טיפוח ויופי - הצבעים, המגמות והטרנדים במראות הסתיו אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 30/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפוח ויופי > הצבעים, המגמות והטרנדים במראות הסתיו
  כתבות אחרונות
המותג הישראלי המותג הישראלי "ליאונרדו קוסמטיקה" מככב בתערוכה הבינלאומית קוסמופרוף

הושק הקמפיין החדש של HELGA REKANATY הושק הקמפיין החדש של HELGA REKANATY

מותג תוספות השיער, טייפאיט, מציג שפע גוונים לשנת 2019 מותג תוספות השיער, טייפאיט, מציג שפע גוונים לשנת 2019

סלון יופי ומוצרי סלון יופי ומוצרי "איזבלה" בהשקת זהבית מוריסי

מעצב השיער דודי יפרח משיק מתחם יופי בעפולה מעצב השיער דודי יפרח משיק מתחם יופי בעפולה

מאסטרית הביוטי, חנית כהן, מומחית ישראלית בתחום שיקום השיער והגבות מאסטרית הביוטי, חנית כהן, מומחית ישראלית בתחום שיקום השיער והגבות

הכנס היוקרתי של תמי בניטה, לקוסמטיקה, טיפוח ויופי, BEAUTY TALK הכנס היוקרתי של תמי בניטה, לקוסמטיקה, טיפוח ויופי, BEAUTY TALK

  לכתבות הקודמות ליחצו כאןשתפו בפייסבוק

הצבעים, המגמות והטרנדים במראות הסתיו

מאת: קובי טיריפינטו
הצבעים, המגמות והטרנדים במראות הסתיו

כמדי שנה בתקופה הזאת, בוחרות יצרניות התמרוקים, חברות האיפור ומותגי הלק, לחשוף את המראות. כמתבקש, אנחנו בחרנו להציג בפניכן את הצבעים, המגמות והטרנדים, כפי שמשתקפים במראות הסתיו הנוכחי.על אף ששבועות האופנה המרכזיים בניו-יורק, פריז לונדון ומילאנו, חתמו את הלוקים לקיץ 2014, פה בישראל עדיין סתיו. כמדי שנה בתקופה הזאת, בוחרות יצרניות התמרוקים, חברות האיפור ומותגי הלק, לחשוף את המראות. כמתבקש, אנחנו בחרנו להציג בפניכן את הצבעים, המגמות והטרנדים, כפי שמשתקפים במראות הסתיו הנוכחי.

אם לבחון את המצב לעומקו, הרי בשורת הסתיו על הלוק הנקי, מתעקשת להשתלט הלאה בזמן, אפילו עד לקיץ הבא. כן, מסתבר כי למעט מעצב האופנה קארל לאגרפלד ל'שאנל', שבחר בצבעוניות עזה ומעט מוזרה בדמות גבות מתוכשטות וזהובות להחריד, מרבית המעצבים האחרים יישרו קו עם המגמה הנשית והנקייה, אותה מרבית הלוקים לסתיו משדרים.

המכנה המשותף השני הגדול ביותר לאחר זה הנקי, הוא האלגנטיות והקלאסיות, אותם מתעקשים המראות לבשר. מותגים רבים העונה בחרו באלמנטים יוקרתיים, אותם שאבו מהעבר המפואר של מסורות עתיקות יומין, בתי מלוכה ומעמדות האריסטוקרטיה. זה בלט אצל שיק תמרוקים המקומית, שהשיקה את מראה "רויאלטי גלאם" - מראה ששאב השראתו המרכזית ממערכות הלבוש המלכותיות של האצולה ואנשי הכמורה מהמאות הקודמות, דרך המראות של צ'יינה גלייז ו'נטורל פורמולה', אשר הציבו ערכים נוסטלגיים בקדמת הבמה.

בעוד שזו האחרונה הציבה את דמותה של אודרי הפבורן ב"ארוחת בוקר בטיפאני", כבסיס המרכזי להשראת המראה, הראשונה בחרה להציג מראה הלקוח מתמונות שכיחות של הסתיו האירופאי. את המראה מובילה עלמה נאה ומחויכת, כמו מתעקשת לסרב ולקבל את בואו של הסתיו. אל החגיגה הנושנה הצטרפו גם המותג של מיס פוטוג'ינק העולמית לשנת 92, רוית אסף. לוק זה מאופיין באלמנטים תקופתיים רבים, המתכתבים עם המגמה השלטת.

אצל אסתי לאודר, איב סן לורן וקולור קלאב, ניצבה העיר האורבאנית כמפתח הבסיס למראה. המראה של אסתי מתאפיין במתכתיות קרה ובזיגוג נוזלי מואר, בהשראת הטכנולוגיה והמודרניזציה של הערים אורבאניות והארכיטקטורה העכשווית, ואילו 'קולור קלאב' הניו יורקי, יצק אל תוך התמונה העירונית את האישה האורבאנית האולטימטיבית. אישה שכולה אופנה, כולה שיק וטרנדיות, אישה שאוהבת לבלות, כזאת שתמצאו בקלאברים, בברים ובמועדוני הלילה.

לעומתה, מציע מותג המעצבים איב סן לורן, טייפ נשי דומה אך שונה. האישה אומנם מחשמלת, היא נעה לקצב הרחובות שלאורכם היא מטופפת, בנעלי הסטילטו שלה הנוקשים מתחת לאורות העיר המנצנצים, אולם נדמה כי על אף היותה עירונית, היא פחות נהנתנית ומעדיפה לשחק עם קודים וניגודים הקוסמופוליטיים, אותם היא יונקת מהאנרגיה המצויה במתח גבוה בעיר בה בחרה לחיות.

המכנה השלישי הנוסף, מתכתב עם זה הראשון שהוצג, אולם נבדל ממנו בזריקת צבע בולטת אחת. היו שבחרו למקד את הפיגמנט בשפתיים (מייבלין ניו יורק, לוריאל פריז, ג'ייד וקרליין) והיו אחרים שזריקת הצבע באה לידי ביטוי בעיניים או בלחיים. כך, לדוגמא, בחרה המאפרת בובי בראון להציג לוק המבוסס על פנים רעננות ונקיות, עם נגיעת הצבע בכחול צי בעיניים וגולדן רוז, שמבקש למקד את הצבע דווקא בגזרת הגוונים הזהובים והסמוקים, המלטפים את לחייה של הדוגמנית.

כך או אחרת, בין אם תבחרי בצבעוניות הסתווית התוססת או תיכנעי לצו השעה, בדמותו של הטרנד הנקי, בטוח כי תראי מעודכנת, אם תאמצי את המגמות השכיחות של הסתיו העכשווי.

סתיו - עונה יפה עם נשים יפיפיות.

(*צילומים: יח"צ חברות)הצבעים, המגמות והטרנדים במראות הסתיו
הצבעים, המגמות והטרנדים במראות הסתיו
הצבעים, המגמות והטרנדים במראות הסתיו
הצבעים, המגמות והטרנדים במראות הסתיו
נוצר: 11/4/2013 5:03:00 PM
עודכן: 4/11/2013 5:10:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים