טיפולים - לשבור את ההרגל אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפולים > לשבור את ההרגל
  כתבות אחרונות
תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל? תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל?

"בית דרך חיים" - הבית לחיים בריאים

פוטוטראפיה : תנו לגוף לדבר

"הקשר בין נשימה לנשמה"

האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים

מהי מדיטציה ?

שלושת ה שלושת ה"טיפוסים" כמודל לבחירת הטיפול בהומיאופתיה קלאסית

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

לשבור את ההרגל

מאת: טניה סולומון
לכולנו יש הרגלים שלילים הפוגעים ופוגמים באיכות חיינו. יש מי שמעשן, יש מי ששותה אלכוהול או אוכל במידה מוגזמת וסובל מעודף משקל או מעדיף דווקא את המאכלים הגורמים לו נזק ויש מי שמזיז בצורה לא רצונית איבר כזה או אחר, מי שמגמגם או פוזל וכו'....גדי מזרחי ממושב הדר עם (שליד נתניה) יכול לעזור.


איך עובדת השיטה ?
"במפגש אישי, שיחה, מגע קל או דרך הטלפון. לאנרגיות כידוע אין גבולות של זמן ומקום. העיקר הוא רמת ההתכוננות בעבר עבד גדי כקבלן בניין אך מאז ומתמיד הייתה לו זיקה לעולם הרפואה. במהלך השנים למד באופן עצמאי ועבר סדנאות והשתלמויות רבות בתחום הרפואה הקונבנציונאלית והמשלימה. מאז שפרש מעבודתו בתחום הבניה, התחיל להתעניין יותר לעומק ברפואה משלימה וגילה שיש לו בעצמו כוחות לא מוסברים להשפיע לטובה על מצב בריאותם של אנשים אחרים. את היכולת המרשימה שלו (אותה מחזקים עשרות מטופליו) הוא מגדיר כ"כוח הכוונה". בעזרת כוח זה, מתרחש ריפוי בלתי מוסבר על ידי ההיגיון שניתן להגדירו כ"נס".
גדי, אדם המקרין הרבה שלווה ורוגע, מתקשה בעצמו להסביר את התופעה, אולם מתענג פעם אחר פעם, מההצלחות הגורמות לאנשים להיפטר מבעיות שליוו אותם לעיתים במשך תקופה ארוכה. בצניעות רבה ובהתפעלות מהתוצאות מנסה גדי להסביר את שיטת העבודה הייחודית שלו:" אני מטפל באנשים שלא נעזרו על ידי הרפואה הקונבנציונאלית על ידי הילינג שמבוסס על כוונה טהורה לעזור. לא קל להסביר איך זה עובד במושגים קונבנציונאליים אבל זה עובד ועוד איך. יש כאלה שמגיעים אלי לטיפול בבית ויש כאלה שאני עוזר להם דרך הטלפון. איך זה אפשרי ? גם מדענים כבר הגיעו מזמן למסקנה שכשעובדים עם אנרגיות המרחק מהמטופל- לא עקרוני. הכבוד שאני רוחש לרפואה אינו פוסל או סותר תופעות שהן מעבר להסברים רציונאליים ופיסיקליים המוכרים לכולנו. גיליתי שיש לי כוח מיוחד לעזור לזולת, כוח שמרפא , מסלק כאבים, מרגיע וגם משחרר כאבי שרירים ובמיוחד יעיל בקטע של דפוסי חשיבה והרגלי התנהגות שונים..."
גדי ואנשים רבי שטופלו על ידו בהצלחה מעידים שנעזרו ונרפאו מבעיות בריאותיות והרגלים מזיקים תוך מספר קצר של טיפולים באמצעות העברת אנרגיה לא מגע.
האבחון נעשה על ידי נגיעה בכף ידו של המטופל וכן על ידי שיחה במהלכה נוצרת 'כימיה' בין גדי למי שמגיע אליו. גדי מתחבר כמעט במיידי לאנרגיות הרגשיות, ' מרגיש' את הבעיה ומדבר עליה בפשטות עם המטופל. העבודה המשותפת נוצרת על ידי ריכוז גבוה של אנרגיה על ידי התכוונות, בדומה לתהליך של תפילה. כך קורה השינוי או כל תהליך ריפוי שמאפשר לניסים אמיתיים לקרות: העלמות כאבים, הפסקת גמגום, ועוד.
קשה מאוד לשנות הרגלים במיוחד כאלה של עישון, אכילת יתר וכו'.

איך אתה מצליח ?
"זה כלל לא קל. אחד הכוחות החזקים ביקום הוא כוחו של ההרגל. ההרגל שמושרש ושמוטבע לאורך זמן באדם הוא כמו עץ עבות עם שורשים מסועפים וחזקים עמוק באדמה ולך- תפנה עץ כזה ממקומו. את שינוי ההרגל, אני עושה בעבודת צוות. אני והמטופל גם יחד. גורם חשוב להצלחת הטיפול הזה הוא כוח הרצון של המטופל. המטופל צריך להשקיע קצת בתחילת הטיפול, בעיקר מזמנו ואז לפתע החיים משתנים וההרגל המיותר נעלם."

"את האנרגיות המיוחדות גיליתי כשטיפלתי במישהו באמצעות דיקור. כשקירבתי את ידי אליו, הוא אמר לי להפתעתי, שהכאב שהיה לו נעלם וזאת עוד לפני שנגעתי בו בכלל. בהתחלה לא האמנתי ולא הבנתי איך זה קורה אבל במשך הזמן הבנתי שיש כאן תופעה ייחודית שעלי להתייחס אליה ברצינות. במהלך השנים הגיעו אלי הרבה מאוד מטופלים שהצלחתי לעזור להם בין אם מדובר בבעיה פיסית או רגשית- נפשית".

עדויות מטופלים:
# משה כהן מכפר סבא סבל מגמגום במשך שנים. לאחר מפגש אחד עם גדי, מצבו השתפר בצורה משמעותית. 09-7673011
מ. מהישוב , צור משה, סבל מפזילה כל החיים. בוקר אחד הגעתי אליו למקום עבודתו, הצעתי את עזרתי ובטיפול אחד קצר- נעלמה הבעיה. בני משפחתו והוא היו מופתעים ועד היום לא מאמינים לנס שקרה. 0528470488
# יוסי ווזנה, 54 תושב ראשון לציון, מנהל שירות בחברת מ.מ.סי בתל אביב, נעזר בגדי בגלל כאב עז ברגל: המפגש היה בטלפון ותוך כדי שיחת עבודה סיפר יוסי לגדי על בעיה מתמשכת של כאבים חזקים ברגל . "רופאים רבים שהייתי אצלם, לא הצליחו לעזור לי. כשסיפרתי לגדי את הבעיה , הוא הציע לטפל בי דרך הטלפון. הוא ביקש שאגע בידי במקום הכואב ברגל ושאשב כך כמה דקות כשאני מתרכז ומלא כוונת ריפוי. אחרי מספר דקות הרגשתי 'זרם' וחום חזק מאוד ברגל. החום היה כול כך חזק שהרגשתי כאילו ידי נוגעת באש או מים רותחים. נאלצתי להפסיק את המגע.
לתדהמתי - הכאב עבר. 050-5442381נוצר: 4/29/2008 8:41:00 AM
עודכן: 6/2/2008 3:59:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים