הריון ולידה - Life Baby's - סופר פארם משנה את שוק החיתולים בישראל אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 19/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > הריון ולידה > Life Baby's - סופר פארם משנה את שוק החיתולים בישראל
  כתבות אחרונות
הכל אודות לידה בליווי דולה הכל אודות לידה בליווי דולה

ניקה משיקה בישראל את Carriwell - ניקה משיקה בישראל את Carriwell -

תמיד מחובקים... בחסות המנשאים תמיד מחובקים... בחסות המנשאים

כל מה שלא ידעת על השפעות הביוץ

מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל

שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון

"רק מילה טובה"....

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

Life Baby's - סופר פארם משנה את שוק החיתולים בישראל

מאת: שוש להב
Life Baby's - סופר פארם משנה את שוק החיתולים בישראל

סופר-פארם משנה את שוק החיתולים: משיקה את Life Baby's - חיתולי פרמיום שקיבלו תוצאות טובות מכל המותגים האחרים, בבדיקות מכון התקנים בספיגה ויובש, ויוצעו במחיר אטרקטיבי כל השנה.תינוק יבש, הוא תינוק הסובל פחות ורגוע יותר. איזו אמא לא תספק לתינוק שלה את התנאים הנוחים והנעימים לבריאותו ושלוותו? כן, אני מתכוונת לצרכיו הטבעיים ולפתרונם - החיתולים.

סופר-פארם משיקה את Life Baby's - חיתולי פרמיום, שקיבלו תוצאות טובות מכל המותגים האחרים בבדיקות מכון התקנים בספיגה ויובש, ויוצעו במחיר אטרקטיבי כל השנה, ובזה משנה את שוק החיתולים בארץ.

מחיר מחירון - 42.90 ₪ - 30% נמוך יותר ממובילי השוק האגיס ופמפרס ומתחייבת: חיתולי Life Baby's יהיו זולים תמיד בסופר-פארם ממותגי הפרמיום. סופר-פארם תשקיע במהלך השקת Life Baby's 8 מיליון שקל.

את Life Baby's מייצרת חברת Ontex, חברה בינלאומית שבסיסה בבלגיה, והיא היצרנית המובילה בעולם של מוצרי היגיינה חד פעמיים ויצרנית החיתולים השנייה בגודלה באירופה, אחרי פרוקטר אנד גמבל.

מבין החיתולים שמייצרת אונטקס נבחר עבור Life Baby's החיתול ברמה הגבוהה ביותר, עם דגש על רמת ספיגה ויובש הגבוהים ביותר. זאת בהתאם לדרישות שלקוחות סופר-פארם הציגו במחקרים השונים שהחברה ערכה. חיתולי Life Baby's עברו את בדיקת מכון התקנים בציונים גבוהים בפרמטרים של ספיגה לעומת המתחרים בשוק ובראשם האגיס ופמפרס.

גם בבדיקה שנערכה בחודש אפריל 2014 על ידי "המכון למדע פורנזי", המתמחה בבדיקות מעבדה שונות והיחיד שמבצע בדיקות מעבדה בחיתולים, פרט למכון התקנים הישראלי, קיבלו חיתולי לייף את הציונים הגבוהים ביותר בספיגה מול המתחרים. עוד ציין המכון לטובה, כי בארבעת החיתולים שנבדקו התקבלו ציונים דומים, דבר המעיד על תנאי ייצור מבוקרים היטב.

סדרת חיתולי Life Baby's כוללת את כל המידות: החל מ-NB (New Born) ועד מידה 5 או משקל של 25 ק"ג. בהמשך תתרחב הסדרה גם לחיתולי מעבר ולבגדי ים לתינוקות.

* לקוחות סופר-פארם מעדיפים חיתולי פרמיום:
חיתולי Life Baby's משווקים במחיר מדף של 42.90 שקל לחבילה ויוצעו במסגרת מבצעים רבים לאורך השנה, כאשר סופר-פארם מתחייבת תמיד למחיר הנמוך ברשת בקרב מותגי הפרמיום, האגיס ופמפרס.

לדברי ניצן לביא, מנכ"ל סופר-פארם (בתמונה העליונה): "חיתולים הם אחת ההוצאות המשמעותיות עבור המשפחה הישראלית הצעירה ואנחנו גאים להביא בשורה אמיתית לצרכנים - אלטרנטיבה איכותית למותגי הפרמיום במחיר משתלם כל השנה. לקוחות סופר-פארם מעדיפים את מותגי הפרמיום, כאשר כ-95% מהחיתולים הנמכרים בסופר-פארם הם האגיס או פמפרס לעומת כ-65% בכלל השוק. כיום מחירי האגיס ופמפרס נעים בין 45 ₪ לחבילה במבצע ל-59.90 ₪ - חיתולי Life Baby's יוצעו ללקוחות סופר-פארם במחיר מדף הנמוך יותר בכ-30% מהאגיס ופמפרס וגם במבצעים יהיו תמיד במחיר נמוך משני המותגים הללו".

סופר-פארם היא הרשת הראשונה בישראל להשיק חיתולים תחת מותג פרטי בישראל. "סופר-פארם שמה דגש על חדשנות, וכפי שהיינו הראשונים להשיק מותג פרטי איכותי ב-1994, כך גם עכשיו עם השקת החיתולים", אומר לביא. "לקוחות סופר-פארם סומכים ובוחרים בלייף גם במוצרי התינוקות, בו נתח המותג עומד על כ-30% אחוז ואנו מאמינים, כי ישמחו להתנסות ולהשתמש בחיתול Life Baby's. המטרה שלנו היא להגיע ל-10% ממכירות החיתולים בסופר-פארם עד סוף 2014. במערב אירופה נתח השוק של מותגים פרטיים בחיתולים עומד על 30% והוא גדל כל שנה".

דני לוזון, משנה למנכ"ל סופר-פארם מסביר, כי סופר-פארם חיפשה אחר שותף מתאים להשקת חיתולים: "בחנו יצרנים שונים בארץ ובעולם ובחרנו באונטקס הבלגית, בזכות ההשקעה הרבה שלה במחקר ופיתוח והטכנולוגיות המתקדמות בהן היא משתמשת. על-פי מחקרים, שני הפרמטרים החשובים ביותר לאימהות ישראליות הם איכות החיתול בדגש על כושר הספיגה ומניעת דליפות אל מול מחירו. כדי שהלקוחות שלנו לא יצטרכו לבחור בין השניים, הקפדנו על מוצר פרמיום, שמיוצר על-ידי אחת החברות המובילות בעולם, בתמחור נמוך משמעותית ממוצרי הפרמיום האחרים".

חיתולי Life Baby's עוברים מדי יום בדיקת איכות קפדנית במעבדה המשוכללת, כדי להבטיח את האיכות הגבוהה. ספיגת החיתול נבדקת בשני אופנים שונים, במטרה להבטיח כי התינוק יישאר יבש. בנוסף, נעשית בדיקה מיוחדת לסרטי ההדבקה, כדי להבטיח את הגמישות והנוחות של החיתול וכי הוא יישאר מהודק בכל תנאי.

עופר לוי, סמנכ"ל השיווק והסחר של סופר-פארם ציין, כי מדובר בהשקה בהשקעה הגדולה ביותר של מותג לייף: "תחום התינוקות הוא תחום הליבה של סופר-פארם ותחום אסטרטגי ביותר עבור לייף. נשקיע בהשקת חיתולי Life Baby's כ-8 מיליון ₪, שיכללו קמפיין רחב היקף בכל המדיות: טלוויזיה, עיתונות, אתר תוכן Life Baby's, חנויות ונקודות מכירה ועוד הפתעות רבות לאורך השנה. עם השקת החיתולים, תחת מותג Life Baby's יכונסו כל מוצרי המותג הפרטי לתינוקות ופעוטות, הכוללים: מוצצים, חיתולים, מגבונים, בקבוקים, משחות החתלה, מוצרי טיפוח תינוקות, אביזרים ועוד".

* קמפיין Life Baby's:
באמצעות משרד הפרסום באומן בר ריבנאי, החל כשבוע לפני השקת החיתולים וקידם משחה לאדמומיות ותפרחת חיתולים של Life Baby's professional . עם השקת חיתולי Life Baby's יעלה קמפיין הרחב ביותר בהיקפו מאז השקת מותג לייף. את השפה התקשורתית של הקמפיין מובילה דמות אם, ששוזרת סיפורי אגדות בחיי היומיום שלה ושל התינוקת שלה. את האם מגלמת השחקנית והמורה לתיאטרון, מיטל ברדה, אמא לשתיים בעצמה ואשתו של השחקן, ליאור רז.

* הטבה ללקוחות לרגל ההשקה:
חצי מיליון לקוחות מועדון לייף סטייל שבשליטת סופר-פארם, ייהנו מהטבה בלעדית ברכישת חיתולי Life Baby's. על לקוח אשר ירכוש חיתול Life Baby's יקבל זיכוי מלא לרכישת מוצרי לייף בסופר-פארם.

* שוק החיתולים בישראל:
שוק החיתולים בישראל מגלגל להערכת סופר-פארם כ- 580 מיליון ש"ח בשנה, והוא מאופיין כשוק שבו שולטים מותגי פרמיום. לפי נתוני נילסן, האגיס מחזיקה 44% מהשוק, פמפרס 23%, טיטולים 24% ומותגים נוספים מחזיקים ביתר. בסופר-פארם התמונה מעט שונה: נתח המכירות של האגיס עמד ב-2013 על 54% ושל פמפרס עומד על 40%.
לאורך שנים חיתולים הם מוצר loss leader הנמכר במחירי הפסד, עקב התחרות העזה בין הקמעונאים. דני לוזון, משנה למנכ"ל סופר-פארם: "שוק החיתולים בישראל התאפיין עד היום בחוסר סימטריה בין היצרנים לקמעונאים. אין זה סוד כי הקמעונאים מפסידים מידי שנה מיליוני שקלים ממכירת חיתולים. חיתולי Life Baby's יאפשרו לנו לצמצם הפסדים אלו ואנו מאמינים, כי בטווח הארוך יצרניות החיתולים יאלצו לשנות את התנהלותן ובכך תהיה השפעה על השוק כולו, שכן סופר-פארם מחזיקה ב-30% משוק החיתולים בישראל".

* אודות אונטקס:
אונטקס היא היצרנית המובילה בעולם למוצרי היגיינה לתינוקות, נשים ומבוגרים ויצרן החיתולים השני בגודלו באירופה, אחרי פרוקטר אנד גמבל. בין לקוחותיה ניתן למצוא את הקמעונאים המובילים באירופה.

החברה הוקמה ב-1979 כחברה משפחתית קטנה, שהלכה והתפתחה לאורך השנים. כיום אונטקס מייצרת ב- 15 מפעלים ברחבי העולם, מהם היא מוכרת ל-120 מדינות, מעסיקה מעל ל-5,000 עובדים ומחזור המכירות של החברה הוא למעלה ממיליארד וחצי יורו. קרן ההשקעות TPG וכן חברת גולדמן סאקס נמנות על בעלי המניות של אונטקס מאז 2010.

הייחוד של אונטקס הוא ההשקעה במחקר ופיתוח וכן בשיטות בקרת האיכות. בשנה וחצי האחרונות רשמה החברה יותר מעשרה פטנטים. במרכז הטכנולוגי בגרמניה מפתחים שיטות ייצור, המאפשרות לייצר את החיתולים הטובים ביותר במחירים אטרקטיביים.

המפעל בו מיוצרים חיתולי Life Baby's נחנך לפני שנתיים. הוא משתרע על שטח של שלושים ושלושה אלף מ"ר ומיוצרים בו 1.4 מיליארד חיתולים בשנה בקווי ייצור חדשניים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם ותוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר. למפעל תקן ISO9001 והוא עומד בהצטיינות בכל הדרישות של הקמעונאים המובילים באירופה.

(* צילומים: יח"צ)נוצר: 3/5/2014 1:44:00 PM
עודכן: 3/5/2014 1:47:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים