ספורט וכושר - שיטת השחייה הטובה, הבטוחה והמהירה בעולם אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספורט וכושר > שיטת השחייה הטובה, הבטוחה והמהירה בעולם
  כתבות אחרונות
מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים

TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך

תרגילי התעמלות בטיסה -  כדאי לנסות תרגילי התעמלות בטיסה - כדאי לנסות

המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים

לטעום את הגולף לטעום את הגולף

התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2014

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

שיטת השחייה הטובה, הבטוחה והמהירה בעולם

מאת: מערכת Iwomen
west (Water world Swimming Therapy) הינה שיטה ייחודית שפותחה בעולם המים של אורי סלע על-ידי הצוות המקצועי הכולל: הידרו תרפיסטים, פיזיותרפיסטים, מאמני שחייה ומטפלים ברפואה הסינית, לאחר אלפי שעות מים הדרכה ואימון.כל זאת, בעקבות צורך הולך וגובר של אנשים לטפל בעצמם דרך המים. היום, אורי סלע, המנהל המקצועי של עולם המים, יכול להגיד כי התאמת הסגנון שהחלה על דרך הניסוי – איך ואיפה להכניס את היד, איך לגרוף, מה גובה הראש עוד. "הסגנון מותאם ל-99% מהאנשים ועוזר להרפות לחצים, מתחים, מפרקים ומחזק את השרירים, כל דגש בסגנון עוזר לעבוד יותר על השריר ובכך למנוע לחץ מהמפרק. הדגש שלנו הוא על בריאות ושחייה נכונה ופחות על המהירות, גם המהירות חשובה אך היא מגיעה כאשר שחיין שוחה נכון ומותאם אישית. ברור לי שאם מגיעים למים עם כאבי גב ויוצאים בלי כאבים או שהכאבים פחתו, כנראה שעשית משהו נכון.

אורי מוסיף כי השיטה נבנתה על האוכלוסייה הכי בעייתית: אנשים שהגיעו לאחר תאונות דרכים, עם פריצות דיסק ומתחים באזור הצוואר ומתחים בכלל, ואם הטכניקה מתאימה לאנשים המוגבלים ביותר, ללא ספק, היא תתאים לאדם ללא מגבלות. " מה שמדהים הוא שלאחר שיודעים את הטכניקה שוחים מהר ובעיקר ניתן לשחרר לחצים או כאבים לבד, ללא צורך בהדרכה.

בשיטת ה- westלוקחים את התרגילים הקיימים בעולם השחייה המתקדם ובשחייה למבוגרים ומתאימים את הסגנון הנכון לכל אדם בהתאם לגמישות, קואורדינציה, כוח, התמדה, יכולת שחייה וציפה בהתאם לאזורים שונים בגוף.מלמדים לשחות עם ידיים רפויות ופתוחות מעל המים וסגורות בתוך המים. שינוי סגנון השחייה מאפשר שחייה מהירה יותר, עם פחות מאמץ ומבלי להרגיש אי פעם את כאבי הגב. לאחר אלפי שעות שחייה, שחיינים רבים ברמה העולמית התחילו לשחות עם אצבעות פתוחות ובכך להרפות את הגוף לקראת הגריפה, "לתפוס יותר מים " (תפיסת מים עוזרת להתקדם יותר מהר עם פחות מאמץ). כיום, אין שום מחקר עולמי שמראה שיותר מהיר לשחות עם אצבעות סגורות. לשחות מהר זה חשוב אבל פחותwest הינה שחייה הידרותרפית והכוונה היא שחייה נכונה שקודם כל עוזרת לנו לבנות ולהרפות את הגוף. דוגמת פתיחת האצבעות הינה דוגמה אחת לעשרות שינויים בסגנון התחרותי או מה שמלמדים כל המדריכים בקורסי המדריכים. בעולם המים רוב המדריכים הם גם שחייני עבר, הידר ותרפיסטים ומדריכי שחייה שיקומית, דבר שעזר לנו לפתח את השחייה כדרך חיים ובכך לעזור למאות ואלפי אנשים.

השחייה הנכונה משנה לאלפי אנשים את החיים, הם מבינים את הגוף שלהם, המגבלות, חוזק וכך מגיעים לתוצאות טובות יותר בזמן מהיר יותר. סגנון החתירה עובד על כ- 180 קבוצות שרירים שהם כמעט כל השרירים שאנו צריכים בחיי היום יום לתפקוד טוב בחיים.

שחייה נכונה מחזקת את הגוף, מאריכה את השרירים, שומרת על המפרקים, עוזרת לחילוף חומרים נכון בגוף, משפרת את צריכת החמצן, עבודת הלב והריכוז.

כ- 80% מהאוכלוסייה לא שוחה נכון! זה הזמן ללמוד ולהצליח

עולם המים מנוהל ע"י אורי סלע, בוגר ביה"ס וינגייט למדריכים ומאמנים במגמת שיקום נכים והידרותרפיה. אורי הוא שחיין נבחרת לשעבר ומדריך ותיק בתחום הייחודי של לימוד ואימון שחייה לתינוקות ולילדים בעלי צרכים מיוחדים. המדריכים בעולם המים הם שחייני עבר שחוו אלפי שעות אימון ולימוד במים. המדריכים בנוסף להכשרתם המקצועית נבחרו בגלל אהבתם הרבה למים ללימוד לטיפול והדרכה.
המרכז מציע חוויה נהדרת לכל המשפחה. במקום חנות ומשחקייה של דיאדה וכן בית קפה בריאות לכל המשפחה.

צומת גלילות (קנטרי גלילות) - רח' יוניצ'מן 4 תל אביב, האנגר 17-18 נמל תל-אביבנוצר: 8/7/2008 11:10:00 PM
עודכן: 8/8/2008 1:31:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים