פעילויות לילדים - משחקי קופסה חדשים של גאוני כדמי חנוכה אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > פעילויות לילדים > משחקי קופסה חדשים של "גאוני" כדמי חנוכה
  כתבות אחרונות
ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים ! ממלכת הדינוזאורים קמה לתחיה בגן הבוטני בירושלים !

פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות פארק אריאל שרון מציע פעילויות חינמיות בחג השבועות

מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה מכייפים בקרקס פלורנטין, בחוה"מ פסח

"מיני ישראל" בהפנינג תחפושות לפורים

"קרקס בראבו" הינו קרקס בינלאומי

קטן-טון באקדמיה קטן-טון באקדמיה

פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

משחקי קופסה חדשים של "גאוני" כדמי חנוכה

מאת: ציפי פרקש
משחקי קופסה חדשים של

שמחו את הילדים במשחקים חכמים! יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", השיקה משחקי קופסה חדשים, שיספקו הנאה רבה, לצד פיתוח מיומנויות חשיבה ומוטוריקה 

מה ניתן לקטנים האהובים שלנו, כדמי חנוכה? הפעם בחרנו לקנות להם משחקי קופסא - גם להנאה אישית וגם כחוויה משפחתית.  

יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, השיקה לחג החנוכה מגוון משחקים חדשים, שיספקו לילדים ולכל בני המשפחה שעות רבות של הנאה, לצד העשרת ידע ופיתוח מיומנויות חשיבה ומוטוריקה.

חברת "גאוני - משחקים חכמים לילדים", מתמחה בפיתוח ובשיווק משחקי קופסה איכותיים, בהם משחקי למידה מגנטיים, משחקי חשיבה ואסטרטגיה. פיתוח המשחקים נעשה בליווי של אנשי מקצוע (בהם עורכת לשונית וקלינאית תקשורת), במטרה ליצור משחקים איכותיים, המשלבים הנאה ועניין לילד ומסייעים להתפתחותו בהיבטים שונים (קוגניטיבית, מוטורית ועוד).

הארנב השובב:  

משחק שיתופי מקסים: עזרו לארנב שלא ירעב! עונת הקטיף הגיעה והארנב השובב רוצה לשלוף מהשדה כמה שיותר גזרים בלי להיתפס בידי האיכר. אם משכתם גזר נגוס - זה הגזר הטעים של הארנב. אם משכתם גזר שלם - הוא שייך לאיכר ועליכם לשתול אותו מחדש ולזכור לא לקטוף אותו שוב. האם הארנב יצליח לשלוף די גזרים נגוסים, לפני שהוא פוגש את האיכר הנמצא בקצה השביל? במשחק השיתופי המיוחד של "גאוני", משתתפי המשחק צריכים לפעול בשיתוף פעולה כדי לעזור לארנב לשלוף כמה שיותר גזרים נגוסים. אם הצלחתם ליצור שתי שורות של גזרים לאורך דופן הקופסה, לפני שהארנב יוצא מהשדה - ניצחתם במשחק.

 

המשחק כולל לוח משחק שהוא השדה של האיכר ובו שביל – המסלול של הארנב, 40 גזרים, דמות הארנב מעץ, דמות האיכר מעץ, וקובייה צבעונית (לפי הצבע על הפאה מתקדמים לאורך השביל). המשחק עשוי מחומרים איכותיים והוא מעוצב באופן שובה עין, המוסיף להנאה במשחק. מלבד עבודת צוות ושיתוף פעולה, המשחק מלמד גם מיומנויות של זיכרון, חשבון (מנייה), הבחנהבצבעים ומוטוריקה עדינה.

מתאים לילדים מגיל 3. מחיר: 89 ש"ח.

 

הדגל:  

משחק קלפים חוצה יבשות, המצריך חשיבה מהירה, זריזות ידיים, ידע וגם קצת מזל. כל משתתף בתורו צריך להניח קלף מדינה בעל ערך מספרי שווה או גבוה יותר, או קלף ג'וקר. קלפי הג'וקר במשחק מקפיצים ומבלבלים את כולם: ברגע שהונח ג'וקר - כל שחקן רשאי "להתפרץ" ולהניח קלף מתאים לפי הכללים של הג'וקר. השחקן הראשון שהצליח להיפטר מכל הקלפים שבידיו זוכה בגביע. לאחר ארבעה סבבי משחק, מי שצבר הכי הרבה גביעים ניצח במשחק.

 

במהלך המשחק לומדים הילדים על 50 מדינות: היבשות שבהן הן נמצאות, ערי הבירה שלהן ודגלן.ילדים בגילאים בוגרים יותר יכולים ללמוד גם על החוסן הכלכלי של המדינה ביחס לשאר המדינות במשחק (לפי המספרים המצוינים על הקלף). המשחק מעשיר את הידע ומלמד מגוון מיומנויות, בהן ראיה חזותית, ריכוז, הבחנה ומהירות מחשבה.

המשחק מכיל: 50 קלפי מדינות, 19קלפי ג'וקר שונים ו-5 קלפי גביעי ניצחון.

מתאים לילדים ולכל המשפחה מגיל 6 ומעלה. מחיר: 49.90 ש"ח.

 

אחוזת הרפאים:

משחק מאתגר בעיצוב מרהיב ומיוחד – באווירה מכושפת, על רקע סיפור המוצג במשחק: "האחוזה שבמעלה הגבעה תמיד נחשבה למכושפת. אומרים שהדרך היחידה לבטל את הכישוף הרובץ על האחוזה, היא לאסוף בחדר אחד את רוחות הרפאים, העיניים הנודדות, הנחשים, העכבישים וחפצים נוספים המצויים בקירות.. האם אתם תצליחו לבטלו?" במשחק זריזות ידיים מאתגר נדרשים המתחרים להכניס את החפצים לחדר הנכוןבאחוזה, לפי קלפי המשחק. השחקן הראשון שמצליח להשלים 5 משימות - הוא הזוכה והוא יכול לבטל את הכישוף של האחוזה.

 

המשחק מפתח מיומנויות של ריכוז והבחנה, זריזות ידיים, איזון וראייה חזותית. המשחק מכיל 4 "אחוזות" ובהן 8 חדרים, 48 חפצים, 4 הרפתקנים, 8 רוחות רפאים, 8 עיניים, 8 עכבישים, 8 נחשים, 12 תיבות מטמון ו-48 קלפי משימה.                                           מתאים לילדים ולכל המשפחה מגיל 6. מחיר: 99 ש"ח.

 

להשיג בצומת ספרים, סטימצקי ,ברשתות וחנויות הצעצועים.

למידע נוסף באתר http://www.geoni.co.il/

 

(צילום: אופיר וייס)

 

 

 משחקי קופסה חדשים של
משחקי קופסה חדשים של
משחקי קופסה חדשים של
משחקי קופסה חדשים של
נוצר: 11/26/2018 7:40:00 PM
עודכן: 11/26/2018 7:44:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים