ספורט וכושר - טרנד הכושר הלוהט שכבש את נשות ניו יורק אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 05/12/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספורט וכושר > טרנד הכושר הלוהט שכבש את נשות ניו יורק
  כתבות אחרונות
מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים

TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך

תרגילי התעמלות בטיסה -  כדאי לנסות תרגילי התעמלות בטיסה - כדאי לנסות

המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים

לטעום את הגולף לטעום את הגולף

התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2014

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

טרנד הכושר הלוהט שכבש את נשות ניו יורק

מאת: עפרה זקסין
טרנד הכושר הלוהט שכבש את נשות ניו יורק

האחים שי ודביר אלנקרי שסבלו מעודף משקל בילדותם, עשו שינוי מהקצה אל הקצה, ירדו יחד למעלה מ-50 ק"ג והפכו זאת לדרך חיים של ממש. בהמשך פתחו חדר כושר ייחודי ברעננה שתואם את אמונתם, חדר כושר לאימונים אישיים, אבל לא סתם לאימונים אישיים אלא בקבוצות קטנות עד 5 בלבד ובשיטת אימון מנצחת. בדיוק כמו בסצנת הכושר המובילה בניו יורק!דמיינו לעצמכם חדר כושר שלם בו מספר המתאמנים המקסימאלי הוא 5 לכל היותר. חלל שלם שכולו שלכם. דמיינו לעצמכם אימון אישי עם מאמן צמוד, אבל רק עם עוד 4 מתאמנים נוספים. חדר הכושר קונספט רעננה, הוא סטודיו ראשון מסוגו בארץ לאימונים אישיים בקבוצות קטנות עד 5. מבחינה ויזואלית חדר כושר לכל דבר, רק הקונספט בו הוא פועל שונה לחלוטין. האימון הנו אימון אישי בשיטת

ה- TOTAL FITNESS - שיטת אימון ייחודית המבוססת על שיטה אחרת שנקראת HIIT – High Intensity Interval Training. אימון ממוקד באינטנסיביות גבוהה ובעצימויות משתנות. אל תתנו לשם להטעות אתכם - HIIT או "אימונים אינטנסיביים בעצימויות משתנות", כרוכים בהפוגות קצרות של פעילות גופנית אינטנסיבית עם הפסקות ביניהם. יתרונות: קלוריות.
הגוף עובד ועובד כתוצאה מאימון כזה ובערת הקלוריות נמשכת במשך 24 שעות אחרי האימון.

כל אימון מורכב מאימון אינטנסיבי וממוקד הכולל עבודה על כל מרכיבי הכושר הגופני בשילוב של 5 דברים עליהם אנו מקפידים בכל אימון:
1. אימון פונקציונאלי - שיפור יכולת התנועה בחיי היום יום עם תנועות הלקוחות מסדר היום של כולנו כמו דחיפה או משיכה.
2. חיזוק – דגש על חיזוק ועבודה על השרירים כנגד התנגדות עם משקולות, משקל גוף, גומיות ושאר אביזרים ייחודיים ומאתגרים.
3. עבודה על שרירי ליבה (CORE)- שרירי ליבה חזקים מייצבים את האגן, עמוד השדרה ואת מפרקי הגוף השונים בעת ביצוע מטלות סטאטיות ו/או דינאמיות כמו עמידה, התכופפות, הליכה, ריצה ובעבודה.
4. עבודה משותפת של קבוצת השרירים היא למעשה תעודת ביטוח לגב חזק.
5. אימון 'טוטאל פיטנס' – אימון כולל על כל קבוצות השרירים והגוף. "אין אצלנו ימים לאימון פלג הגוף העליון או רק לאימון הבטן.
כל אימון שונה מקודמו אבל מכליל בתוכו את כל קבוצות השרירים – לייעול האימון ולשריפת קלוריות מקסימאלית"גיוון גיוון וגיוון – "כל אימון אצלנו חייב להיות שונה מקודמו" עם תכניות אימון מגוונות ושונות, תרגילים מאתגרים ועוד...

הבאז סביב HIIT רק הולך ומתחזק בסצנת הכושר הניו יורקית: "אימונים קצרים, מהירים ואינטנסיביים מתאימים היום כמעט לכל אדם - השיטה מאפשרת להשיג תוצאות יוצאות דופן בעבודה על כלל שרירי הגוף במקביל - וכל זאת באימונים שבועיים קצרים של 30 או 60 דקות בליווי מאמן כושר אישי שהוכשר במיוחד ועם מקסימום של 5 מתאמנים בשיעור. יתרון פורץ דרך זה הפך את השיטה לאחד הטרנדים הלוהטים בארה"ב בתחום עיצוב הגוף וההרזיה עבור החיים בקצב העירוני המהיר, ועכשיו גם אצלנו.

במהלך אימון בחדר הכושר קונספט, מופעלים שרירי המתאמנים בצורה מסונכרנת בעצימות גבוהה של כל מערכות השרירים בגוף (בניגוד לאימון קונבנציונלי בו מופעלת רק קבוצת שרירים אחת בו זמנית)

המתאמנים נהנים מאימון גוף מלא ואפקטיבי במקסימום של 60 דקות. שילוב מספר רב של קבוצות שרירים מאפשר לאימון להיות יעיל יותר ואפקטיבי תוך כדי האצה של קצב חילוף החומרים.

יתרונות השיטה, ובראשם אפקטיביות גבוהה במיוחד בפרק זמן קצר (מסלול אקספרס של 30 דקות לצד מסלול של 60 דקות), מאפשרים לשלבה באופן אידיאלי באורח החיים העכשווי העמוס, במקביל לתכנית תזונה אישית שכל אחד מן המתאמנים מקבל, יחד עם ממשק אינטרנטי אישי הנותן את האפשרות לבחור בין שלל תחליפי התזונה האפשריים.
באימון אחד תוכלו לשלב ריצה, רכיבה, אגרוף, תרגילי מעולם הפילאטיס וחיזוק השרירים כמובן על ידי משקולות ומשקל גוף. האימון מתאים במיוחד למי שלא מספיק לשלב את האימונים בסדר היום המהיר, לכאלה המעוניינים בעיצוב הגוף ובחיטוב של רקמת השריר (כולל השרירים העמוקים שרירי ה-CORE אשר אינם זוכים למענה במסגרת אימון כושר קונבנציונלי), לכאלה המעוניינים באימון כושר אינטנסיבי, ממוקד ושלעולם אינו חוזר על עצמו. למעשה, כל אימון שונה מקודמו.

מי שעומד מאחורי פיתוח והטמעת השיטה בישראל הינו שי אלנקרי, מומחה לכושר גופני, מאמן כושר וותיק והבעלים של מועדון הכושר 'קונספט' ברעננה, מועדון כושר בוטיק אשר עובד אך ורק במתכונת זו של אימונים אישיים בקבוצות קטנות.
שי, אשר נחשף לשיטה בארה"ב, שם התגורר עוד בילדותו, החליט להתאימה לאופי הקהל הישראלי.
דביר (האח הצעיר) אשר סבל מעודף משקל בילדותו, הצליח להשיל מעליו כ-43 ק"ג בעזרתו של שי (האח הבוגר) אשר עבד כמאמן כושר אישי באותה העת, והחליט לעשות את הצעד, הצעד לשינוי של דביר שהתחיל בתכנית אימונים אישית עם תפריט תזונה קפדני שעשה את העבודה עבורו תוך 8 חודשים!
מקים המועדון וצוות המאמנים המקצועיים פעילים בעצמם, ומשתתפים במרוצים ובמרתונים בארץ ובעולם. צוות המועדון מאמין כי השינוי קודם כל מתחיל בכל אחד מהם, וכמובילים בתחום הם חייבים לשמש דוגמא ולספק השראה לרבים. "את הסניף הראשון של קונספט הקמנו כבר בשנת 2008 ואנחנו מאמינים ומקווים בהמשך להקים סניפים נוספים של השיטה בישראל".טרנד הכושר הלוהט שכבש את נשות ניו יורק
טרנד הכושר הלוהט שכבש את נשות ניו יורק
נוצר: 2/17/2013 1:47:00 PM
עודכן: 2/17/2013 1:56:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים