ספורט וכושר - מרוץ המדרגות של חיפה אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 15/08/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספורט וכושר > מרוץ המדרגות של חיפה
  כתבות אחרונות
מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים

TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך

תרגילי התעמלות בטיסה -  כדאי לנסות תרגילי התעמלות בטיסה - כדאי לנסות

המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים

לטעום את הגולף לטעום את הגולף

התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2014

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

מרוץ המדרגות של חיפה

מאת: שוש להב
מרוץ המדרגות של חיפה

מרוץ המדרגות הראשון מסוגו בארץ. מתחילים בעיר התחתית ומסיימים בכרמל. 3 ק"מ ו-1,075 מדרגות.
האטרקציה של המרוץ: מקצה "אולטרה אוורסט - כרמל". יתקיים ביום שישי ה- 25.5.12.עיריית חיפה מזניקה את מרוץ המדרגות הראשון מסוגו בארץ, ומזמינה את הספורטאים המקצועיים והמשפחות מכל הארץ, למרוץ לא שגרתי שיוזנק בעיר התחתית ויסתיים בכרמל, לאורך 3 ק"מ ו-1,075 מדרגות. במסגרת האירוע יתקיים מרוץ "אולטרה אוורסט - כרמל", בהזנקה מוקדמת לטיפוס גובה של 8,800 מטר - כגובה הר האוורסט - טיפוס מסלול המרוץ 29 פעמים ברצף!!!

זה יהיה אירוע הספורט המדובר של השנה - אלפי המשתתפים יוזנקו מקמפוס הנמל בעיר התחתית ויטפסו במסלול אורבני מדהים, החוצה את העיר לאורך כל שכבות העיר השונות עד למרכז הכרמל. כ-1,500 מדרגות במקצה התחרותי וגובה מצטבר של כ 300 מטר - ההופכים את האירוע למרוץ המדרגות הגדול והמאתגר ביותר בישראל ומהגדולים בעולם!

המרוץ, המנצל בצורה מיטבית את הטופוגרפיה המיוחדת של העיר חיפה , הוא מרוץ המדרגות היחיד בישראל שאינו מתקיים בתוך בניין. מדובר במרוץ שהוא שילוב של ספורט בריא במיוחד, עם טיול מדהים וחוויה ייחודית. האירוע, בשיתוף רדיו חיפה FM107.5 ובהפקת גולדפיש הפקות, יתקיים ביום שישי, 25.5.2012, החל משעה 09:00 ומיועד לספורטאים מקצועיים, חובבים ומשפחות מכל הארץ המעוניינים לקחת חלק בחוויית ספורט, בריאה וייחודית.

המסלול נבנה בקפידה (כולל חסימה של 19 רחובות), כדי לשלב בין ספורט, אתגר והנופים המדהימים של חיפה. במסגרת מרוץ מדרגות הראשון של חיפה ניתן להתמודד ב-4 מקצים: מקצה עממי למשפחות וחובבי התחום, מקצה תחרותי, מקצה 50+ ומקצה מוזל לנוער עד גיל 16.

האטרקציה של האירוע צפויה להתחיל בערב שלפני (24.5.12) עם הזנקתו של מקצה "אולטרה אוורסט - כרמל", השובר את כל השיאים ומזמין את ספורטאי העלית של ישראל להתמודד עם טיפוס לגובה של 8,800 מטר - כגובה הר האוורסט! במסגרת המקצה, בהובלת אחד מחלוצי התחום בישראל ואלוף ישראל באופניים לשעבר, אילן גולדמן - ינסו לשבור את השיא הבינלאומי ולטפס את גובה הר האוורסט בחיפה, בפחות מ- 14 שעות. מדובר על מרחק של 87 ק"מ (מעל 2 מרתונים!) וטיפוס בלתי אנושי של 31,175 מדרגות בגובה מצטבר של כמעט 9 ק"מ.

עלות: 30 ₪ למבוגר, 15 ₪ ילדים (עד גיל 16), חינם לילדים מתחת לגיל 12!

מרוץ המדרגות של חיפה - הגדול בישראל ב- 25.5.2012 ביוזמת עיריית חיפה, בהפקת גולדפיש הפקות ובשיתוף רדיו חיפה 107.5FM

פרטים נוספים באתר: www.haifastiars.co.il

(* תמונות : וואן פריימן)מרוץ המדרגות של חיפה
מרוץ המדרגות של חיפה
נוצר: 5/20/2012 12:58:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים