אהבה ויחסים - מה נשים (הודיות) רוציות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אהבה ויחסים > מה נשים (הודיות) רוציות?
  כתבות אחרונות
איך להצליח בבליינד דייט? איך להצליח בבליינד דייט?

זוגיות: מדריך למשתמש - ספר חדש זוגיות: מדריך למשתמש - ספר חדש

זוגיות וכסף – איך זה הולך ביחד ? זוגיות וכסף – איך זה הולך ביחד ?

שנה חדשה, חידושים והתחדשות

מי הזיז את האהבה שלי?

"שיחה זוגית" - ספר חדש החושף על מה שקשה לדבר

פסח – על ארבעה בנים

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

מה נשים (הודיות) רוציות?

מאת: מערכת Iwomen
מה נשים (הודיות) רוציות?
מסתבר שהנשים ההודיות מעדיפות את הגברים שלהן בתולים. סקר מגלה שהן מעדיפות גברים שלא קיימו יחסי מין לפני שנכנסו לברית הנישואין. למעלה מ- 2,000 נשים, מעשר ערים ברחבי הודו, השתתפו בסקר של מגאזין שבועי שניפץ את תדמית האישה ההודית הכנועה, השקטה והסובלת שדבק בה במרוצת השנים.


34 אחוז מהנשים סברו שישיבו מלחמה ויכו חזרה במקרה שבן זוגן ירים עליהן יד. 31 אחוז טוענות שיעזבו את בן הזוג המכה. למעלה מ- 50 אחוז מעדיפות את הגברים שלהן חסרי ניסיון מיני בעוד 37 אחוז הרגישו בנוח עם התנסות מינית לפני החתונה וחופש מיני.

הנשים ההודיות סבורות שמערכת יחסים מוצלחת חייבת להתבסס על יחסי מין טובים, קובע הסקר. האישה ההודית לא מוכנה לסבול חוסר יושר והעדר נאמנות והן אוהבות, איך לא, גברים שמבינים אותן.

כשנשאלו האם הן באמת צריכות גברים, 78 אחוז מהן ענו שכן. לא מדובר בכסף, רכוש או בקריירה, אפילו המראה החיצוני ובמבנה גוף טוב, ממש לא חשובים. מסתבר שמה שקובע עבור ההודיות ומה שהכי חשוב להן היא מידת הרגישות של הגבר לצרכיה.
הגבר האידיאלי על פי הנוסחה ההודית לא צריך להתאמן כל יום בחדר כושר או להיות גבוה, חתיך ומסוקס זרועות, הוא פשוט צריך לדעת להקשיב, לראות אותה שווה לו, להיות כנה ולפנק.....

התמונה משמאל: אילוסטרציה

הערת מערכת: תגובות ללא דואר אלקטרוני מדויק תמחקנה אוטומטית

אגב: גיליון מודפס ראשון של המיטב של Iwomen כבר נמצא בעבודה. רוצים לקבל אותו בדואר ללא תשלום? שלחו לנו את כתובתכם ותטופלו!נוצר: 12/2/2003 1:53:00 PM
עודכן: 12/3/2003 6:33:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים