אהבה ויחסים - למה הם מקבלים רגליים קרות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אהבה ויחסים > למה הם מקבלים רגליים קרות???
  כתבות אחרונות
איך להצליח בבליינד דייט? איך להצליח בבליינד דייט?

זוגיות: מדריך למשתמש - ספר חדש זוגיות: מדריך למשתמש - ספר חדש

זוגיות וכסף – איך זה הולך ביחד ? זוגיות וכסף – איך זה הולך ביחד ?

שנה חדשה, חידושים והתחדשות

מי הזיז את האהבה שלי?

"שיחה זוגית" - ספר חדש החושף על מה שקשה לדבר

פסח – על ארבעה בנים

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

למה הם מקבלים רגליים קרות???

מאת: הדר בראל
למה הם מקבלים רגליים קרות???
רווקה פוגשת רווק, מבטים נפגשים – יש קליק, אתם לא יכולים להוריד את העיניים והידיים אחד מהשני והסקס פשוט נהדר. הבחור גם לא נעלם אחרי הלילה הראשון, הוא נשאר אפילו שבוע, כיף לכם ביחד ולא רק במיטה, אתם צוחקים ויש לכם נושאים משותפים לשיחה, זה יכול להיות על כל דבר, מהמצב במזרח התיכון, דרך הבורסה ועד הסאטירה החדשה בערוץ 2, זה ממש לא משנה. את יודעת שזה לא רק הדמיון שלך שמתעתע בך, הוא אומר לך שכיף לו איתך ואת מסתובבת עם הראש בעננים, לא מאמינה שהדבר שחשבת שלא יקרה, אחרי אין ספור דייטים לא מוצלחים וסטוצים ללילה, קורה. ובאמת הגיע בחור שלא תתביישי להכיר לחברות שלך ואולי אפילו להורים.


אבל אז זה קורה, ואת לא יודעת מאיפה מגיעה המכה
זה המקום לציין שבשלב די מוקדם מספר לך הבחור על האקסית האחרונה שלו איתה יצא ארבעה או חמישה חודשים (מה זה לעומת הנצח שמחכה לו איתך?). מסתבר שהאקסית הזאת לא מוכנה להרפות, גם אם לא פיזית ממש – היא שם, מתבוננת מהצד, נושפת בעורפך. את מגלה שהבחור פתאום מתרחק ובהתחלה את לא מבינה למה, האמת היא שאת לא רוצה להבין, כי את לא מאמינה שזה שוב קורה לך...

כן, לי זה קרה פעמיים, בפעם הראשונה לפני כשנה וחצי, בליינד דייט לא מתוכנן במוצאי שבת התברר כעלם חמודות, גם גבוה, גם נראה טוב, גם איש שיחה מעניין וכמובן שגם משיכה מינית הייתה שם. באותו הערב סיפר הבחור (נקרא לו א' בקיצור), כי בדיוק נפרד מחברתו מזה חמישה חודשים מכיוון שזו רצתה לעבור לגור יחד (אם זו לא נורה אדומה אז מה כן?), שמעתי, התעלמתי והמשכתי הלאה, היה לי נחמד ונראה כי גם לו היה נחמד.
הוא משך לכיוון סקס באותו הערב ואני, בהחלטה די אמיצה סירבתי, למרות שהתחשק לי מאוד. כמה ימים אחר כך מתקשר הבחור ומספר לי שהוא מתכוון לחזור לחברתו ולנסות בכל זאת לגור איתה, הוא מוסיף עוד שאני ממש בחורה על הכיפאק ושאם המצב היה שונה אז...הבלעתי גוש מר ואיחלתי לו בהצלחה בחייו החדשים.

אתם חושבים שכאן נגמר הסיפור? ממש לא, כחודשיים אחר כך מצלצל הטלפון, על הקו א', הסיפור לא הלך, זה נגמר ביניהם, והוא מעוניין להתראות איתי שוב, מכאן הדרך למיטה הייתה קצרה. לדבר אחד שמתי לב, א' לא היה מוכן בשום פנים ואופן "להישאר לישון" אצלי וזאת למרות העובדה שבאותו הזמן הוא תיזז בין דירות והשתכן בסלון של חברים (נורת אזהרה כבר אמרנו?) וכך עוברים להם שבועיים, שלושה, והבחור מודה בפני שהוא כנראה לא בנוי לקשר, זה היה מוקדם מדי, זה לא אני זה הוא ובלה בלה בלה. מאז לא שמעתי ממנו כמובן. התגברתי והמשכתי לעוד סדרה מוכרת של דייטים
.
המקרה השני קרה לפני כחודש, הפעם לא חיכיתי הרבה וכבר באותו הערב בילינו יחד במיטה עד הבוקר. עליי לציין כי כבר פגשתי את הבחור (נקרא לו ב') מספר חודשים לפני כן ואפילו חשבתי שהוא חמוד מאוד, אך מכיוון שחברתו הייתה לצדו באותה הפעם, לא קרה שום דבר פרט להכרות שטחית. בפעם השנייה שנפגשנו ציין בפני הבחור, כאילו במקרה, כי נפרד מחברתו כחודשיים לפני כן – לי זה הספיק ואת השבוע שלאחר מכן בילינו כמעט כל הזמן יחד (לו לא הייתה בעיה להישאר לישון אצלי). ב' אף אמר לי כי הוא ידע שאהיה במקום בו נפגשנו, וכי תכנן את מהלכיו כך שמה שקרה אכן יקרה.

בשבוע שלאחר מכן הגיעה המכה: ב' כנראה החליט לנתק מגע והקשר היחיד בינינו היו שיחות טלפון ממני אליו ואלה רק גרמו לי להרגיש רע יותר. כל מה שקרה בשבוע שלפני כן כאילו התאדה באוויר, ולא נותר לו זכר. אני כמובן לא שאלתי במפורש מה הבעיה, אבל בשיחת הטלפון הראשונה שקיימתי איתו, האינטואיציה הנשית שלי אמרה לי (מה זה אמרה – צרחה) שבסיפור מעורבת בחורה אחרת, מה שהתברר כנכון, אלא שהפעם היא אפילו לא הייתה נוכחת באופן פיזי אלא רק 'ריחפה' מעל הראש שלו כמו שדון קטן ומכוער., כמו צל שמסרב לעזוב, את ראשו ובעיקר את ליבו.

לסיפור עם ב' כרגע אין עדיין סוף: לא טוב ולא רע - ב', למרות שהוא טוען להגנתו כי אין סיכוי בעולם שהוא יחזור אליה, הוא ביקש פסק זמן כדי "לסדר את הראש" ולבחון את תחושותיו ושנינו נפרדנו כידידים.

אז למה בעצם בחורים מוכנים לזרוק משהו טוב שעומד בדיוק מולם, למה הם מקבלים פתאום רגליים קרות, האם א' נשוי היום באושר ואיך יגמר הסיפור עם ב'? מה דעתכם?

התמונה משמאל: אילוסורציה

הערת מערכת:תגובות ללא אי מייל אמיתי, תמחקנה לאלתרנוצר: 11/20/2003 10:59:00 AM
עודכן: 11/20/2003 11:10:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים