ספורט וכושר - לימור לבנת וסנדרו רוסיי יקימו מועדוני כדורגל לנוער אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 15/08/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספורט וכושר > לימור לבנת וסנדרו רוסיי יקימו מועדוני כדורגל לנוער
  כתבות אחרונות
מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים מתחילים את השנה ומכניסים את המשפחה לחיים בריאים

TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך

תרגילי התעמלות בטיסה -  כדאי לנסות תרגילי התעמלות בטיסה - כדאי לנסות

המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים

לטעום את הגולף לטעום את הגולף

התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2014

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

לימור לבנת וסנדרו רוסיי יקימו מועדוני כדורגל לנוער

מאת: אסף כהנא
לימור לבנת וסנדרו רוסיי יקימו מועדוני כדורגל לנוער

שרת הספורט לימור לבנת, סיכמה עם נשיא מועדון ברצלונה סנדרו רוסיי, על הקמת מועדוני כדורגל לנוער בישראל, בשיתוף ברצלונה. היידה ברסה!!!לימור לבנת - שרת הספורט וסנדרו רוסיי - נשיא המועדון הקטאלוני, נועדו בצהרים (4.8.13) בירושלים לפגישה בהשתתפות יו"ר הטוטו-ווינר צחי פישביין, סגן נשיא מועדון ברצלונה חביאר פאוס, יו"ר הקרן של המועדון רמון פונט ונציג המועדון בישראל העיתונאי הבינלאומי הנריקה צימרמן.

בין נשיא ברצלונה לשרת הספורט סוכם עקרונית, כי המועדונים יוקמו בישראל תוך שיתוף פעולה הן על בסיס מקצועי והן במישור הערכי עם מועדון ברצלונה. השרה לבנת הוזמנה לפגישת עבודה משותפת לקידום המיזם בברצלונה ב- 28.8.

שרת הספורט אמרה בתום הפגישה: "שמחתי לגלות שראשי המועדון של ברצלונה מעוניינים מאוד לקדם את הפרויקט המשותף ומאמינים בו. אני סבורה שהקמת מועדוני נוער חדשים בישראל, על הבסיס המקצועי המפואר והתשתית הערכית הייחודית של קבוצת ברצלונה, עשויה להיות בבחינת הגשמת חלום עבור ילדים ובני נוער, וכן לתרום רבות לכדורגל והספורט הישראלי".

הרעיון להקמת מועדוני הנוער החדשים, בשיתוף קבוצת הכדורגל של ברצלונה, עולה בקנה אחד עם המסקנות והיעדים שקבעה וועדת זליכה, הוועדה הציבורית שאת מסקנותיה אימצה לאחרונה השרה לבנת, להביא להגדלת מספר הילדים והילדות המשחקים כדורגל באופן קבוע. זאת, באמצעות הקמת קרן ייעודית חדשה של הטוטו-ווינר, אשר תעניק עדיפות לפריפריה ולמגזרי המיעוטים בישראל.

שיתוף הפעולה הנוכחי עם קבוצת ברצלונה, מהווה המשך ישיר למאמציה של השרה לבנת להביא ליישום מסקנות וועדת זליכה. המטרה המוצהרת של הפרויקט הינה להביא להגדלת מספר הילדים והילדות המשחקים כדורגל באופן פעיל ב-20,000 מדי שנה.

בימים האחרונים פנו נציגיה של שרת הספורט לנציגי מועדון ברצלונה בישראל - הנריקה צימרמן, ריקי קנטרביץ, דניאל בן נעים ואריאל רבר, ועניינו אותם בפרטי המיזם המשותף שצפוי להתבצע בשיתוף הטוטו-ווינר. נציגי המועדון בישראל, שהתרשמו מאוד ממה שהוצג להם, ביקשו לנצל את ביקור ראשי המועדון בישראל כדי לקיים פגישה משותפת של השרה עם ראשי המועדון הקטלוני, ובהם הנשיא סנדרו רוסיי, סגנו חביאר פאוס ויו"ר הקרן רמון פונט.

יש לציין כי אם אכן ייחתם לבסוף הסכם להקמת מועדונים משותפים, ישראל תצטרף למדינות נוספות בעולם שבהן הקרן של מועדון ברצלונה מקיימת פעילויות חינוכיות, שיש בהן משום תרומה לקהילה.

בתום הפגישה הזמין נשיא המועדון את שרת הספורט לימור לבנת לפגישת עבודה בברצלונה בסוף החודש, שבמסגרתה ינסו לסכם את פרטי שיתוף הפעולה להקמת המועדונים ולקבוע לוחות זמנים.

היידה ברסה !!!

(*תצלום: דוברות משרד הספורט)נוצר: 8/5/2013 11:21:00 AM
עודכן: 5/8/2013 11:22:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים