פעילויות לילדים - תערוכת מכוניות ורכבות במתחם התחנה בתא אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 20/04/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > פעילויות לילדים > תערוכת מכוניות ורכבות במתחם התחנה בת"א
  כתבות אחרונות
ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים ! ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים !

פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות

מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה"מ פסח

"מיני ישראל" בהפנינג תחפושות לפורים

"קרקס בראבו" הינו קרקס בינלאומי

קטן-טון באקדמיה קטן-טון באקדמיה

פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

תערוכת מכוניות ורכבות במתחם התחנה בת"א

מאת: שוש להב
תערוכת מכוניות ורכבות במתחם התחנה בת

עשרות מכוניות מיניאטוריות של חברת 'מרצדס', מהמאה ה- 19 ועד היום, וקילומטר של מסילות רכבת ורכבות מיניאטוריות, בתערוכה בת"א.כ- 100 דגמים מיניאטוריים של מכוניות מרצדס מכל הזמנים, מעל קילומטר של מסילות רכבת, נופים מרהיבים ואותנטיים, דגמי מכוניות ורכבות נדירות ומקוריות לאורך ההיסטוריה, פינות יצירה מושקעות: צעצועי מודולר טויס, פינת הדבקה של מכוניות ורכבות בתלת מימד, פינת פאזלים ועוד, בתערוכה המתקיימת במתחם התחנה בת"א. התערוכה בהפקת חברת בימות וחברת עיצוב במה.

כאמור, תערוכת מכוניות ורכבות מתקיימת במתחם התחנה בתל אביב ומציגה כ-100 דגמים של מכוניות מיניאטוריות של חברת 'מרצדס' היוקרתית. דגמי מכוניות מרצדס מהמאה ה-19 ועד היום, כל הדגמים יוצרו במציאות ויציגו לקהל המבקרים מגוון של דגמים ייחודיים, כגון: מכונית הדיימלר הראשונה משנת 1886, דגמים של מכוניות מרוצים שעליהם נהגו במציאות גדולי נהגי המרוצים בעולם, כמו מיכאל שומאכר ואחרים. עשרות הדגמים המוצגים בתערוכה יוצרו עבור עשרות אספני מכוניות מרצדס ברחבי העולם. המודלים המיניאטוריים מוצגים לראווה וכל מכונית תספר את ההיסטוריה שלה ושל חברת מרצדס העולמית.

בנוסף למכוניות המרצדס, התערוכה מציגה מגוון רחב ומרהיב של רכבות מיניאטוריות. מיצגי הרכבות הינן מודולארית ומרהיבות. התערוכה מציגה את עולם הרכבות מתקופות היסטוריות שונות (מקיטור ועד רכבות חשמליות) ואת רוב הדגמים המפורסמים של עולם הרכבות. התערוכה מאפשרת לצופה לחוות את עולם הרכבות החל מדגמים המוקדמים שיוצרו עוד לפני מלחמת העולם הראשונה ועד הרכבות המשוכללות ביותר בעולם, הקיימות כיום.

התערוכה מציגה למעלה מקילומטר של פסי רכבת, עליהם כעשרות רכבות מיניאטוריות מכל התקופות והסוגים, שיאפשרו לחובבי עולם הרכבות, שמספרם בישראל הולך וגדל, ללמוד וליהנות מעולם חדש הנגלה לעיניהם. הרכבות בתערוכה נוסעות בתוך נוף אירופאי התואם במדויק את המציאות: פארקים, תחנות דלק, מסעדות, בניינים ומבנים ציבוריים, כבישים סואנים, מנהרות, אגמים, נהרות ונופים מרהיבים! רכבות משא מיוחדות יעברו בין המפעלים, רכבות מפוארות ייסעו במהירות בנופיה המרהיבים של אירופה, קטרים בעלי מפרקים מיוחדים יעלו במעלה הרי האלפים והרשימה עוד ארוכה... כל סוגי הרכבות הקיימות קיבלו ייצוג בתערוכה - רכבות קיטור, דיזל וחשמל.

יוזם התערוכה ומנכ"ל חברת בימות, יואל פאר: "תערוכת מכוניות ורכבות הינה התערוכה הגדולה בישראל בתחום הרכבות. התערוכה מזמינה את חובבי המכוניות והרכבות בארץ. התערוכה מיועדת לכל המשפחה ותאפשר למבקרים ליהנות מחוויה מרגשת, מעניינת לימודית וייחודית, הילדים יוכלו ליהנות מפינות הפעלה ייחודיות ומהנות".

המבקרים בתערוכה יוכלו ליהנות גם מפינות יצירה והפעלה שונות, כמו משחק בצעצועי מודולר טויס המאפשר לילדים להרכיב חלקים כמו לגו מודולארי, פינת יצירה-הדבקה של מכוניות ורכבות בתלת מימד, פינת פאזלים ושולחן הפעלה של רכבות מינאטוריות. כל ילד יוכל ליהנות מעשייה של יצירה אחת בחינם.

התערוכה תתקיים עד תאריך 31.8.14 כולל בחופשת פסח ובחופש הגדול.

ימים ושעות פעילות:
תאריכים 4.4-31.8 בין השעות 9:00-21:00 בחול המועד ובחופש הגדול.
בשאר הימים שעות פתיחה 10:00-21:00
ימי שישי וערבי חג שעות פעילות 9:00-16:00
לאחר חול המועד בימי חול, שעות פעילות 16:00-21:00
לאחר חול המועד בימי שישי, שעות פעילות 10:00-16:00

מחירים:
66 ₪- 99 ₪
מועדון 55 ₪
תושבי ת"א מחזיקי כרטיס דיגיטל 50 ₪

(*צילומים: עידן אליהו, מאיר פרטוש)תערוכת מכוניות ורכבות במתחם התחנה בת
תערוכת מכוניות ורכבות במתחם התחנה בת
נוצר: 4/14/2014 12:23:00 PM
עודכן: 4/14/2014 12:28:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים