טיפולים - אלגרה מלכת הקפה - טיפול מסוג אחר אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפולים > אלגרה מלכת הקפה - טיפול מסוג אחר
  כתבות אחרונות
תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל? תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל?

"בית דרך חיים" - הבית לחיים בריאים

פוטוטראפיה : תנו לגוף לדבר

"הקשר בין נשימה לנשמה"

האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים

מהי מדיטציה ?

שלושת ה שלושת ה"טיפוסים" כמודל לבחירת הטיפול בהומיאופתיה קלאסית

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

אלגרה מלכת הקפה - טיפול מסוג אחר

מאת: טניה סולומון
אלגרה מלכת הקפה - טיפול מסוג אחר
אלגרה מלכת הקפה - רואה את העבר, מרגישה את ההווה, מסייעת לעתידאלגרה אבו-גאלי, (41) אישה יפה ועוצמתית , נשואה ואם לחמישה ילדים (ובגילה הצעיר כבר סבתא) היא מיסטיקנית בעלת יכולת של תקשורת על חושית יוצאת דופן הנעזרת בחושיה המחודדים ובכלים מיוחדים העומדים לרשותה על מנת לעזור לאנשים המגיעים אליה עם כל קושי או בעיה בכל תחום של החיים : מבריאות ועד פרנסה, מאהבה ועד ילדים .
שכחו ממה שידעתם או ראיתם עד עכשיו אצל קוראות מבוגרות ומפחידות לרוב, כאן יש עסק עם כוח צעיר ונעים לשיחה ומבט.

את כוחותיה גילתה אלגרה עוד כילדה וקיבלה אותם בירושה מסבתה שהייתה מגדת עתידות וותיקה ומנוסה. " יום אחד", מספרת אלגרה, "חלמתי חלום שהתגשם לאחר מס' ימים. למחרת חלמתי עוד חלום וכשסיפרתי עליו לסבתי היא חייכה חיוך גדול והצהירה שיש לה יורשת".

אלגרה התפרסמה בזכות יכולתה המדויקת לקרוא בקפה אך האמצעים העומדים לרשותה הם רבים ומגוונים : יש לה טארות מיוחדות מחו"ל, היא רואה בכוכבים, משתמשת בנומרולוגיה, שמן זית המסייע לה לקריאה ואבחון גם כן ומתקשרת על בסיס קבוע.

לאלגרה היכולת להסיר כישופים ועין הרע, לסלק שחורים, להחזיר אהבות, לפתוח מזלות בנישואים ועסקים, לחזות עתידות ולסייע במתן תשובות לשאלות שלפעמים גם לבעלי מקצוע כמו רופאים כבר אין מענה.

מי נמנה בין הלקוחות שלך ?
"מגיעים אליי גם אנשים פרטיים, גם פוליטיקאים וספורטאים, אומנים, עורכי דין, בדרנים, אנשי רוח וכל מיני סלבס".

אלגרה היא ערביה - נוצריה החיה ביפו ומסתבר ששמה נישא למרחקים. כך גם אני הגעתי אליה... מפה לאוזן. האישה החזקה הזו הצליחה להביא אליה במשך השנים לקוחות מקומיים ולקוחות מעבר לים. היא הופיעה דרך קבע בתוכנית הטלויזיה של ג'ודי, הדהימה שדרנים בשידור חי כאשר פתחה להם בקלפים ואף הרחיקה לעשות כאשר ניבאה מינויים פוליטיים, בחירות ויתר סנסציות בארץ וגם בחו"ל.

מה עוד למדת מסבתא שלך?
"למדתי ממנה את כל רזי המקצוע והתחלתי לקבל שכנים, חברים ומשפחה כבר בגיל צעיר."

מה שהחל מפה לאוזן הפך ברבות הימים לתואר "מלכת הקפה".

ומתי הגיעה המשפחה שאת בנית לעצמך?
"בגיל 15 כבר הייתי מאורסת ובגיל 16 התחתנתי עם מוסא (עבורו אני אשתו השנייה). כיום מוסא הוא בעל עסק עצמאי. הבת הבכורה שלי היא בת 24 – נשואה עם ילד, הילד הבא הוא בן 21 ומהנדס חשמל, יש לי גם בת 14, בן 13 ובת קטנה בגיל 5.

האם הסנדלר הולך יחף?
אלגרה לא פותחת לעצמה בקלפים אבל מרגישה. יש לה תחושות חזקות ביותר והתקשור שלה "עובד שעות נוספות" כשזה מגיע להיבטים שונים בחייה.
היא מספרת "לפני 8 שנים החליט בעלי שהוא רוצה עוד ילד. אני הרגשתי שזהו זמן לא טוב ולא ששתי להיכנס להריון. לאור תחנוניו של בעלי, נכנסתי להריון אך הפלתי בהפלה טבעית את העובר. כעבור 3 שנים הרגשתי שזהו זמן טוב ונכון להביא ילד ואכן – נכנסתי להריון וההריון והלידה עברו בטוב וכיום יש לנו ילדה בריאה ומוצלחת."

מה את העצם עושה?
# מחזירה אהבות – אלגרה טוענת שאהבה בכוח לא עושים.
"כאשר מגיע אליי לקוח ונותן את פרטי בן או בת הזוג אני רואה בקלפים אם גורלם קשור. אם כן, אני מסכימה לסייע כדי שהאהבה תחזור או תתחזק. אם לא, אני אומרת על מנת שיידעו שאין מה לעשות.
# פותרת בעיות בזוגיות – באמצעות פעולות שהיא נותנת לזוגות לעשות וגם בזכות התקשור שלה ויכולתה לראות בכוכבים, היא מצליחה "להחזיר עטרה ליושנה" ולרפא חולי בקשר קיים.
יחד עם זאת, תמיד מבהירה אלגרה כי היא אינה פסיכולוגית או מטפלת או קואצ'רית מכל סוג שהוא. היא מגיעה לתקן ולסייע. העבודה האמיתית היא עדיין של שני האנשים שבקשר.
# עוזרת בעסקים – מגיעים אליה לא פעם אנשים במצוקה שנפלו עם העסק, עברו פשיטת רגל או שיש עליהם, מה שקרוי, נאח'ס.
"במקרים כאלו אני מסתכלת ורואה אם צריך להישאר בכלל בעסק ואיך אפשר לעזור. באמצעות פעולות שונות - הן מצד הלקוח והן מצידי – אני פותחת לו את המזל."

האם יש דברים שאת לא עושה?
"אני לא עושה כישופים, שחור ועין הרע, אלא, רק מסירה אותם !

אחרי כ"כ הרבה שנים, מסתבר שיש לא מעט סיפורי הצלחה.
למשל, נערה בת 18 הגיעה לאלגרה עם אימה כשהיא בהריון. הבחור שאהבה מאוד עזב אותה והיא הייתה נואשת. מסתבר שבזמן שהייתה עם הבחור אימה עשתה כישוף על מנת שלא יהיו ביחד והוא יתרחק ממנה. אלגרה ראתה בכוכבים שיש להם גורל משותף. היא ביקשה מהבחורה שתשאיר את הילד ולא תבצע הפלה. היא הסירה מעליו את הכישוף, הבחור חזר אל הנערה, ביקש את ידה, הם התחתנו, נולדה להם ילדה ולאחר שנתיים גם תאומים. אלגרה ציידה את הבחורה בחומר נגד כישופים. לפני זמן מה, הגיע הזוג הצעיר לבקר את אלגרה עם שלושת ילדיהם ולהודות לה על שעזרה להם להתאחד.
מקרה אחר הוא של אישה גרושה בת 36 שהגיעה לאלגרה נואשת וסיפרה לה על בן זוג שחי איתה כבר שנים ועושה ממנה צחוק. הוא לא מוכן להתחתן אך גם לא עוזב את הבית, חי איתה אך בחוץ מצהיר שהיא רק "ידידה", מתעצבן עליה, נעלם בלי להודיע וחוזר בלי הסברים.... אלגרה סובבה את הקפה והסתכלה בקלפים וראתה שיש להם גורל ביחד. אלגרה החלה את הטיפול וגם ייעצה בצורה חברית לאישה מס' עצות ידידותיות מלב אישה אחת אל השנייה. היא אמרה ללקוחה לארוז מזוודה ולהודיע שהיא נוסעת... ה"איום" עבד והוא התחנן שלא תלך. היא החלה גם לעצבן אותו בתורה ופתאום הוא הפך לסבלני. עכשיו יש לו את כל הזמן שבעולם בשבילה, הוא מצהיר עליה כזוגתו בפומבי והם עומדים להתחתן.
ומסתבר שהשינויים לפעמים הקטנים ולא הדרמטיים גם כן עובדים. גבר עשיר בשנות החמישים לחייו המתגורר בדך כלל בקליפורניה ובעל מפעל גדול אך בודד בליבו היה בקשר עם מישהי שרוששה אותו והייתה איתו בגלל הכסף. אלגרה הבחינה שאותה אישה הטילה עליו כישוף שחור. היא לקחה אותו לידיים, פעלה בדרכה וביקשה גם ממנו שיטהר את ביתו ואת המפעל על מנת לנקות את השפעתה הרעה של אותה אישה ובהווה, לא רק שהוא מרגיש יותר טוב, אלא, גם הכיר קיבוצניקית בארץ עימה הוא יוצא ומאוד מאושר.

ומה עם בריאות?
אישה בת 61 מאילת הגיעה במיוחד לאלגרה לאחר שסבלה מכאבים עזים עד כדי שיתוק ביד שמאל מזה חצי שנה. היא הלכה ובדקה את עצמה והבדיקות לא הורו על בעיה אז היא הופנתה לפיזיותרפיה. הכאבים המשיכו... לאחר שהגיעה לאלגרה וזו פתחה לה בקלפים, היא הפנתה אותה בדחיפות לרופא בביה"ח. האישה בת ה – 61 הגיעה במצב קריטי, כך מסתבר, לטיפול, עברה צינתור וחבה לאלגרה את הצלתה.

אלגרה היא בדיוק מסוג האנשים שיכולים לדעת וגם להגיד לך אם תרוויח בבורסה או לא, אם תנצח במשחק הכדורגל, כמה ילדים יהיו לך, מתי תתחתן, מהו מין היילוד ומתי נכון להיכנס להריון.

מעוניינות/ים שהיא תעזור לכם גם? 054-7762173 והעזרה בדרך.
נוצר: 7/6/2008 7:59:00 PM
עודכן: 1/15/2009 8:54:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים