ספורט וכושר - סדנה ייחודית להגנה עצמית המותאמת לנשים ונערות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספורט וכושר > סדנה ייחודית להגנה עצמית המותאמת לנשים ונערות
  כתבות אחרונות
מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים

TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך

תרגילי התעמלות בטיסה -  כדאי לנסות תרגילי התעמלות בטיסה - כדאי לנסות

המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים

לטעום את הגולף לטעום את הגולף

התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2014

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

סדנה ייחודית להגנה עצמית המותאמת לנשים ונערות

מאת: מערכת Iwomen
סדנה ייחודית להגנה עצמית המותאמת לנשים ונערות

רשת מרכזי דיאדה משיקה סדנה להגנה עצמית אשר פותחה במיוחד עבור נשים ונערות. מנהלת השיווק של דיאדה, אפרת אדיב: "רכישת כלים בסיסיים להגנה עצמית מגבירה את תחושת הביטחון האישי של כל אשה, ובאופן עקיף גם תורמת לתפקודה כאם". השיטה, המשלבת אלמנטים משתי שיטות לחימה עתיקות – אייקידו וקונג פו, ומבוססת על ניצול כוחו של היריב, מציעה רכישת כלים להתגוננות תוך 12 מפגשים בלבד ללא צורך בידע מוקדם.רשת מרכזי דיאדה המהווה בית לאמהות שבדרך, נשים בהיריון ונשים לאחר לידה ומציעה מגוון סדנאות וחוגים לאמהות וילדיהן, מרחיבה את סל המוצרים שלה ומשיקה סדנה להגנה עצמית לנשים ונערות.

מנהלת השיווק של דיאדה, אפרת אדיב, הסבירה את המהלך: "מדובר בסדנה שמהווה מבחינתנו מוצר משלים והכרחי לתמהיל המוצרים של דיאדה. לנוכח האלימות שהולכת וגואה במדינתו, הביטחון האישי כבר אינו עניין מובן מאליו. על מנת להבטיח את אותו ביטחון חשוב מאוד לרכוש כלים בסיסיים להגנה עצמית. כלים אלה מגבירים את תחושת הביטחון האישי של כל אשה ואם".

מולי ליאור, מאמן קונגפו ואייקידו, הוא שפיתח את הסדנה עבור רשת דיאדה. הסדנה מתמקדת ב-15 תרגילים בסיסיים קלים לתרגול וללמידה שלא דורשים כוח פיזי או גמישות. "השיטה מבוססת על שימוש במסת הגוף ובכוחו של היריב על מנת להכניע אותו", מסביר מולי.

הסדנה משלבת בתוכה שתי שיטות לחימה – אייקידו וקונג פו. בשיטת קונג פו קיימים מספר זרמים, כשהסדנה של דיאדה מתמקדת בשיטת הווינג צ'ון. ווינג צ'ון הינה שיטת קונג-פו והגנה עצמית מטווח קצר שמטרתה להביס יריב גדול וחזק תוך מספר שניות. שיטה זו מתמקדת בהתקפת נגד מטווח אפס נגד תוקף אשר גדול וחזק משמעותית מהנתקף. הווינג צ'ון מאופיינת בפשטות, איננה דורשת כוח פיזי ולכן מתאימה במיוחד לנערות ונשים.

גם באייקידו יש מספר זרמים, והסדנה של דיאדה מבוססת על זרם בשם יושינקאן. שיטת יושינקאן מתבססת על שימוש בכוחו של היריב על מנת להכניעו. השיטה מורכבת מטכניקות עמידה אשר שמות דגש על בריחים וחניקות, בלימות,נעילות והטלות כנגד סוגי תקיפה אפשריים.

הסדנה להגנה עצמית של דיאדה מתאימה לנערות ונשים וגם לנשים לאחר לידה (שישה שבועות מיום הלידה ניתן להצטרף לסדנה).

הסדנה כוללת 12 מפגשים שבועיים.

מחיר: 1,200 ₪ או 1,000 ₪ בהרשמה כזוג חברות/אם וילדה/אחיות וכדומה.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה: 1-700-700-815נוצר: 12/26/2010 8:26:00 AM
עודכן: 1/16/2011 4:33:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים