ספורט וכושר - להתעמל במשרד אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 04/07/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספורט וכושר > להתעמל במשרד
  כתבות אחרונות
TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך

תרגילי התעמלות בטיסה -  כדאי לנסות תרגילי התעמלות בטיסה - כדאי לנסות

המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים

לטעום את הגולף לטעום את הגולף

התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2014

חנוכה על הקרח, בהיכל הקרח חולון חנוכה על הקרח, בהיכל הקרח חולון

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

להתעמל במשרד

מאת: גלית פרי
גם במשרד בזמן הישיבה מבלי ליצור "מהומה" ניתן לבצע תרגילים אישיים לחיזוק השרירים להרגשה טובה ובריאה במהלך יום העבודה.מסתבר שלא תמיד זקוקים למכשירים ייחודיים ולמקומות נרחבים על מנת להניע את הגוף, ניתן ואף רצוי לבצע מספר תרגילים. כן, גם בזמן הישיבה במשרד, שייקלו על זרימת דם תקינה, ישיבה יציבה, והרגשה נינוחה ובריאה.

הרפיה והפגת מתח ועייפות במהלך הישיבה במשרד

• תרגיל לזרימת דם תקינה: לגלגל את כפות הרגליים על כדור טניס במשך 10-5 דקות. את התרגיל ניתן כמובן לבצע ליד שולחן העבודה.
מומלץ לבצע את התרגיל אחת ליומיים.

• תרגיל להארכת גב תחתון וחיזוק הבטן: שבי בקדמת הכסא (אפשרות גם בישיבת קירוס-ברכיים כפופות, כפות הרגליים מונחות על הרצפה פשוקות מעט ברוחב האגן), ידיים אוחזות בברכיים, גו זקוף. קחי נשימה עמוקה ותוך כדי נשיפה אספי בטן פנימה ועגלי את הגב לאחור (לשקוע עם הגב לאחור), חזרי לישיבה זקופה
(בצעי תרגיל זה חמש פעמים).

• תרגיל להארכת הגב: שבי בקדמת הכסא, גו זקוף, רגליים בפיסוק קל, הרימי ידיים ישרות מעלה והאריכי יד ימין מעלה (כאילו מישהו מושך/מותח אותך כלי מעלה) ולסירוגין- בצעי את אותו התרגיל גם עם יד שמאל (בצעי את התרגיל עשר פעמים).

• תרגיל להארכת שרירי החזה וחיזוק גב עליון: שבי בקדמת הכסא, גו זקוף, רגליים בפיסוק קל. כפות ידיים שלובות מאחורי הגב, משכי את הכתפיים לאחור תוך קירוב שכמות ופתיחת בית החזה. הידיים מושכות מטה כלפי הרצפה. שהי במצב זה עשר שניות, שחררי וחזרי על התרגיל.

• תרגיל לתנועתיות עמוד השדרה: שבי בישיבה זקופה, רגליים בפיסוק קל – הפני גו שמאלה, כאשר יד שמאל עוברת אל מאחורי הגב ויד ימין מונחת על רגל שמאל – שהי בתנוחה זו עד עשר שניות, שחררי ובצעי את התרגיל לצד השני.

• תרגיל להגמשת מפרק הכתף: שבי על כסא בישיבה נוחה, כף יד ימין מונחת על הכתף, מרפק פונה לפנים, יד שמאל משוחררת למטה. הרימי את מרפק ימין לכיוון התקרה ומשם המשיכי בתנועה סיבובית לאחור. בצעי חמישה סיבובים והחליפי ידיים.

• תרגיל צוואר: בישיבה זקופה, הטי ראשך לימין מבלי להרים את כתף שמאל. בעזרת כף יד ימין נסי להגביר מעט את המתיחה כלפי כתף ימין, שהי במצב זה כמה שניות, שחררי ובצעי את התרגיל לצד השני.


*** הכותבת היא מנהלת מחלקת ההדרכה של סטודיו c.


נוצר: 12/7/2008 1:39:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים