טיפוח ויופי - M.A.C - עסקי איפור פופולריים ופילנתרופיה למען חולי איידס אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפוח ויופי > M.A.C - עסקי איפור פופולריים ופילנתרופיה למען חולי איידס
  כתבות אחרונות
המותג הישראלי המותג הישראלי "ליאונרדו קוסמטיקה" מככב בתערוכה הבינלאומית קוסמופרוף

הושק הקמפיין החדש של HELGA REKANATY הושק הקמפיין החדש של HELGA REKANATY

מותג תוספות השיער, טייפאיט, מציג שפע גוונים לשנת 2019 מותג תוספות השיער, טייפאיט, מציג שפע גוונים לשנת 2019

סלון יופי ומוצרי סלון יופי ומוצרי "איזבלה" בהשקת זהבית מוריסי

מעצב השיער דודי יפרח משיק מתחם יופי בעפולה מעצב השיער דודי יפרח משיק מתחם יופי בעפולה

מאסטרית הביוטי, חנית כהן, מומחית ישראלית בתחום שיקום השיער והגבות מאסטרית הביוטי, חנית כהן, מומחית ישראלית בתחום שיקום השיער והגבות

הכנס היוקרתי של תמי בניטה, לקוסמטיקה, טיפוח ויופי, BEAUTY TALK הכנס היוקרתי של תמי בניטה, לקוסמטיקה, טיפוח ויופי, BEAUTY TALK

  לכתבות הקודמות ליחצו כאןשתפו בפייסבוק

M.A.C - עסקי איפור פופולריים ופילנתרופיה למען חולי איידס

מאת: שוש להב
M.A.C - עסקי איפור פופולריים  ופילנתרופיה למען חולי איידס

M.A.C - מותג האיפור המוביל בעולם, פתח סניף בקניון איילון ר"ג. מאק הנחשבת לאחד הכוחות הפופולריים והמשפיעים ביותר בקוסמטיקה המודרנית, מתרחבת בסניפה ה- 16, עתה בקניון איילון בר"ג.תמיד מרגש לראות חברות עסקיות, התורמות מרווחיהן לטובת הקהילה. M.A.C - מותג האיפור הפופולארי, הוא אחד הבולטים והמובילים בשילוב מבורך זה.

M.A.C - מותג האיפור המוביל, ממשיך בתהליך ההתרחבות ופתח סניף חדש בקניון איילון, רמת- גן, בהשקעה של 1.6 מיליון ₪. החנות החדשה מביאה את מותג מאק לסניף ה- 16 במספר בישראל. הסניף החדש באיילון משתרע על שטח של כ- 76 מ"ר וממוקם במרכז הקניון. הוא מעוצב בקפידה ומאד אסתטי במראהו.

אלי גספאן מנכ"ל מותג M.A.C בישראל: "M.A.C שמה לה למטרה להרחיב את פריסתה בקניונים נוספים ברחבי הארץ, כדי לאפשר ללקוחות חדשות וקיימות ליהנות מהמגוון והחידושים שיש לחברה. החנות בקניון איילון, פונה ללקוחות הגרים באזור ואל לקוחות אשר נוהגים לבקר בקניון, כמקום בילוי ופנאי. מדובר בפלחי שוק משמעותיים ואסטרטגיים עבורנו. פתיחת החנויות בקניונים מאפשרת לנו להמשיך ולטפח קהלים אלו ואף להעמיק את הקשר עם לקוחות חדשות ולאפשר זמינות גבוהה יותר למוצרינו". כן הוסיף גספאן: "מאז כניסת חברת M.A.C לישראל, זכינו להצלחה. מדיניות החברה היא לפתוח חנויות עצמאיות של M.A.C במיקומים הטובים ביותר, בקניונים ובמרכזי מסחר מובילים".

על חברת M.A.C
שמה של חברת M.A.C מייצג את ראשי תיבות של Makeup Art Cosmetics. M.A.C נחשבת לאחד הכוחות הפופולאריים והמשפיעים ביותר בקוסמטיקה המודרנית.
החברה נוסדה ב- 1984 בטורנטו, על ידי פרנק טוסקן - אמן איפור וצלם ופרנק דיאנג'לו - ספר, כדי לתמוך בצרכים המיוחדים של אמני איפור מקצועיים לתנאי התאורה והסטודיו התובעניים שבהם הם עובדים. בשנת 1998 נרכשה M.A.C ע"י תאגיד אסתי לאודר, ונמצאת כיום בבעלותו המלאה. ל- M.A.C יש מעל 1500 נקודות מכירה בכ- 90 מדינות מסביב לעולם.
בישראל, קיימות 16 חנויות של המותג מהקיריון ועד אילת.
חברת M·A·C Cosmetics תומכת בצרכיהם הייחודיים של אמני איפור המתמודדים עם תנאי התאורה והסטודיו בהם המקצוענים עובדים. פופולאריות החברה עלתה מתוך שמועות מפה-לאוזן, אשר זרמו מהמאפרים אל הדוגמניות, הצלמים והעיתונאים בכל רחבי העולם.
האיפור של M·A·C Cosmetics מיועד לבני כל הגזעים, מכל המינים והגילאים, להם גישה אופנתית וחוצפה אומנותית, והמקדישים את כל כולם לאמנות עיטור העצמי ומימוש האינדיבידואל. הגישה של M·A·C באה לידי ביטוי מושלם באמצעות האמנים שלהם, המממשים את חזון החברה בחנויותיה.

VIVA GLAM וקרן האיידס של מאק
קרן האיידס של מאק, ויוה גלאם, החלה את דרכה בשנת 1994 והיא תומכת בסכומי כסף גדולים בארגונים קהילתיים ברחבי העולם. היא נועדה לשפר את איכות החיים ואת העזרה הרפואית או הסיעודית לגברים, נשים וילדים, אשר נפגעו מאיידס. קרן האיידס של מאק מוקדשת למימון ארגונים, המספקים תמיכה ישירה ועזרה יומיומית לנפגעי HIV - איידס ומספקת מימון אף לארגוני חינוך, למודעות ומניעה ולארגונים התומכים בחיסול דעות קדומות ואפליה כנגד נפגעי HIV - איידס.
מאק ועובדיה, שותפיה ולקוחותיה העבירו מעל 270 מליון דולר ליותר מ-400 ארגוני רווחה בין לאומיים. בארץ עובדת החברה בשיתוף פעולה עם הועד למלחמה באיידס והבית הפתוח בירושלים.
קרן האיידס של מאק, הלב והנשמה של מאק קוסמטיקה, נוסדה ב 1994 לתמוך בגברים, נשים, וילדים ברחבי העולם שנדבקו ב HIV/AIDS. הקרן היא הראשונה במימון HIV/AIDS המספקת תמיכה פיננסית לארגונים הפועלים באזורים ואוכלוסיות נחשלים.

בהיותה החברה התורמת הגדולה ביותר שאינה חברה פרמצבטית, הקרן מחויבת לטפל בקשר בין עוני ו HIV/AIDS על ידי תמיכה במגוון ארגונים ברחבי העולם, המספקים מספר סוגים של שירותים לאנשים הנושאים נגיף ה HIV/AIDS. עד היום גייסה הקרן 270 מיליון דולר באופן בלעדי ממכירות של ליפסטיק וליפגלוס ויוה גלם, כאשר מחיר המכירה נתרם במלואו למאבק ב HIV/AIDS.

יוזמות - ילדים עוזרים לילדים
כדי להפנות באופן ישיר השפעת HIV/AIDS על ילדים, הקרן יצרה את "ילדים עוזרים לילדים" - קו של כרטיסי ברכה לחג ומתנות מיוחדות, המעוצבות על ידי ילדים החיים עם אנשים שנדבקו בנגיף או אלה החולים ב HIV/AIDS. קו זה נמכר בדלפקי מאק ברחבי העולם ואונליין במהלך החורף. התמורה המתקבלת מיועדת לתמיכה בארגוני HIV/AIDS המעניקים שירותים לילדים החיים עם אנשים שנדבקו בנגיף או אלה החולים ב HIV/AIDS.

תוכנית זו מספקת הדרכה ומוצרי יופי וטיפוח עור לנשאי HIV , במטרה להשיב להם הופעתם ולשפר הדימוי העצמי שלהם. אומני איפור של מאק מציעים את מומחיותם בטיפול בתופעות לוואי פיזיות הנובעות מתרופות איידס. ייעוצים אלה, ללא חיוב, מתבצעים עבור לקוחות של נותני שירותים של איידס בתמיכת קרן האיידס של מאק.

ומה ויוה גלאם אחת יכולה לעשות?
לרכוש 254 קונדומים למניעת העברת HIV.
לספק 32 ערכות סקס בטוח הכוללות קונדומים, חומרי סיכה והוראות.
לספק מקום לינה נקי, בטוח לשני לילות לאדם אחד עם איידס.
לספק 45 דקות של מיומנויות למניעת HIV לקבוצה של נשים ובנות.
לרכוש 8 ארוחות מזינות המתאימות לאדם שנדבק בנגיף.
למנוע מאימא אחת להעביר HIV לתינוק שלה.
לספק למשתמש בסמים עם HIV ו HCV מחטים סטריליות לשנה.
לספק בדיקת HIV מהירה אוראלית אחת.
לבדוק 4 תינוקות לקבוע מצב ה HIV שלהם.
לספק יעוץ בעת משבר לאדם עם איידס הנאבק גם בהתמכרות לסמים, מחלת נפש וללא קורת גג.
לספק חולצה ועניבה לראיון עבודה לאדם המתגורר בארגון HIV/AIDS .
לרכוש 151 ערכות הזרקה בטוחות (מחטא, צמר גפן, חוסם עורקים).
לספק 30 דקות של הדרכה ל 20 ספקי שירות רפואי על שילוב מניעת HIV ובריאות רבייתית.
לספק ערכת כניסה ללקוח העובר לדיור חדש, כולל חומרי ניקוי, נייר טואלט, סבון כביסה, כלים לאדם אחד, נורות וכיו"ב.
לרכוש 24 קונדומים נשיים המופצים על ידי מחלקת הבריאות של המדינה, למניעת HIV, מחלות המועברות במין והיריון לא רצוי.

 

(*צילום:נוצר: 10/28/2013 1:14:00 AM
עודכן: 10/28/2013 1:19:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים