פעילויות לילדים - שי ורועי במופע מותק של יומולדת אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > פעילויות לילדים > שי ורועי במופע "מותק של יומולדת"
  כתבות אחרונות
ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים ! ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים !

פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות

מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה"מ פסח

"מיני ישראל" בהפנינג תחפושות לפורים

"קרקס בראבו" הינו קרקס בינלאומי

קטן-טון באקדמיה קטן-טון באקדמיה

פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

שי ורועי במופע "מותק של יומולדת"

מאת: נאווה וינגרטן
שי ורועי במופע

שי ורועי, צמד הבדרנים השטותריקים אהובי הילדים מסדרת הטלויזיה, במופע מהנה לילדים ולגדולים, שמסביר מהו יעוד בדרך מבדרת, מחזקת ובעיקר מעוררת מוטיבציה!"מותק של יומולדת עם שי ורועי", הוא המופע שילדים מגיל צעיר ביותר (אצלנו מגיל שלוש), מחכים לראות. סיפור המופע הוא סיפורם של שני השטותניקים שי לוי ורועי ארז, שמחפשים עבודה.

מדובר בשתי דמויות המתנסות במקצועות שונים, ללא הצלחה. אי ההצלחה היא שמעוררת את פרצי הצחוק של קטנים כגדולים, ומחזקת את ההזדהות עם הגיבורים. אף שמלכתחילה נדמה היה, למי שלא מכיר את סדרת הטלביזיה שלהם, כי מדובר בשטויות וסתם צחוקים לילדים, התברר מהר מאד כי לצד הצחוקים ובעזרתם, עוברים מסרים חשובים לילדים.

קשה להאמין איך ילדים כל כך קטנים, לומדים כאן מהו יעוד - מטרה, וכיצד ניתן לממש אותו. בדרכם החיננית והמצחיקה למצוא עבודה, דרך שאינה רצופה הצלחות, מחזק זוג הבדרנים את הילדים בשירים המוכרים, כמו לדוגמא בשיר "קח הכל בקלות". המבט אופטימי, ואופטימיות דרושה לכולנו.

"שמור על ראש פתוח.. אל תהיה רציני שכזה,
השמש זורחת כל בוקר, יש לנו עולם יפה"!

הומור בלתי פוסק, מסרים חינוכיים, סדרת טלביזיה מצליחה במיוחד, קהל עצום וים של קסם, אלו רק חלק מהתכונות שהפכו את "שי ורועי" לכוכבי הילדים המצליחים בתחומם. מי שמכיר אותם מתוכניות הטלביזיה יעיד, כי בזכותם למדו הילדים כי גלילאו, ניוטון, אדיסון ובל, היו ממציאים גדולים. הם הצליחו - ועכשיו זה תורנו!

מוכר ואהוב עלי המסר שלהם לילדים, כי הכל אפשרי, גם כשיש תקלות בדרך ודברים לא זורמים:

"תמיד תדבר, לחברים תספר,
אל תשמור בלב מה שבוער בך.
תרים את הראש, אל תחשוש..
זה הזמן להאמין בעצמך..
תגשים את החלומות שלך..
תגיד הכל אני יכול - אתה גדול!"

שני השטותריקים (שילוב של שטות+טריק), מתנסים בעבודות שונות המספקות לילדים היכרות עם מקצועות מגווונים כאופה (בדמותו של שניצל האופה), ספר במספרה מכירת בגדים ועוד. הילדים עוקבים אחר מעשיהם, צוחקים ולעיתים מנסים לתרום בעצותיהם כיצד יש לבצע נכון את העבודה. לאחר שנזרקים ממקומות העבודה, נפגשים השניים ומנסים בצוותא מקצועות נוספים. הם עובדים בחווה, חולבים פרה (כמובן בסיטואציות מבדרות ביותר), קוטפים תפוזים וכד'.

בחיפושים אחר תעסוקה, הם פוגשים דמויות מגווונות: בבית המלון, המנהל מייעד אותם להיות נערי השירות. כלומר, התפקיד להיות סבל. ב"אח הגדול" מעדיפים לקרוא לתפקיד "נטל" אך הצמד שלנו אינו מכיר את המונח המדויק.. "סבל - כלומר, צריך לסבול"?..

הצמד משתמש בכישורי השפה כמקור בלתי נידלה למשחקי מילים, חרוזים ונונסנס. גם אם מבחינה לשונית לא תקבלו את המושג "סתלבוטה", בטוחני שהוא לא יפגום בהנאתכם. הילדים בשלל הגילאים (לידי ישבו בני 8-3), צחקו, השתתפו ונהנו מכל רגע. ילדים אמיתיים בתגובותיהם. ואלו לצד המבוגרים הראו הנאה ללא סייג.

בדרכם נפגשים הגיבורים במקרה, בחנות העוסקת בהפקת ימי הולדת ופוגשים את המנהלת המיוחדת גב' מרמלדה. הבוסית מסבירה להם איך לארגן מסיבת יום הולדת - להזמין חברים, עוגה, מתנות, קישוטים ועוד. בתוכנית מופיע כמובן גם במבליק חברם האהוב.

בסיום, הופעלו הילדים, שרו ורקדו בהנאה גדולה. החרוזים והמקצב שמרו על ערנות הילדים שלא חשו איך חלפו ביעף שעתיים!

"מותק של יומולדת" הוא מותק של מופע, המוגש על ידי מותק של צמד - שי ורועי.

בילוי נפלא לכל המשפחה!

(*צילום: יח"צ)נוצר: 6/27/2014 10:20:00 AM
עודכן: 6/27/2014 10:21:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים