טיפולים - חדש: סדנת אבחון וטיפול במטוטלת אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 23/01/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפולים > חדש: סדנת אבחון וטיפול במטוטלת
  כתבות אחרונות
תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל? תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל?

"בית דרך חיים" - הבית לחיים בריאים

פוטוטראפיה : תנו לגוף לדבר

"הקשר בין נשימה לנשמה"

האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים

מהי מדיטציה ?

שלושת ה שלושת ה"טיפוסים" כמודל לבחירת הטיפול בהומיאופתיה קלאסית

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

חדש: סדנת אבחון וטיפול במטוטלת

מאת: טניה סולומון
חדש: סדנת אבחון וטיפול במטוטלת
המורה הרוחנית המטפלת סוזנה קול, המתמחה בין השאר גם באסטרולוגיה סינית ובנומרולוגיה קבלית, פותחת בקרוב סדנת מטוטלת למתחילים, במרכז 'אפקט הזרימה' בתל אביב.
"כל אדם יכול להגיע במהירות אל אל התת-מודע שלו ולהיוועץ בו בכל בעיה" אומרת סוזנה קול. "הכלי הזה מאד חזק והיה נהוג בתקופות רבות וממושכות. המטרה שלי היא להחזיר את החוכמה שהמטוטלת לשימוש אישי יומיומי".

מרגישים קצת אבודים בחיים? לא מצליחים להגיע להחלטות? חשבתם במקרה להתייעץ עם החכם הזקן, שיושב בתת המודע שלכם ומחזיק את התשובות לכל השאלות - זה שיכוון אתכם להחלטות הנכונות?
קל להגיד, קצת יותר קשה לעשות – איך מגיעים לאותו תת מודע שהרי לא במקרה הוא נמצא רחוק מההכרה שלנו, רחוק מהתודעה? לא מעט דרכים פותחו בנושא הדורשות תרגול והתמדה. אולם, קיימת דרך קצרה בהרבה, דרך המטוטלת.

לדברי סוזנה קול, המטוטלת היא כלי המכוון את תנועתו על פי מסרים מהתת-מודע. המטוטלת עצמה היא למעשה תליון על שרשרת בצורת מעגל או מצולע בעל מספר צלעות זוגי וסימטרי, זאת על מנת שלא תהיה לצורתו כל השפעה על תנועת המטוטלת. התליון עשוי בדרך כלל מאבן קריסטל או ממתכת, אך באופן כללי, כל תליון כבד מהשרשרת יכול לעשות את העבודה. את המטוטלת חקר גלילאו ומצא כי יש לה זמן מחזור קבוע, לאחריו היא חוזרת למקום שממנו יצאה.
גם פוקו עסק בתנועת המטוטלת, וקבע כי היא משולה לעולם שחג סביב צירו. תכונות אלו של המטוטלת יוצרות את תנועתה הסימטרית והמדויקת שמהווה, על פי המאבחנים והמטפלים בה, כלי תקשור מדויק עם תת המודע.

פתיחת חסימות אנרגטיות
"המטוטלת היא למעשה כלי תקשור עצמי המספק תשובות על מצוקות, חרדות ושאלות בלתי פתורות, במישור הנפשי, הרגשי והרוחני, אך היא עובדת גם במישור הפיסי" אומרת סוזנה קול. "המטוטלת מושפעת בקלות מהאוחז בה, ולכן היא מהווה כלי סיסמולוגי בעל רגישות גבוהה לתת מודע ולאנרגיות הפועלות בגוף".
סוזנה קול מוסיפה, כי המטוטלת איננה רק כלי אבחון, אלא גם כלי לטיפול. המטוטלת יכולה לזהות חסימות אנרגטיות ולפתוח אותן ע"י סיבובה סביבן. היא עוברת דרך הצ'אקרות, מטהרת אותן, מטעינה אותן ומאזנת את מערך הגוף. האיזון הפיסי הזה משפיע ישירות על המערך הנפשי, וגורם לרגיעה ושחרור מלחצים.

מהו התת מודע
לדברי סוזנה קול תת המודע הוא בעצם העצמי הגבוה שלנו הניחן ביכולות מופלאות ובמאגר מידע אינסופי המגיע מאינטליגנציה גבוהה יותר. "זהו המקור ממנו שואבים כל המתקשרים למיניהם את המידע שלהם על העולם, משם מוצאים המלחינים את ניגוניהם, הממציאים ויוצרים גאונים את המצאותיהם ואת הבנתם הגבוהה, ומשם גם כל אחד מאיתנו יכול להגיע ישירות לאינפורמציה על עצמו".
לדברי קול המטוטלת עוקפת את ערוץ המידע של תודעתנו הפעילה, ומתחברת ישירות אל התת מודע. בתת מודע כאמור, יושבות אותן תשובות לשאלות, מהשאלה הפשוטה ביותר ועד לשאלות מורכבות וקיומיות.

הסדנה החדשה
סוזנה קול פותחת בשבועות הקרובים סדנה בסיסית לאבחון במטוטלת. הסדנה תעניק כלי אבחון רבים שיאפשרו למשתתפים לאבחן את עצמם ואת סביבתם. כמו כן יוענקו מספר טכניקות ריפוי המתאפשרות בעזרת מטוטלת.
במרכז אפקט הזרימה נפתחות ארבע סדנאות של מטוטלת בכמה תאריכים
פתיחת סדנא ראשונה ב -3 בספטמבר בין השעות 12:00-15:30
פתיחת סדנא נוספת באותו היום בין השעות 18:00-21:30 .
פתיחת סדנא שלישית ב-17 בספטמבר 12:00-15:30
פתיחת סדנא נוספת באותו היום בין השעות 18:00-21:30 .
חלק שני של אותן סדנאות ייערך בתאריכים ה-10 בספטמבר וה-24 בספטמבר
באותן שעות.

מרכז 'אפקט הזרימה' ברחוב הלסינקי 22 בתל אביב.
נוצר: 8/31/2008 7:07:00 AM
עודכן: 8/31/2008 9:26:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים