טלויזיה - זוכה פרס אמי, ארון פול משובר שורות, חוזר לטלוויזיה בדרמה מרתקת אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/09/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טלויזיה > זוכה פרס אמי, ארון פול מ"שובר שורות", חוזר לטלוויזיה בדרמה מרתקת
  כתבות אחרונות
"שם קוד: רפיח", סרטו של גדי אייזן, יוקרן בערוץ 10 בערב יום השואה

ערוץ ההיסטוריה מציין 50 שנה לרצח נשיא ארה ערוץ ההיסטוריה מציין 50 שנה לרצח נשיא ארה"ב ג'ון קנדי

שומרי הסף – היום בערוץ הראשון שומרי הסף – היום בערוץ הראשון

"איך פלייבוי שינה את העולם"

"הכל אודות הנשיא" בערוץ ההסטוריה

חודש שידורים מיוחד בסימן נשים חודש שידורים מיוחד בסימן נשים

"חצי שמיים" לנשים בערוץ הראשון

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

זוכה פרס אמי, ארון פול מ"שובר שורות", חוזר לטלוויזיה בדרמה מרתקת

מאת: איריס לקנר
זוכה פרס אמי, ארון פול מ

"הדרך" The Path - היא סדרה בת עשרה פרקים של חברת הולו, שתעלה לשידור ב-30 במרץ בארצות הברית ובסמוך בסלקום tv. במרכזה, סיפור של משפחה אמריקאית החיה בתוך כת שנויה במחלוקת ששמה "מאייריזים".ארון פול (זוכה פרס האמי על תפקידו המיתולוגי כג'סי בסדרה "שובר שורות") מגלם את אדי קלירי, אבי המשפחה ואחד מאנשי הכת, שחווה משבר אמון ובוחן אפשרות, המתבררת כמסוכנת, לצאת ממנה. אשתו שרה (מישל מונאהן, "בלש אמיתי") היא אחת הבכירות בתנועה, המקורבת מאוד למנהיג הכת, ותוהה בקשר לנאמנותו של בעלה.

את הסדרה יצרה ג'סיקה גולדברג מהתסריטאיות של הדרמה היפהפייה "אורות ליל שישי", שיוצרה ג'ייסון קייטימס חתום כמפיק בכיר גם על הסדרה החדשה הזאת של הולו.

דמות ראשית נוספת בסדרה היא זו של קארל רוברטס (יו דאנסי, הסדרה "חניבעל"), מנהיג בפועל של הכת (לאחר שמייסדה "ננעל" לדבריו באתר מבודד בדרום אמריקה על מנת לכתוב פרקים חדשים בכתבי הקודש שיתוו את הדרך למאמיניו) ואף שגם הוא מתמודד עם השדים הפרטיים שלו, כמו אמו הנוראה (שחקנית הקולנוע קתלין טרנר), עבר אפל, התמכרות, צביעות, גבולות המסירות והיסטוריה משפחתית הקשורה לכת, הוא משמש כתמונת תשליל של אדי. הוא רוצה לקחת את הכת לשלב הבא שלה.

הדרמה עוקבת גם אחר בני משפחתו של אדי ושרה, כמו בנו התיכוניסט שמתאהב במישהי מחוץ לכת, אחר אמה של שרה ועוד. הבלש אייב גיינס (רוקמונד דנבר, "נמלטים") מגלם שוטר המגלה עניין בכת ומעלליה.

בין השחקנים נמצאת בוגרת נוספת של "אורות ליל שישי" מינקה קלי, וכן שחקני קולנוע וטלוויזיה מפורסמים כקתלין טרנר ורוב מורו ("חידון האשליות").

ארון פול על תפקידו החדש והמאתגר: "לא חשבתי שאחזור לעשייה טלוויזיונית כל כך מהר, אבל הסוכנים שלי התקשרו ואמרו לי שאני חייב לקרוא את שני הפרקים הראשונים. קראתי ואמרתי שאני לא יכול להתעלם מהחומר הזה. זה היה כל כך מרתק, כתוב בצורה יפהפייה וטובה, שפשוט התאהבתי".

פול, בנו של כומר בפטיסטי, ששיחק בעברו ב"אהבה גדולה", סדרה על מורמונים ועל פוליגמיה, אמר על ההשתתפות בסדרה נוספת העוסק באמונה כי "דת מרתקת אותי. יש אין-סוף דתות ואנחנו כבני אדם עסוקים בחיפוש אחר שאלות ללא תשובה".

בשל קווים דומים אפשריים בין הכת המתוארת בסדרה לסיינטולוגיה, הדת האהודה על כוכבי הוליווד, היו מי שחשבו כי המאייריזם בעצם מתייחסת לדת של טום קרוז, אך יוצרת הסדרה ג'סיקה גולדברג דחתה זאת מכל וכל. "היצמדות לדת קיימת רק מגבילה את גבולות היצירה", אמרה.נוצר: 4/3/2016 2:39:00 PM
עודכן: 3/4/2016 2:42:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים