ספורט וכושר - טיפים לבחירת סגנון ספורט וריקוד אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 09/08/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספורט וכושר > טיפים לבחירת סגנון ספורט וריקוד
  כתבות אחרונות
מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים

TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך

תרגילי התעמלות בטיסה -  כדאי לנסות תרגילי התעמלות בטיסה - כדאי לנסות

המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים

לטעום את הגולף לטעום את הגולף

התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2014

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

טיפים לבחירת סגנון ספורט וריקוד

מאת: טלי גולדי
טיפים לבחירת סגנון ספורט וריקוד

החורף כאן ואיתו גם עודפי השומן שמהם צריך להיפטר לקראת הקיץ ולפני עונת הרחצה.
מלבד תזונה נכונה ומאוזנת חשוב גם לשלב פעילות ספורטיבית שתעצב ותחטב את הגוף, וכמובן תשרוף קלוריות וכמה שיותר. לשם כך צריך להרשם לסטודיו, מכון כושר , חוגים בודדים ועוד הרבה אופציות .
אך לאן נרשמים, מה לומדים, מה מתאים לי ובמה אני אתמיד לאורך זמן....?להלן שישה טיפים ממנכ"לית סטודיו די דאנס, חן נס, השמסבירים כיצד בוחרים סגנון ריקוד וספורט מתאימים:

1. ההחלטה הראשונה שצריך לעשות קודם היא לחפש מסגרת נוחה ונעימה: סטודיו פרטי , חדר כושר , סטודיו עם אוירה נעימה. מומלץ להתחיל בפעם הראשונה - ללמוד בסטודיו פרטי , מכיוון שהוא קטן יותר ואינטימי ולכן היחס הוא אישי , ההיכרות עם המדריך/המאמן היא יותר אישית ותמיד הוא ידע באיזה שלב אתה נמצא, מה הקושי שלך אפה לשים דגש ובקיצור ... יחד אישי.

2. בבואך להרשם חשוב לדעת באיזה סגנון ריקוד אנחנו מעוניינים להתמקצע . לשם כך יש להגדיר בדיוק מה אנו מצפים כשאנחנו נרשמים, איפה לחזק את עצמנו , ולאחר התייעצות עם מומחה שבקיא בכל החוגים שקיימים בסטודיו למצוא מה שהגדרנו לעצמנו. לאחר מכן מומלץ להשתמש בשיטת הניסוי והטעייה, להגיע למספר שיעורים שונים ולבדוק למה אני הכי מתחבר ומה הכי נכון לגוף שלי ... והכי חשוב באיזה שיעור אני לא מסתכל לשעון לבדוק מתי הוא מסתיים ...

3. לאחר שהחלטנו ובחרנו את הסגנון שאליו אנו מתחברים עלינו לבחור את הדרך הטובה ביותר ומשתלמת להירשם . רכישת כרטיסיה – יש בה יתרון על מנוי חופשי חודשי כיון שההתחייבות היא לא לטווח ארוך . חופשי חודשי (מנוי קבוע) מומלץ לרכוש בודאות רק כשבטוחים שמגיעים לפחות שלוש פעמים בשבוע או יותר לשיעור ריקוד. חסכוני יותר . מי שמגיע פחות מפעמיים מומלץ לרכוש כרטיסייה בהתאם להגעה .

4. חשוב מאוד לבדוק את האופציות להשתחרר מהמנוי במידה ומחליטים לקחת מנוי . בדרך כלל זה בלתי אפשרי כי ההתחייבות היא מראש. בתנאים מסוימים ניתן לעזוב מנוי לפני שיסתיים , אך לרוב זה לא פשוט , רק במקרים של מחלה , או אי כשירות לשיעורים או מעבר דירה כמובן בתאום מראש בכפוף להחלטת ההנהלה.

5. לבסוף אנו בודקים מה אנו מקבלים תמורת התשלום : מכוני הכושר הגדולים כוללים בדרך כלל מלתחות מאובזרות ומקלחות לנוחיותנו. הסטודיואים הקטנים מספקים שיעורים קטנים יותר עם מספר מצומצם יותר של אנשים ומלתחות להחלפת בגדים.

6. לאחר שבחרתם את המקום הנכון, סגנון הריקוד, שיטת מנוי - לא נותר לנו אלא להחליף לבגדי הספורט ולהתחיל להזיע בכיף ולשרף קלוריות להנאתנו.

בהצלחה !טיפים לבחירת סגנון ספורט וריקוד
נוצר: 1/27/2011 7:09:00 AM
עודכן: 1/31/2011 2:08:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים