הריון ולידה - פונדקאות לזוגות חד מיניים או נשים חד הוריות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > הריון ולידה > פונדקאות לזוגות חד מיניים או נשים חד הוריות
  כתבות אחרונות
הכל אודות לידה בליווי דולה הכל אודות לידה בליווי דולה

ניקה משיקה בישראל את Carriwell - ניקה משיקה בישראל את Carriwell -

תמיד מחובקים... בחסות המנשאים תמיד מחובקים... בחסות המנשאים

כל מה שלא ידעת על השפעות הביוץ

מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל

שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון

"רק מילה טובה"....

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

פונדקאות לזוגות חד מיניים או נשים חד הוריות

מאת: איריס לקנר
המרכז הרפואי לפוריות פתח מסלול לפונדקאות לזוגות חד מיניים או נשים חד הוריות בהודו.הפונדקאות תתאפשר באמצעות סניפי המרפאה בירושלים, רמת אביב, אשדוד ובאר שבע.
המרכז הרפואי לפוריות פתח מסלול מיוחד לפונדקאות המיועד לזוגות של גברים ולנשים חד הוריות שאינם יכולים לבצע הליך של פונדקאות בארץ.

הפונדקאות מבוצעת על ידי נשים מהודו באופן מוסדר וחוקי באמצעות המרכז לפונדקאות במומבי. ההליך של ביצוע הפונדקאות הוא מורכב, אולם הוא אינו מחייב יציאה של בני הזוג מהארץ, אלא לצורך קבלת התינוק לאחר הלידה.

מסלול הפונדקאות מתחיל בארץ בנתינת זרע על ידי אחד או שני בני הזוג על פי בחירתם. הזרע מוטס למזרח אירופה ומשמש להפריה של ביצית של תורמת. במקביל מוטסת האם הפונדקאית מהודו למזרח אירופה, העוברים מוכנסים לרחמה והיא חוזרת להודו כדי לעבור את ההיריון. לאחר הלידה בני הזוג מתבקשים לטוס להודו כדי לבצע את הליכי האימוץ הרשמיים אשר נמשכים מספר ימים.

לדברי יו"ר המרכז הרפואי לפוריות, דר' איליה בר, "מסלול הפונדקאות מרחיב את סל האפשרויות המוצעות למי שאינם יכולים להביא ילד לעולם בדרך הרגילה. הוא מתאים גם לזוגות רגילים שמעוניינים לקצר את ההליכים הכרוכים בביצוע הפונדקאות בארץ."

לדברי דר' בר, למרות המורכבות של התהליך, עלות הפונדקאות בהודו היא כמעט מחצית מאשר פונדקאות בארצות הברית שזוגות חד מיניים רבים בחרו בה עד כה והיא זולה גם מפונדקאות בארץ, שכרוכה בהוצאות נלוות רבות ואינה זמינה לכולם.

דר' בר אמר שיש לקוות שפונדקאות של זוגות חד מיניים תותר בישראל כמו גם תרומת ביצית, אולם עד שהנושא יוסדר הפונדקאות דרך הודו נותנת פתרון נוח וזול לזוגות.


רשת המרכז הרפואי לפוריות מתמחה בטיפולי הפריה חוץ גופית, תרומות ביצית והתמודדות עם מקרים מסובכים של אי פוריות באמצעות בדיקות פי.ג'י.די ואמצעים אחרים.
לרשת סניפים בירושלים, רמת אביב, אשדוד ובאר שבע.

אתר המרכז הרפואי לפוריות:http://www.global-ivf.comנוצר: 12/12/2009 9:16:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים