות שאספה, והקימה לעצמה מעבדת יופי ביתית בה ערכה ניסיונות, עד שהצליחה לרפא עורה ואת הפגמים שנוצרו בו. מובן שהחברות ראו בה מעין קוסמת-מכשפה וביקשו להסתייע בה בבעיותיהן.

 

כשעלתה לארץ לבדה, במסגרת תוכנית "נעלה", שילבה את לימודיה בפנימייה יחד עם עבודה קשה בתחום הקוסמטיקה, וכבר אז החלה לקבל בחשאי לקוחות פרטיים לטיפולים המבוססים על חומרים טבעיים שהמשיכה לאסוף ולרקוח ולטיפולי ביוטי כמו איפור, תספורות ועיצוב גבות, בהם המשיכה גם בימיה כחיילת בודדת. לאחר שחרורה מהצבא חזרה לרוסיה לזמן קצר, שם למדה קוסמטיקה בקורס רשמי וצברה ידע מקצועי רב על מבנה העור, תהליכים פיזיולוגיים וטיפולים כימיים שונים. לאחר מכן, המשיכה ברברה בישראל ללימודי קוסמטיקה מלאים ואף הופנתה ללימודי תואר בביוטכנולוגיה בשל הכישרון הרב שגילתה.

 

התאמה אישית ויחודית:

כיום, ברברה משלבת את האינטואיציות שלה עם ידע מקצועי עצום ומגוון, ויש ברשותה יותר מ- 40 תעודות הסמכה, ביניהן בביוטכנולוגיה. היא מתמקדת לא רק בטיפול באקנה, אלא גם בטיפולי אנטיאייג'ינג, אותם היא מנסה בראש ובראשונה על עצמה, כפי שפעלה תמיד.

 

ברברה דוד מדגישה כי הטיפול בלקוחות מבוסס על התאמה אישית וייחודית, הכוללת אבחון מעמיק, כולל המצב הנפשי והבריאותי והקשר שלהם לבריאות העור בקרב כל לקוחה ולקוחה. הגישה החדשנית שלה מביאה לתוצאות מרשימות והטיפולים העדינים שלה הוכחו כיעילים ב 95% הצלחה בפיגמנטציה, 95% הצלחה בבעיות אקנה ו- 99% הצלחה בטיפולים לעיכוב הזדקנות העור. בנוסף, היא משלבת בכל טיפול אסתטי גם עיסוי מיוחד, המחדיר את החומרים הפעילים לעור ומסייע לו להיות מוצק, חיוני ובריא.

 

ומה מתוכנן קדימה - השאיפה היא ליין מוצרי טיפול-טיפוח-יופי שהיא תעקוב ותקפיד על ייצורם במעבדות כחול-לבן בישראל. ממוצרים אלה תהנינה הלקוחות של ברברה, אך גם נשות ישראל ואף נשים מעבר לים. 

 

לפרטים נוספים:

אתר החברה: www barbarabeauty.co.il 

פייסבוק:  Barbara Volfovich     

 

(צילום: דליה אשר; יח"צ)

 הקוסמטיקה הרפואית של 'ברברה ביוטי'
הקוסמטיקה הרפואית של 'ברברה ביוטי'
הקוסמטיקה הרפואית של 'ברברה ביוטי'
הקוסמטיקה הרפואית של 'ברברה ביוטי'
נוצר: 5/16/2019 8:03:00 PM
עודכן: 5/16/2019 8:07:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים