הריון ולידה - מגדל ושילב משלבות ידיים בהטבה ייחודית להורים אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > הריון ולידה > מגדל ושילב משלבות ידיים בהטבה ייחודית להורים
  כתבות אחרונות
הכל אודות לידה בליווי דולה הכל אודות לידה בליווי דולה

ניקה משיקה בישראל את Carriwell - ניקה משיקה בישראל את Carriwell -

תמיד מחובקים... בחסות המנשאים תמיד מחובקים... בחסות המנשאים

כל מה שלא ידעת על השפעות הביוץ

מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל

שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון

"רק מילה טובה"....

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

מגדל ושילב משלבות ידיים בהטבה ייחודית להורים

מאת: איריס לקנר

חברת הביטוח המובילה את ביטוחי החיים בישראל ורשת מוצרי התינוקות המובילה חברו יחד כדי להבטיח כיסוי ביטוחי ע"ס 100,000 ש"ח – חינם! ועוד 50 ש"ח הטבה מיידית להורים צעירים.קבוצת מגדל, המובילה את ביטוחי החיים והחיסכון הפנסיוני בישראל, נרתמה לסייע למשפחות צעירות ומעניקה - לראשונה בישראל - את "בייביטוח" כיסוי ביטוח חיים (ריסק) ע"ס 100 אלף ₪, למשך שנה, חינם, לכל זוג הורים שנולד להם תינוק חדש (בכפוף לתנאי המיזם והליך חיתום).

על מנת להנגיש את ההטבה הייחודית להורים הצעירים, חברה מגדל לרשת שילב והחל מה- 7.5.14 יוענקו למממשי ההטבה הייחודית – המוענקת ללא תשלום, ללא התחייבות, וללא מסירת פרטי אשראי גם, הטבה ייחודית נוספת - 50 ש"ח ללקוחות שילב לקניות ברשת שילב למי שיממש את ההטבה הביטוחית (רישום לבייביטוח).

את ההטבה ניתן יהיה לממש באמצעות אתר האינטרנט של שילב, וכן במרבית סניפי הרשת בהם יוצבו טאבלטים ייעודיים ללקוחות לטובת הרישום להטבת הביטוח. לקוח שיבצע את הרישום בסניף יוכל לממש באופן מיידי בסניף את השובר בגובה 50 ₪ באמצעות קבלת קוד קופון ב SMS. לקוחות שיממשו את ההטבה באתר האינטרנט של שילב יקבלו את שובר הזיכוי בדואר לביתם.

בייביטוח- ביטוח חובה לחיים
תומר רובינשטיין סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי של מגדל מציין כי היוזמה החדשנית נועדה לסייע להורים הצעירים לקחת אחריות על המשפחה המתרחבת, לבטח את עתידה ולהגביר את מודעות ההורים החדשים לחשיבות התאמה של ביטוח חיים (ריסק) לצרכיהם וצורכי התינוקות שזה עתה נולדו.

"ביטוח חיים – הוא חובה לחיים ובהיותנו החברה המובילה את ביטוחי החיים בישראל אנחנו רואים חובה לעצמנו לתרום את תרומתנו בחינוכו של השוק" מבהיר רובינשטיין וממליץ להורים הצעירים להיכנס לאתר האינטרנט של מגדל –www.migdal.co.il וללמוד באמצעות הלומדות, המחשבונים והסימולציות שבאתר כיצד להתאים את הכיסוי הביטוחי הנדרש אף מעבר למוענק בהטבה חינם.

היוזמה, המכונה "בייביטוח" פתוחה להורי ישראל הטריים, לקוחות כל חברות הביטוח. ההטבה מעניקה כיסוי ביטוחי חינם, על סך 100,000 ₪, למשך שנה, להורה שנולד לו תינוק בשנה האחרונה (הטבה אחת לכל זוג הורים), וזאת בהתאם לתנאים בטופס ההצעה ובכפוף להליך חיתום ולתנאי החברה והפוליסה.

ביטוח חיים למקרה מוות (ריסק) הינו כיסוי ביטוחי שמעניק פיצוי כספי למוטב/ים של המבוטח במקרה פטירתו. מדובר בעוגן מרכזי המאפשר הכנסה כספית גם לאחר מות המבוטח.

יהודית לפלר-לרר, סמנ"כלית השיווק של שילב, מציינת כי החבירה של שילב למגדל נועדה להעניק ערך מוסף נוסף למשפחות הצעירות "כרשת המובילה בשיווק מוצרים המגנים ומבטיחים איכות חיים וסביבה בריאה לתינוקות, גם על עתידם הכלכלי של התינוקות" אמרה לפלר-לרר והדגישה כי לקוחות שילב יוכלו לקבל פרטים על ההטבה הייחודית הן בסניפי הרשת והן באמצעים הדיגיטאליים של הרשת – אתר, ניוזלטרים ופייסבוק.

(* תמונה: יח"צ)נוצר: 12/5/2014 8:34:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים