ספורט וכושר - השקר הגדול בתולדות הספורט המקצועני נחשף אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 25/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספורט וכושר > השקר הגדול בתולדות הספורט המקצועני נחשף
  כתבות אחרונות
TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך

תרגילי התעמלות בטיסה -  כדאי לנסות תרגילי התעמלות בטיסה - כדאי לנסות

המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים

לטעום את הגולף לטעום את הגולף

התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2014

חנוכה על הקרח, בהיכל הקרח חולון חנוכה על הקרח, בהיכל הקרח חולון

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

השקר הגדול בתולדות הספורט המקצועני נחשף

מאת: איריס לקנר
השקר הגדול בתולדות הספורט המקצועני נחשף

"העולם על פי לאנס"....אחרי שזכה בטור דה פראנס שבע פעמים ברציפות, נחשב לאנס ארמסטרונג לאלוף האופניים של כל הזמנים. לא רק שניצח בכל התחרויות אלא שהצליח להגיע להישג יוצא הדופן לאחר שחלה במחלת הסרטן והחלים ממנה.

לאחרונה, לנוכח חשדות שהשתמש בסמים משפרי ביצועים, ארמסטרונג טוען שמעולם לא עשה בהם שימוש. הסרט מציג עדויות מרעישות ובלעדיות, שסיפקו חבריו הספורטאים של אלוף הטור דה פראנס על השימוש בסמים, על משטר הטרור שהפעיל ועל האופן שבו התנהל מבצע ההסתרה.

רצועת "הסיפור האמיתי", יום ראשון 13.1 בשעה 21:00 בערוץ הראשון

בסרט הדוקומנטרי "העולם על פי לאנס", האנשים ששברו את "קוד השתיקה" מסביב לאחת התרמיות הגדולות בהיסטוריה של הספורט המקצועני, שבע הזכיות של לאנס ארמסטרונג בטור דה-פראנס, חושפים את דיוקנו של מי שנחשב עד לאחרונה רוכב האופניים הגדול בכל הזמנים כרמאי סדרתי וחסר עקבות, שלא רק השתמש בסמים משפרי ביצועים ורימה בבדיקות לגילויים, אלא ציפה גם מחבריו לקבוצה לעשות כך. ארמסטרונג הורשע בשימוש בסמים, שבעת תארי אלוף הטור דה-פראנס נשללו ממנו והוא הודח מהעמותה בראשה עמד.

לאחר שהחלו לצוץ חשדות כלפיו, ארמסטרונג טען בפני מצלמות של חוקרים כי מעולם לא השתמש בסמים שנועדו לשפר ביצועים. עו"ד ג'פרי טילוטסון המתראיין לסרט, מצייר תמונה שונה: "ארמסטרונג השתמש בסמים משפרי ביצועים עוד מתחילת הקריירה שלו. כל התחרויות בהן השתתף מבחינה זו היו מכורות".

כאשר ארמסטרונג אושפז בעקבות מחלת הסרטן שנתגלתה אצלו, נחשפה בפני רופאיו עובדת השימוש בסמים. יומיים לאחר הגילוי תרם סכום של מיליון וחצי דולר לבית החולים בו אושפז, לטענתו כדי לממן קרן עבור המקום שהציל את חייו.

בסרט מובאים ראיונות ועדויות מרעישות ובלעדיות של חבריו לקבוצת הרכיבה של ארמסטרונג בטור דה-פראנס, החושפים את השימוש המשותף בסמים, על משטר הטרור שהפעיל ועל האופן שבו התנהל מבצע ההסתרה.השקר הגדול בתולדות הספורט המקצועני נחשף
השקר הגדול בתולדות הספורט המקצועני נחשף
נוצר: 1/11/2013 8:13:00 AM
עודכן: 1/11/2013 8:17:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים