סטיילינג - פטריוטיות אופנתית אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > סטיילינג > פטריוטיות אופנתית
  כתבות אחרונות
אסתי גינזבורג חוזרת לשגרה, לגזרה ולגולברי אסתי גינזבורג חוזרת לשגרה, לגזרה ולגולברי

מותג בגדי הים קוברה חוגגת את קיץ 2018 מותג בגדי הים קוברה חוגגת את קיץ 2018

מותג האופנה גולברי ממשיכה עם אסתי גינזבורג ומצטרפת מאי תגר מותג האופנה גולברי ממשיכה עם אסתי גינזבורג ומצטרפת מאי תגר

בית האופנה 'silise', לאישה הישראלית שיודעת מה היא רוצה בית האופנה 'silise', לאישה הישראלית שיודעת מה היא רוצה

גיל נויהאוס, מעצב הצמרת, בפתיחת שבוע האופנה בפריז גיל נויהאוס, מעצב הצמרת, בפתיחת שבוע האופנה בפריז

קולקציית סתיו-חורף 2017-18 נשית ומתוחכמת ברשת אופנת 'סיליז' קולקציית סתיו-חורף 2017-18 נשית ומתוחכמת ברשת אופנת 'סיליז'

היכונו!! הטרנדים הגדולה לסתיו-חורף 2018 היכונו!! הטרנדים הגדולה לסתיו-חורף 2018

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

פטריוטיות אופנתית

מאת: איריס לקנר
פטריוטיות אופנתית

סופי רוזנבאום, עולה חדשה ותיקה מצרפת, היא "סטייליסטית עם אג'נדה": מציגה את עולם האופנה המקומי ומקדמת מעצבי אופנה צעירים בפני קהל העולות הותיקות והחדשות.רוזנבאום, סטייליסטית ותיקה ובעלת בוטיק , התוודעה למעצבי אופנה ישראליים רק בשנים האחרונות, עד אז, כמו רבות מחברותיה העולות החדשות מאירופה, הייתה על קו פריז- תל אביב בכל מה שקשור לצרכנות אופנה.

אך לא עוד. סופי החליטה לקפוץ למי הביצה המקומית ולהבין מה יכולה ישראל להציע לאישה האירופאית שחיה ונושמת אופנה. אט אט התוודעה לסצנה העכשווית של מעצבי אופנה צעירים ומה רבה הייתה הפתעתה " היום אחרי היכרות עמוקה עם המעצבים המקומיים אני יכולה לומר בביטחון מלא שהאופנה הישראלית התפתחה בשנים האחרונות בצורה יוצאת מן הכלל וחלק ניכר ממעצבי אופנה הישראליים לא נופלים ממעצבים צרפתיים החל מיצירתיות דרך חומרי הגלם ועד לגימורים "

הסטודיו של סופי ממוקם במבוא מיטר, מושב בפאתי ירושלים אותו מקיפים מושבים רבים שבין תושביהם עולים חדשים בעיקר מאירופה וארצות הברית. תושבים חדשים אלה הגיעו לארץ מתוך רצון עמוק לחיות בישראל ,לתרום ולהכות שורשים בחברה הישראלית. סופי נותנת פרשנות משלה לתהליך ההתמזגות בחברה הישראלית. מאחר שהיא עוסקת בסטיילינג ומוקפת בחברת נשים עם אוריינטציה אופנתית, החליטה לערוך "קירוב לבבות" בסטייל.. לתווך לעולות החדשות והותיקות את עולם האופנה הישראלי ובכך לעזור לו לשגשג.

הסטודיו ממנו פועלת סופי הוא חלל של 100 מטר שמוקדש ל"מפגשי אופנה": הרצאות סטיילינג, מפגשי קפה ושמלה, ובעיקר מדידות אין סופיות.. החלל משדר מראה אירופאי קלאסי, סלון מרווח בצבעים בהירים, שנדלירים יורדים מתקרה וגינה מקסימה. כיאה לבוטיק אמיתי ששם הזמן עוצר מלכת ומאפשר אתנחתא מהפעלתנות היומית. סופי עצמה היא התגשמות הקסם הצרפתי, מפזרת שיק וסטייל לכל עבר כמו שהיינו מצפים מצרפתייה אמיתית..

סופי מציעה קורסי סטיילינג מהירים לכל באמפר אפשרי שנשים נתקלות בו: התאמות בגדים וצבעים, הימנעות מטעויות אופנה נפוצות, איך להשתמש באקססוריז, סטיילינג לאירועים, איך מתלבשים בהתאם למבנה הגוף ועוד.

מאחר שבכל איזור ירושלים והסביבה יש קהל נשים דתי גדול התוודעה סופי לקהל החדש והמאתגר הזה והיום היא נותנת פתרונות מהירים לנשים דתיות. מאחר והעולות החדשות מהמגזר הדתי בעלות אוריינטציה אופנתית חלק מהתצוגה מוקדשת להן. לדבריה של סופי נשים אלה זקוקות להרבה עזרה כיוון שהם מוצפות אירועים ומאידך לא ילכו לכתת את רגליהן בין בוטיקים הסטודיו מהווה פתרון מושלם עבורן.

תצוגת הבגדים בסטודיו היא כמעט מוזיאלית. כל מעצב מקבל את מקומו ואת סיפורו. בבוטיק נפגוש מעצבות מבוססות כמו טל בק, בלינקי, אלן וגלית ודקלה קדם ועד בוגרות טריות משנקר ובצלאל כדוגמת מור חמד וחן הוד שזו להן חשיפה ראשונה באזור.

"להציג מעצב מוכר פחות מעניין אותי, נשים מגיעות אליו בכל מקרה בחנויות ובקניונים. דווקא אלה שעדיין נאבקים על קיומם ומנסים לפרוץ הם אלה שהייתי רוצה להציג ובכך לתמוך בעשייה מקומית. יש כאן עשייה יוצאת מן הכלל ותפקידי לחנך את העולות ארצה לצרוך אופנה ישראלית"

הסטודיו של סופי רוזנבאום ממוקם במושב מבוא מיטר, המפגשים וקורסי הסטיילינג נערכים בתאום מראש. (טלפון: 054-3367740)

(* תמונות: יח"צ)פטריוטיות אופנתית
פטריוטיות אופנתית
נוצר: 5/5/2014 3:37:00 PM
עודכן: 5/5/2014 3:43:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים