טיפוח ויופי - השקת קיץ 2019 לחברת הקוסמטיקה אבלנץ' אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפוח ויופי > השקת קיץ 2019 לחברת הקוסמטיקה אבלנץ'
  כתבות אחרונות
ג'ויה מעבדות קוסמטיקה יוצאת בסדרת ה- ONLY YOU

הסוד הטבעי של מוצרי הטיפול והטיפוח  'סוד הנעורים' הסוד הטבעי של מוצרי הטיפול והטיפוח 'סוד הנעורים'

JOYA מציגה את סדרת FLAX SEED האיכותית JOYA מציגה את סדרת FLAX SEED האיכותית

השקת קיץ 2019 לחברת הקוסמטיקה אבלנץ' השקת קיץ 2019 לחברת הקוסמטיקה אבלנץ'

המותג הישראלי המותג הישראלי "ליאונרדו קוסמטיקה" מככב בתערוכה הבינלאומית קוסמופרוף

הושק הקמפיין החדש של HELGA REKANATY הושק הקמפיין החדש של HELGA REKANATY

מותג תוספות השיער, טייפאיט, מציג שפע גוונים לשנת 2019 מותג תוספות השיער, טייפאיט, מציג שפע גוונים לשנת 2019

  לכתבות הקודמות ליחצו כאןשתפו בפייסבוק

השקת קיץ 2019 לחברת הקוסמטיקה אבלנץ'

מאת: דליה אשר
השקת קיץ 2019 לחברת הקוסמטיקה אבלנץ'

אבלנץ' השיקה את מוצריה החדשניים לעונת הקיץ הלחה, בשיתוף פעולה ייחודי עם מעצבי השיער המובילים ארז ודויד    

יפות יפות שבא לבכות.. כך, כמאמר השיר, נראו נשות התקשורת לאחר טיפול במוצרי הקוסמטיקה של אבלנץ' – חברת הקוסמטיקה שהשיקה את מוצריה לקיץ 2019, בשיתוף פעולה ייחודי עם מעצבי השיער המובילים, ארז ודויד.

לאבלנץ' קולקציית מוצרים ייחודים וחדשניים, פרי מחקר ופיתוח מעמיקים, המגנים על השיער בזמן ביצוע פעולות כימיות. ערכת המוצרים של אבלנץ' מיועדת למעצבי שיער וספרים השואפים להגן על שיערן של הלקוחות בצורה מוחלטת והרמטית וכך גם למקסם את אפקט התהליכים הכימים השונים כמו צביעה, הבהרה וכו'.

הערכה החדשנית מציגה דרך ייחודית להגנה על סיב השיערה בזמן הטיפולים הכימיים השונים, ואף מאפשרת לשקם שיער פגום בעקבות טיפולים שונים קודמים, כך שהתוצאה היא שיער במראה בריא יותר, מלא חיוניות, ברק וזוהר. מעצבי השיער, ארז ודויד, מתחברים באופן טבעי וברור לרעיון של שמירה והגנה על שיער לקוחותיהן ושיתוף הפעולה עם השניים הביא ליצירת קמפיין יפיפה.

ערכת מוצרי אבלנץ' מציעה יתרונות:                                                                    

 היתרון המשמעותי של ערכת מוצרי אבלנץ' הוא האפשרות ליצור שכבת הגנה גם במקרה של גוונים בהירים מאוד, וגם במהלך טיפולים שנחשבים אגרסיביים במיוחד לשיער, ובכך לספק פתרון מקיף להגנה על השיער ולאתגרים הקשים שעמדו בפני מעצבי השיער בעבר. ערכת המוצרים של אבלנץ' משנה את כללי המשחק בעולם עיצוב השיער, בכך שהיא מאפשרת לבעלי מקצוע בתחום עיצוב השיער, להפסיק להימנע מטיפול בסוגי שיער מסוימים (כאלו שעד היום לא היו מסוגלים לעבור טיפולים אגרסיביים), להעניק טיפול מושלם לכלל הלקוחות.

אם בעבר מעצבי שיער מקצועיים, כמו ארז ודויד, נאלצו לסרב לבצע הבהרות בקרב לקוחות מסויימים, הרי שהמוצר משנה את כללי המשחק בעולם עיצוב, משום שהוא מאפשר לבעלי מקצוע בתחום להפסיק להימנע מטיפול בסוגי שיער מסוימים ולהעניק טיפול לכל סוגי השיער, וכך להגדיל את מעגל הלקוחות שלהם ואת רמת השירות והמקצועיות שהם מספקים להם. 

מהפך – גם בסלוני היופי וגם בבית הפרטי:                                              

 בחברת אבלנץ' לא מסתפקים בהובלת מהפך במספרות וסלוני היופי עצמם, אלא שואפים להעניק ללקוחות טיפול מושלם גם בבית, ולכן השיקו ליין מוצרים איכותיים להמשך טיפול בבית, לאחר הטיפול הראשוני במספרה והם מהווים חלק בלתי נפרד מהשימוש בערכה המהפכנית. הערכה לשימוש ביתי כוללת גם היא שני חומרים, המבוססים על בטאין סופח לחות, ויטמינים וחומרי הזנה והגנה, לצד חלבון החודר לשכבת הקורטקס, מאזן את החומציות הטבעית שלה ומגן על השיער בכל חפיפה.

שימוש בחומרי אבלנץ' כחלק משגרת הטיפוח, מהווה שדרוג של ממש והופך את השיער לבריא, רך וזוהר מתמיד. החברה חרטה על דגלה מצוינות בתחום השיער והביוטי ולכן כל המוצרים מאושרים על-ידי משרד הבריאות, עומדים בתקנים המחמירים ביותר, בטיחותיים לשימוש ומהווים עליית מדרגה ביחס לטיפולים אחרים וקודמים בשוק טיפוח וטיפול השיער, המביאים לתוצאות חלקיות בלבד והם בעלי רמת אפקטיביות נמוכה.

 

(צילום: דליה אשר; יח"צ)

 

 

 השקת קיץ 2019 לחברת הקוסמטיקה אבלנץ'
השקת קיץ 2019 לחברת הקוסמטיקה אבלנץ'
השקת קיץ 2019 לחברת הקוסמטיקה אבלנץ'
נוצר: 6/1/2019
עודכן: 1/6/2019 11:44:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים