אהבה ויחסים - כיצד להיכנס מחדש לרחבת הפנויים פנויות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אהבה ויחסים > כיצד להיכנס מחדש לרחבת הפנויים פנויות
  כתבות אחרונות
איך להצליח בבליינד דייט? איך להצליח בבליינד דייט?

זוגיות: מדריך למשתמש - ספר חדש זוגיות: מדריך למשתמש - ספר חדש

זוגיות וכסף – איך זה הולך ביחד ? זוגיות וכסף – איך זה הולך ביחד ?

שנה חדשה, חידושים והתחדשות

מי הזיז את האהבה שלי?

"שיחה זוגית" - ספר חדש החושף על מה שקשה לדבר

פסח – על ארבעה בנים

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

כיצד להיכנס מחדש לרחבת הפנויים פנויות

מאת: מרים דון
כיצד להיכנס מחדש לרחבת הפנויים פנויות
מה שאולי עשיתם בקלות בצעירותכם הפך כעת למסע ייסורים.

בניגוד לאמרה השייקספירית הידועה, שלפיה "הפרידה היא עצב מתוק", בהרבה מקרי גירושין והתאלמנות אין שום דבר שנחווה כ"מתוק". פתאום כל עולמכם חרב עליכם, כולם סביבכם נשואים ואתם נותרתם לבד, מיותרים.

אתם מוקפים בבני משפחה ובחברים אדיבים שאכפת להם מכם, שיודעים להשתתף בצערכם ושדואגים להעסיק אתכם על ידי מילוי היומן השבועי שלכם באירועים חברתיים. כך הם מנסים להבטיח שלא תהיו לבד. אך אתם לבד. כל אותם זוגות...ואתם. אתם מרגישים שמלבדכם אין אף אדם בעולם שנותר לבדו כמוכם, ואינכם מבינים שבאותו רגע ממש, קיימים אנשים שמרגישים בדיוק את אותו הדבר. שיעור הזוגות שמתגרשים במגמת עלייה וה"בייבי-בומרים" הם המגזר הגדול ביותר. אתם לא לבד. אתם רק צריכים למצוא אחד את השני.
ובכל זאת, לוקח זמן אפילו להגיע למסקנה הזאת מכיוון שאתם באמצע תקופה קשה שבה אתם מנסים להנהיג איזשהו סדר בחייכם. ייתכן שאתם זקוקים לבית חדש, לייעוץ כספי, לעבודה, או לכל הדברים הללו גם יחד. חלק מן הדברים אתם אולי צריכים להשיג בתוך זמן מוגדר. ייתכן שאתם עדיין בעיצומם של הליכים משפטיים, נלחמים על העצמאות שלכם או על ילדיכם ונאבקים לשמור על השפיות תחת כל הלחץ הנפשי שבו אתם שרויים.

הדבר הראשון שיש תמיד לזכור הוא כי אין דבר בלתי-אפשרי. אתם יכולים להשיג הכל. אלפים עשו זאת ואתם יכולים גם כן. אך אתם זקוקים להכוונה, לתמיכה, או פשוט לכתף לבכות עליה. במילה אחת: לחברים. חברים שחוו מה שחוויתם, הרגישו מה שהרגשתם, ושיש להם את ניסיון החיים שיוכיח זאת. חברים שיכולים לכוון אתכם בכיוון הנכון, להמליץ על מומחים או להגיב מתוך ניסיון לרעיונותיכם.
גם נשים וגם גברים מרגישים שהכניסה מחדש לרחבת הפנויים פנויות מפחידה. ישנן דרכים להעצים את הביטחון העצמי שלכם, לדכא את אותם פרפרים בבטן ולהפחית את הלחץ והחרדה.

שלבים ראשונים
אל תצפו לניסים. גם אם אתם מאמינים באהבה ממבט ראשון, סביר להניח שתכירו מישהו כאשר הכי פחות תצפו לזה. זה יכול לקחת זמן וייתכן שזה לא יהיה מיידי.
במקום לרדוף אחר בן-זוג פוטנציאלי ולמצוא "דייט" חמקן או סתם מישהו "לראווה", שיטה טובה לסלול לעצמכם את הדרך לזירת הפנויים פנויות היא להתיידד עם אנשים. דברו עם כולם - גברים ונשים. אל תתמקדו אך ורק בלחפש "דייט" באירועי רווקים/רווקות אלא מצאו נושאים משותפים לדבר עליהם, כגון : סרטים, אמנות ותיאטרון, ותאמו פגישה נוספת עם בני-השיח שלכם. הם הרי כולם אנשים שחוו חוויות דומות לשלכם. אנשים שיצטרפו אליכם לסרט, שתוכלו להזמין לארוחת ערב או לחופשה. אתם סוף סוף תירגעו כשתבינו שאינכם לבד.

כל אחד שבא מזוגיות חווה את אותו הגיהינום כדי להגיע למציאות חדשה ונעימה יותר.


מרים דון היא מנכ"לית חברת "קוואליטי פלוס" המספקת מענה חברתי לבני הארבעים וחמש ומעלה.נוצר: 2/13/2008 1:22:00 AM
עודכן: 2/13/2008 1:23:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים