הריון ולידה - חב' פיליפס השיקה את קטגוריית הניובורן, לרווחת הקטנטנים והוריהם אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > הריון ולידה > חב' פיליפס השיקה את קטגוריית הניובורן, לרווחת הקטנטנים והוריהם
  כתבות אחרונות
הכל אודות לידה בליווי דולה הכל אודות לידה בליווי דולה

ניקה משיקה בישראל את Carriwell - ניקה משיקה בישראל את Carriwell -

תמיד מחובקים... בחסות המנשאים תמיד מחובקים... בחסות המנשאים

כל מה שלא ידעת על השפעות הביוץ

מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל מיבאל'ה, מרכז להורים וילדים הראשון מסוגו בישראל

שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון שמירה על בריאות הרגלים בתקופת ההיריון

"רק מילה טובה"....

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

חב' פיליפס השיקה את קטגוריית הניובורן, לרווחת הקטנטנים והוריהם

מאת: שוש להב
חב' פיליפס השיקה את קטגוריית הניובורן, לרווחת הקטנטנים והוריהם

כיצד להקל על הורים בתקופה המאתגרת שלאחר הלידה? חברת פיליפס אוונט מרחיבה את המחקר והפיתוח בקטגוריית הניובורן ומשיקה מגוון פתרונות שיסייעו להורים לעבור את הרגעים הראשונים, בקלות רבה יותר מוצרים קטנים - הקלה גדולה..מוצרי פיליפס לתינוקות, עושים את ההבדל, כי המוצרים הקטנים שלה מביאים הקלה גדולה, הן לפעוטים והן להוריהם.

כל הורה, ובמיוחד הורים טריים לילד ראשון, מוצאים עצמם מתמודדים עם משימות רבות ולא פשוטות, בעת החזרה מבית החולים לאחר הלידה. בנוסף להתמודדות הפיזית של האם, הכוללת לא פעם כאבים ותשישות, מתמודדים יחד ההורים עם שלל תופעות שחלקן צפויות יותר וחלקן פחות: בכי בלתי מוסבר וקושי בהרגעת התינוק, כאבי גזים, חוסר בשעות שינה, חוסר שקט בנוגע לתזונת התינוק ולעלייתו במשקל ועוד סוגיות רבות.

"כבר מעל 30 שנה שחברת פיליפס אוונט מפתחת מוצרים שמקלים על הורים ותינוקות", אומרת אילת ברגילובסקי - מנהלת שיווק תחומי טיפוח ובריאות בפיליפס. "בשנים האחרונות אנו רואים השקעה הולכת וגוברת במציאת פתרונות שיסייעו בתקופה הראשונית והקריטית בחיי התינוק והוריו. אנו יודעים משיחות עם הורים וממחקרים רבים שביצענו, שפיתוח של מוצר שעונה על צורך אמיתי, יכול לעשות הבדל ממשי בהתמודדות וההצלחה הזו מעניקה לנו מוטיבציה אדירה להמשיך ולהשקיע בקטגוריה".

"באחד מהכנסים האחרונים", מספרת ברגילובסקי, "שמעתי מאימא טרייה שסיפרה שחוותה קושי רב בהנקה בשבועות הראשונים. בעצתה של יועצת הנקה, רכשה האם את משאבת החלב אוונט נטורל ובהדרגה הצליחה לשלב האכלה בבקבוק של חלב שאוב לבין הנקה מהשד, עד שהצליחה לבסס שגרה של הנקה מלאה לתינוקה. זו רק דוגמא אחת מיני רבות שבה מוצר, במקרה זה משאבת ההנקה ובקבוק אוונט נטורל, סייעו לאם להתמודד עם הקושי בהנקה ועשו הבדל ממשי בתזונת התינוק שלה, כדי להעניק לו את ההתחלה הטובה ביותר".

קטגוריית ניובורן מציעה מבחר עשיר של מוצרים לפעוט ולאם. מבין המוצרים:
התרחבות ההשקעה בקטגוריית הניובורן, באה לידי ביטוי במספר השקות של מוצרים חדשים שהוצגו השנה. לפני מספר חודשים השיקה פיליפס אוונט את בקבוק אוונט נטורל מזכוכית, שמיועד לתינוקות בני יומם. הבקבוק מאפשר להורים ליהנות מכל היתרונות של פטמת נטורל, המדמה את פטמת האם הטבעית, באופן הקרוב ביותר גם עם בקבוק זכוכית בדרגת ניקיון רפואית. הזכוכית היא חומר אידיאלי לשימוש עם חלב אם, מכיוון שניתן לסטריליזציה קפדנית יותר, להקפאה, לניקוי במדיח כלים ועוד.

מוצר נוסף שמושק בימים אלה, הוא מוצץ ניובורן המיועד לתינוקות מגיל לידה ועד גיל חודשיים (2-0 חודשים). המוצץ בעל פטמה אורתודנטית דו כיוונית זהה למוצצי אוונט בגדלים האחרים, אך הוא קטן ממדים וקל משקל, כדי שגם תינוק בן יומו יצליח להחזיקו בפיו ללא קושי. "אחד הדברים שאני שומעת בתדירות הגבוהה ביותר מהורים הוא תופעת הסרבנות", מציינת אילת, "הורים שרוצים להרגיע את תינוקם באמצעות מוצץ, לאחר ששמעו מהורים אחרים בסביבתם על ההקלה הרבה שמספק, אך ברגע האמת התינוק מפתיע ומתגלה כסרבן.

דוגמא נוספת היא בקרב אימהות שרוצות להרגיל את התינוק גם להאכלה מבקבוק לקראת החזרה לעבודה, אך מגלות כי למרות שאולי הסכים לכך בעבר, לפתע התינוק אינו מעוניין עוד לאכול מבקבוק ומעדיף את הדבר האמיתי. אלה בעיות ממשיות שהרבה מההורים יזדהו איתם, בין אם הם טריים או מנוסים. צוותי הפיתוח שלנו, משקיעים זמן ומאמץ בביצוע מחקרי השוואה בין חלופות שונות, כדי למצוא את המוצר שיקבל שיעור אימוץ הגבוה ביותר בקרב תינוקות אמיתיים.

פטמת אוונט נטורל שקיימת בכל הבקבוקים מסדרת נטורל, נמצאה במחקרים כבעלת שיעור אימוץ מדהים של 9 מתוך 10 תינוקות*. את מוצץ הניובורן החדש, קיבלו 86% מהתינוקות הרכים כבר בניסיון הראשון**, נתון שהולך לסייע להרבה הורים טריים לתינוקות קטנטנים וסרבנים".

ועוד מוצרים חדשים לניובורן: מוצצי ניובורן החדשים; סדרת בקבוקי נטורל במגוון גדלים וצבעים, כולל בקבוק זכוכית בגודל 120 מ"ל לתינוקות רכים; משאבת הנקה חשמלית וידנית; מוצרים תומכים הנקה, כגון רפידות הנקה חד פעמיות ורב פעמיות, מגיני פטמות מסיליקון, רפידות ג'ל קרות/חמות לסיוע עם גודש וכאבים בעת ההנקה ועוד; עזרים לטיפול ברך הנולד - סטריליזטור חשמלי וסטריליזטור למיקרוגל, מחמם בקבוקים, מוניטור לתינוק.

הכל אודות מוצרי פיליפס, ניתן למצוא באתר החברה:http://www.philips.com/newscenter

* לפי מחקר ביתי בלתי תלוי שנערך באנגליה ובארה"ב ב-2011, 87% מהאימהות דווחו שתינוקן אימץ את בקבוק נטורל עם פטמת נטורל בתוך 3-1 האכלות.
** 86% מהתינוקות קיבלו את מוצצי פיליפס AVENT. נבדק באינטרנט עם 100 אימהות, בריטניה 2012.

(*צילום המוצצים : יח"צ)נוצר: 7/6/2015 10:58:00 AM
עודכן: 6/7/2015 11:00:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים