הריון ולידה - דיאנטל - אפשר לחוות לידה אחרת אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 25/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > הריון ולידה > "דיאנטל" - אפשר לחוות לידה אחרת
  כתבות אחרונות
הכל אודות לידה בליווי דולה הכל אודות לידה בליווי דולה

ניקה משיקה בישראל את Carriwell - ניקה משיקה בישראל את Carriwell -

תמיד מחובקים... בחסות המנשאים תמיד מחובקים... בחסות המנשאים

כל מה שלא ידעת על השפעות הביוץ

מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל

שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון

"רק מילה טובה"....

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

"דיאנטל" - אפשר לחוות לידה אחרת

מאת: שוש להב

חברת התרופות העולמית GSK משיקה בישראל את "דיאנטל" - ג'ל חדש המסייע ללידה קלה. מחקרים קליניים הוכיחו כי השימוש במוצר מקצר את משך זמן הלידה ומצמצם חתכים.בשורה ליולדות - החוויה המדהימה הזו יכולה להשתפר בסיוע ג'ל "דיאנטל".

הלידה היא ללא ספק אחד האירועים המרגשים בחיים. ההתרגשות, המתח, הציפייה לקראת הרגע הגדול מכולם, רגע של שיא שכולם מאחלים שיעבור חלק. אבל החשש מהכאבים ומהחתכים... לכן פיתחו את דיאנטל - ג'ל המסייע ללידה קלה ותורם לכך שיציאת התינוק דרך תעלת הלידה תהיה חלקה עד כמה שניתן, כדי להקל על היולדת והיילוד את דרכו לעולם.

"דיאנטל" אינו תכשיר תרופתי. יעילותו נובעת ממרקמו הייחודי והחלק, המצמצם משמעותית את החיכוך בתעלת הלידה. דיאנטל פועל בצורה פיזיקלית וללא השפעה פרמקולוגית ומגן על הנרתיק, רצפת האגן וחיץ הנקבים ומפחית את הצורך בחתכים.

השימוש ב"דיאנטל" ג'ל נעשה בחדר הלידה ע"י מיילדת מקצועית, בזמן הלידה ולאחר תחילת צירים סדירים. "דיאנטל" ג'ל ללידה פותח במעבדות בשוויץ והינו ג'ל חסר ריח. מחקרים קליניים הוכיחו כי השימוש ב"דיאנטל" מקצר באופן משמעותי את משך הלידה ומצמצם חתכים. ל"דיאנטל" ניסיון בארץ ובאירופה בלמעלה מ 25000 לידות.

"הפחד הגדול בחיי היה לידה, ממש הכנתי את עצמי לגרוע מכל וחשבתי שזו תהיה פעם ראשונה ואחרונה! בזכות הקלות בלידה עם דיאנטל אני מוכנה ללדת עוד ועוד", מספרת עינת אברהם מתל אביב, יולדת שחוותה לידה עם "דיאנטל".

חברת GlaxoSmithKline Israel הינה שלוחה של ענקית התרופות הבריטית. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של תרופות וחיסונים למניעת מחלות שונות. כמו כן פועלת בתחום מוצרי OTC ומוצרי צריכה מקדמי בריאות Care) (Consumer Health . GSK מתמקדת במגוון תחומים, ביניהם ,CNS: מחלות נשימה, קרדיולוגיה, מחלות זיהומיות, מחלות וירליות, אונקולוגיה ואורולוגיה.

ניתן להשיג את "דיאנטל" ג'ל ברשתות הפארם ובבתי המרקחת, ללא הפניה רפואית.
עלות המוצר: 539 ₪.
נוצר: 12/2/2011 10:48:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים