פעילויות לילדים - לגעת בחיות – האטרקציה התיירותית עם בעלי חיים המובילה בישראל על פי מומלץ מפה 2009 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/05/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > פעילויות לילדים > "לגעת בחיות" – האטרקציה התיירותית עם בעלי חיים המובילה בישראל על פי "מומלץ מפה 2009"
  כתבות אחרונות
ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים ! ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים !

פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות

מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה"מ פסח

"מיני ישראל" בהפנינג תחפושות לפורים

"קרקס בראבו" הינו קרקס בינלאומי

קטן-טון באקדמיה קטן-טון באקדמיה

פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

"לגעת בחיות" – האטרקציה התיירותית עם בעלי חיים המובילה בישראל על פי "מומלץ מפה 2009"

מאת: נטלי ריף
"לגעת בחיות" הממוקמם בקיבוץ גבעת חיים איחוד היא האטרקציה התיירותית עם בעלי חיים המובילה בישראל והגיעה לדירוג ממוצע יוצא דופן של 9.9."לגעת בחיות", שהוקמה לפני כחמישים שנה כמשק ילדים בקיבוץ היא עכשיו מעין ספארי קטן בו מסתובבים בחופש יחסי איילים, יעלים, צבאים, עופות מים ויבשה.
הילדים יכולים ללטף, להאכיל וגם להריח, להתנסות בחליבת הצאן והבקר וגם לסייר בטרקטור בשבילי הקיבוץ. בעלי החיים במקום נראים בריאים ומאושרים,
הצוות נותן שירות והדרכה מקצועיים והיחס לאורחים הקטנים מצוין.

למקום השני עם ציון 9.7. הגיע פארק הזוחלים של צחי אברהם ליד קיבוץ שפיים צחי מאכיל ומטפל, פחות או יותר לבדו, באלף זוחלים נחשים, קרפדות ואפילו תנינים, ומלמד את הילדים באהבה רבה על אבולוציה, אקולוגיה והישרדות. היעלים ושפני הסלע בשמורת עין גדי מחזיקים במקום השלישי עם ציון 9.3, ואת החמישייה הראשונה סוגרים עם ציון 9.2, גן החיות הלימודי בחיפה והחי פארק בקרית מוצקין.

כמדי שנה מפרסם אתר מפה מדריך הנופש והפנאי הגדול בישראל, את רשימת האטרקציות, המסעדות והצימרים שזכו בתואר מומלץ מפה לשנת 2009. מדריך מפה באינטרנט הוא המדריך היחיד בישראל המדרג בתי עסק באופן אובייקטיבי - לטובת הצרכן. המדריך אינו גובה מבתי העסק המופיעים בו תשלום, ובכל ההמלצות אין שום פרסומת גלויה או סמויה.

מאחורי מומלץ מפה עומדת שיטת דירוג המשלבת בין דעת מומחים מטעם אתר מפה לבין טעמם האישי של עשרות אלפי מדרגים, מנויי האתר. בצוות האתר נמנים מבקרי מסעדות, מורי דרך ואנשי מקצוע המתמחים בתיירות פנים. במהלך השנה הצוות עובר ובודק באופן אנונימי מאות מקומות, ומדרג אותם בהתאם למדדים שונים בהם התמורה למחיר, השירות, ושמירה על איכות גבוהה לאורך זמן. בתואר מומלץ מפה זוכים בתי עסק שהגיעו לציון משוקלל 8.0 ומעלה.

לאלף האטרקציות, הצימרים והמסעדות שזכו לדרוגים הגבוהים ביותר נשלחו תעודות מומלץ מפה לשנת 2009, להצגה בחזית בית העסק וכדי שציבור המבקרים יוכל להיחשף לתו האיכות. בתי העסק אלה יופיעו גם בספר מומלץ מפה 2009 שעתיד לצאת לאור לקראת חג הפסח.

במדריך מפה באינטרנט תוכלו גם לתכנן את מסלול הנסיעה מהבית עד ליעד הנבחר, ולמצוא מסעדות מומלצות, טיולים עונתיים ונקודות עניין נוספות בסביבתו.נוצר: 2/22/2009 10:28:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים