רוחניות - אימון פיוז'ן - לבחור את ההזדמנויות, לחיות את הבחירות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/09/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > רוחניות > אימון פיוז'ן - לבחור את ההזדמנויות, לחיות את הבחירות
  כתבות אחרונות
העצמת נשים ב העצמת נשים ב"סינדיאנת הגליל", כפר מנדא

העצמה נשית בפסטיבל הבינלאומי לקולנוע רוחני העצמה נשית בפסטיבל הבינלאומי לקולנוע רוחני

"שיחת אימון" - אימון אישי ב-40 יום

אבק כוכבים בערבה -  12.8.12 - אשראם במדבר אבק כוכבים בערבה - 12.8.12 - אשראם במדבר

מונחים בסיסיים בעולם התקשור

שלום, אהבה וצדק פנימי שלום, אהבה וצדק פנימי

הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע רוחני הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע רוחני

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

אימון פיוז'ן - לבחור את ההזדמנויות, לחיות את הבחירות

מאת: נאוה וינגרטן
אימון פיוז'ן - לבחור את ההזדמנויות, לחיות את הבחירות

לאן את חולמת להגיע? מה את מוכנה לעשות כדי להיות שם? הספר של ד"ר ענת רוזן ליב יעזור לך להגיע הכי רחוק שתוכלי, במודל המשלב מזרח ומערב, אימון וזן בדרך לנקודת האופטימום.האימון (קואצ'ינג), שואף לשינוי, עוסק בשינוי ומחולל שינוי. הוא מאפשר לחיות את החיים במלואם. גלילאו גליליי אמר כבר מזמן כי "אי אפשר ללמד אדם דבר. אפשר רק לעזור לו לגלות זאת מתוך עצמו".

האימון רואה את האדם כשלם בעל כוחות ומשאבים. האימון מתבונן לצורך עשייה. כל תובנה מתורגמת להנעה לפעולה - יצירת הרגל חדש. האימון מלמד לפעול מתוך חופש בחירה, כשהשעור הוא לקיחת אחריות, יוזמה, עשייה, מחוייבות למטרות ומימושן. האימון הוא תהליך קצר מועד, תחום בזמן, ומטרתו הגדרת מטרה והשגתה.

המילה קואוצ' (COACH) משמעותה באנגלית כרכרה. השימוש בה למאמן, מדוייק למדי. הכרכרה - כלי המכיל אותך ונושא אותך תוך כדי תנועה, למקום אליו אתה שואף להגיע, לאחר שקבעת את היעד. זהו גם תפקידו של המאמן.

הספר "אימון פיוז'ן" מאת ד"ר ענת רוזן ליב, משלב במודל חלוצי את תורת האימון הקלאסית עם עקרונות הזן בודהיזם. תהליך האימון המתואר בספר תואם את צרכי האדם המערבי, תוך שימוש בחוכמה עתיקה המספקת עקרונות להשגת הרמוניה ואיזון פנימי. לכאורה, שני עולמות מנוגדים, אך הקורא בספר ישתכנע כי יציר הכלאיים מעניק ערך חדש וייחודי לאימון.

הספר מיועד לקהלי יעד שונים: לאנשים שעובדים עם אנשים - מאמנים, מטפלים, מגשרים ויועצים שיעשו בו שימוש ככלי מקצועי. עבור מנהלים - הספר יעמיק את מערך הכלים הניהוליים שלהם ככלי עסקי, ועבור כל אדם - כספר עזר, כלי לחיים.

ד"ר ענת רוזן ליב היא פסיכולוגית (Ph.D), מאמנת מוסמכת בכירה, יועצת אסטרטגית, חוקרת ומרצה, פורשת בפני כל מי שזקוק לשינוי, כלי פרקטי להשגת פריצת דרך אישית, זוגית ועסקית.

ניתן להשיג את הספר "אימון פיוז'ן - אימון וזן בדרך לנקודת האופטימום", בהוצאת "אופיר ביכורים", ב"סטימצקי", ב"צומת ספרים" ובחנויות הספרים המובילות.

מחיר מומלץ: 79 ₪אימון פיוז'ן - לבחור את ההזדמנויות, לחיות את הבחירות
נוצר: 11/8/2012 10:19:00 AM
עודכן: 11/8/2012 10:22:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים