פנג שוואי - 2008 היא שנת חולדת האדמה אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 28/02/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > פנג שוואי > 2008 היא שנת חולדת האדמה
  כתבות אחרונות
קולקציה חדשה לעונה החמה ל קולקציה חדשה לעונה החמה ל"ליה לונדון"

משנה מקום- משנה מזל

בואו נלגום מים לקראת השנה האזרחית החדשה!!!

פנג שוואי מביא צבע לחיים פנג שוואי מביא צבע לחיים

פנג שוואי: העיקר הבריאות

פאנג שוואי בבית: דלתות, חלונות ומה שביניהם

טיפים לעיצוב חדרי ילדים

פנג שוואי: שפת הגוף של הבית פנג שוואי: שפת הגוף של הבית

פנג שוואי למשפחה הרמונית פנג שוואי למשפחה הרמונית

לסדר את החיים עם פנג שוואי לסדר את החיים עם פנג שוואי

האש הלוחשת... האש הלוחשת...

מראה, מראה שעל הקיר... פנג שוואי מראה, מראה שעל הקיר... פנג שוואי

טיהור אנרגטי לקראת ראש השנה טיהור אנרגטי לקראת ראש השנה

הצמחים שיביאו אושר ועושר לבתיכם הצמחים שיביאו אושר ועושר לבתיכם

טיפים לטיהור הבית באדיבות יועצת הפנג שוואי, מירב ברדה.

החיים עפ החיים עפ"י הפאנג שווי – מירב ברדה מסבירה במה דברים אמורים

  לכתבות נוספות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

2008 היא שנת חולדת האדמה

מאת: ד"ר ירון זפרן
2008 היא שנת חולדת האדמה
בתאריך 7.2 חגגו הסינים ושוחרי הפנג שוואי את ראש השנה הסיני. בזאת נפתחה שנת החולדה, שתימשך עד 26.1.09.

שנת החולדה היא תמיד שנה חשובה, היות והחולדה היא המזל הסיני הפותח את גלגל המזלות. ככזו, היא מאופיינת בהתחלות חדשות, יוזמות ועשייה רעננה.
האגדה מספרת שבודהה הזמין את כל החיות בראש השנה, ועל שם 12 החיות שהגיעו בפועל הוא קבע את שמות המזלות. החולדה הגיעה ראשונה וכך זכתה להיות החיה הפותחת את הגלגל.
אנשים שנולדו בשנת החולדה, ידועים כבעלי בטחון עצמי, קסם אישי וכריזמה. הם אנשי עבודה ועשייה. הם הישגיים, שאפתניים ופועלים תמידית להגברת השפעתם ושיפור מעמדם. הם פוליטיקאים מלידה, כפי שתעיד רשימה חלקית של מפורסמים שנולדו בשנת החולדה, הכוללת את : ג'ורג בוש, ריצ'רד ניקסון, ג'ורג' וושינגטון, ג'ימי קרטר, אל גור ועוד רבים וטובים.
החולדות הם יזמים טבעיים, מרשימים בהופעתם, אינטליגנטיים, אנליטיים ויודעים לתקשר היטב עם אנשים. שנת החולדה תהיה מאופיינת באופן טבעי בהצלחה ליזמים ואנשי עסקים מצד אחד, ולאינטלקטואלים וחוקרים מצד שני.
החולדה שייכת ליסוד המים, שישפיע על האירועים שיתרחשו השנה. מים יתפסו השנה כותרות בחדשות, כנראה בצורת אסונות ימיים, שיטפונות, סערות בים ואף צונאמי.
בשנים קודמות בהן שלטה החולדה, קרו כמה מהאסונות הימיים הגדולים בהסטוריה: בשנת 1588, למשל, סופה עזה הרגה אלפי ספרדים ובשנת 1228 שיטפון נורא גבה את חייהם של עשרות אלפי הולנדים.
לפי נוסחת "4 עמודי הגורל" החולדה עשויה להשפיע לא רק דרך השנה האמורה, אלא גם דרך החודש, היום או השעה. שעת החולדה, למשל, היא 11 בלילה ועד 1 לפנות בוקר. זה הזמן בו טבעה הטיטאניק שנתקלה בקרחון.
בכל 12 שנים חוזרת שנת החולדה, אך בכל פעם זו חולדה בגוון שונה. האופי הספציפי של כל חולדה נקבע על פי ה"ענף השמימי" שלה, שהוא אחד מחמשת היסודות הסיניים: מים, עץ, אש, אדמה ומתכת. באופן זה המחזור הגדול הוא בן 60 שנים.
השנה היא שנת חולדת האדמה. האדמה באה אחרי שנתיים בהם שלט יסוד האש (שנת 2006 הייתה שנת כלב האש, ושנת 2007 שנת חזיר האש). אחרי שנתיים סוערות שמאפיינות את יסוד האש, שנת האדמה עשויה להביא רגיעה מסוימת, היות ואדמה באופייה משרה בטחון, יציבות והמשכיות.
ביחד עם החולדה, המייצגת הצלחה עסקית, שנת האדמה עשויה לעזור ליזמים להוציא רעיונות לפועל ולאנשי עסקים לסגור עסקאות חשובות.
החולדה ידועה כאחד המזלות הרומנטיים ובעיקר המיניים ביותר. ביחד עם אדמה, זו עשויה להיות שנה טובה לנישואים וזוגות רבים, כולל אלה שחיים ללא מיסוד שנים רבות, יחושו דחף למסד את הקשר שלהם.
עם זאת, המפגש בין אדמה ומים אינו פשוט. באופן סמלי, האדמה "יושבת" על המים שמייצגת החולדה. אדמה על מים היא אדמה מאוד לא יציבה. לכן, שנה זו עשויה להיות שנה בה דברים עשויים להראות יציבים ובטוחים, אך מתחת לפני השטח דברים יראו אחרת.
זו שנה שעלולה לעורר עימותים חיצוניים ופנימיים, ברמה האישית והקולקטיבית. שנת 1948, לפני 60 שנה בדיוק, הייתה שנה בה שלטה חולדת האדמה בפעם שעברה. זו הייתה שנת הקמת מדינת ישראל אשר אופיינה ב"אדמה על מים": סוף סוף יש לעם היהודי אדמה משלו, אך אדמה זו אינה בטוחה ואינה יציבה. מלחמות ישראל מאז ועד היום הן העדות לכך.
חוסר היציבות של האדמה השנה עשוי לבוא לידי ביטוי גם בצורת רעידות אדמה, מפולות הרים, קריסות של מבנים וכיוצא באלה.
בתחום ההשקעות – שנת אדמה לרב טובה לנדל"ן, אך השנה - המים תחת האדמה עלולים לגרום למפולות גם בתחום זה. נראה שגם מחירי הנפט יאופיינו בחוסר יציבות מיוחד. שוק ההון לא נראה כטריטוריה בטוחה בזמן הקרוב וסכנת אפקט ה"בועה" ירחף מעליו השנה יותר מתמיד.
לסיכום: יש להיזהר משנה זהירות. לא לקחת שום דבר כברור מאליו. לא לתת ליציבות המדומה של דברים לבלבל אותנו, ולזכור שתחת האדמה זורמים השנה מים שמערערים את יציבותה. זוהי אמנם שנה של התחלות והזדמנויות אך צריך להתקדם לאט ובזהירות.


*** עם השנה הסינית החדשה, השיק ערוץ "בית+" של HOT את סדרת המקור העברית הראשונה בנושא פנג שוואי, בהגשתו של דר' ירון זפרן.נוצר: 3/31/2008 12:59:00 AM
עודכן: 6/2/2008 3:53:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים