פעילויות לילדים - טל-יה לוי ו- ליה יעקבי יוצרות משחק לקטנטנים - גראפיבלוקס אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 17/04/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > פעילויות לילדים > טל-יה לוי ו- ליה יעקבי יוצרות משחק לקטנטנים - גראפיבלוקס
  כתבות אחרונות
ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים ! ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים !

פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות

מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה"מ פסח

"מיני ישראל" בהפנינג תחפושות לפורים

"קרקס בראבו" הינו קרקס בינלאומי

קטן-טון באקדמיה קטן-טון באקדמיה

פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

טל-יה לוי ו- ליה יעקבי יוצרות משחק לקטנטנים - גראפיבלוקס

מאת: רוית נקש
טל-יה לוי ו- ליה יעקבי יוצרות משחק לקטנטנים - גראפיבלוקס

טל-יה לוי, שחקנית תיאטרון, ו- ליה יעקבי, מעצבת גרפית, ישראליות צעירות, מפתחות בשנתיים האחרונות משחק הרכבה וציור, התורם לפיתוח כישורי פעוטות וילדים ומעודד שימוש בשני חלקי המוח בו זמנית. קמפיין המונים ל- GRAFFIBLOCKS - גראפיבלוקס  

גאווה ישראלית! פיתוח כחול לבן של שתי צעירות ישראליות למשחק הרכבה וציור לפעוטות ולילדים.

צעצוע חדש נחשף לאחרונה (25.4) במקביל בישראל וארה"ב ובמדינות נוספות, בקמפיין המונים, מאפשר לבנות מיבנה מקוביות פלסטיק המתחברות זו לזו בקלות ולאפיין את המיבנה, באמצעות צביעה וציור בטושים ובדיו מחיק וייחודי וללא לכלוך. הצעצוע מסייע לפיתוח יכולות הדמיון ויכולות קוגנטיביות המקדמות את תהליך התפתחות הילד.

שתי נשים צעירות, טל-יה לוי וליה יעקבי, השיקו קמפיין המונים, לייצור המכולה הראשונה של משחק ה - Graffiblocks. מדובר בערכת הרכבה ויצירה לגילאי 3 ומעלה, הכוללות 35 קוביות פלסטיק בצבע לבן, המתחברות זו לזו בחיבור פשוט (בדומה ללגו). על הקוביות ניתן לצייר עם טושים מחיקים ודיו מחיק הייחודיים לפיתוח המוצר. המשחק שולח את הילדים, כמו גם את ההורים, למסע בדמיון. בנוסף לקוביות המגיעות בארבע צורות שונות, כוללת הערכה 3 טושים מחיקים הניתנים למילוי מחדש, בגוונים: אדום, כחול וירוק, בקבוקון דיו מחיק בצבע חום (אותם ניתן לרכוש גם בנפרד), קופסת פלסטיק קטנה אליה ניתן לשפוך את הדיו לפני השימוש, מברשת צביעה מעוצבת- graffibrush, עיפרון קסם ומברשת מחיקה מעוצבת- graffiraser. כל החלקים מגיעים בשק מעוצב המגיע בקופסא מעוצבת ויוקרתית.

את  Graffiblocksיצרו שתי נשים שהחליטו להגשים את חלומן, במטרה לפתח משחק יצירה ופיתוח לילדים. טל-יה לוי - שחקנית תיאטרון, בוגרת בית-צבי, יוצרת ואם לשניים. ליה יעקבי - בוגרת מכון IED לעיצוב באיטליה ומטפלת בילדים בחינוך מיוחד, הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי. הצורך בפיתוח של ערכת ה-Graffiblocks נולד מתוך רצון בסיסי להחזיר ילדים ובני אדם בכלל למשחק פשוט, ללא הסחות דעת טכנולוגיות. משחק המעודד ריכוז, דמיון וחשיבה יצירתית ומעודד שימוש בשני חלקי המוח בו זמנית: הצד המתכנן והצד האינטואיטיבי, וכל זאת תוך שמירה על אסתטיקה ועיצוב ייחודיים.

טל-יה לוי: "בעשור האחרון עבדתי בעיקר כשחקנית בתיאטרון בית ליסין, כשבמקביל כתבתי ועיצבתי סיפורי ביוגרפיה עבור אנשים פרטיים. אבל מה שבאמת 'טרף את הקלפים' מחדש עבורי זה האימהות, זכיתי בשני ילדים מאוד יצירתיים, שעוררו בי מחדש את הצורך ליצור ולהמציא".

ליה יעקבי: "אנחנו לא מפסיקות להתרגש מהתהליך ומהאפשרויות ובכל יום מציירות משהו חדש. המדהים הוא שאפשר לצייר וליצור מצד אחד דברים מאוד פשוטים, כמו עיגול, ריבוע, משולש, או לצייר עיניים ואף, ומצד שני הרכבה וציור של דברים מאוד מורכבים, אפילו ציירנו עם גרפיבלוקס את מייקל פלפס (שחיין אולימפי זוכה מדליית זהב)".

גרפיבלוקס ייצא לייצור ראשון כבר בחודשים הקרובים. קמפיין הקיקסטארטר יאפשר לכל המעוניינים במוצר לתמוך בפרוייקט ובתמורה להיות הראשונים לקבל את אחת מערכות Garffibloks במחירים הנמוכים משמעותית ממחיר המוצר בחנויות.

למעקב אחר המוצר ולקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים להיכנס:

 

 

(צילום: נדב יהלומי; רוית נקש)

 

 טל-יה לוי ו- ליה יעקבי יוצרות משחק לקטנטנים - גראפיבלוקס
טל-יה לוי ו- ליה יעקבי יוצרות משחק לקטנטנים - גראפיבלוקס
טל-יה לוי ו- ליה יעקבי יוצרות משחק לקטנטנים - גראפיבלוקס
טל-יה לוי ו- ליה יעקבי יוצרות משחק לקטנטנים - גראפיבלוקס
נוצר: 4/27/2017 8:59:00 PM
עודכן: 4/27/2017 9:12:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים