טיפולים - אהבת ישראל מטייוואן- קפיצה קטנה לגן עדן אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 23/10/2019
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפולים > אהבת ישראל מטייוואן- קפיצה קטנה לגן עדן
  כתבות אחרונות
תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל? תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל?

"בית דרך חיים" - הבית לחיים בריאים

פוטוטראפיה : תנו לגוף לדבר

"הקשר בין נשימה לנשמה"

האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים

מהי מדיטציה ?

שלושת ה שלושת ה"טיפוסים" כמודל לבחירת הטיפול בהומיאופתיה קלאסית

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

אהבת ישראל מטייוואן- קפיצה קטנה לגן עדן

מאת: טניה סולומון
אהבת ישראל מטייוואן- קפיצה קטנה לגן עדן

שבת בבוקר. קיבוץ נחשולים ליד זיכרון יעקב. שורה של אנשים יושבים ומחכים. אחרי המתנה של כמה דקות מגיעה קבוצה של מלוכסני עיניים חייכניים הקוראים לכל אחד בתורו להתלוות אליהם לחדרי הנופש שלהם לצורך טיפול ייחודי חינם. מה זה בדיוק? אהבת חינם השלוחה אליכם, כן, לכל אחד מבינכם, בברכתו בנדיבותו של מורה רוחני, אוהב יהודים בשם מאסטר לין.על מה אנחנו מדברים? המשיכו לקרוא ולהתרגש!

בדף האינטרנט הפותח באתר "אהבת ישראל בטייוואן" לוגו של מגן דוד ולב אדום כשברקע צלילי השיר "הבה נגילה". "אהבת ישראל מטייוואן" הינה קבוצת אנשים שמתאחדים תחת מנהיגותו הרוחנית של אדם בשם מאסטר לין רנג, שמגדיר את עצמו כמי שאוהב יהודים ורוצה להעניק במיוחד לאלה היושבים בציון, אהבת חינם, ללא כל תנאי, ללא תשלום וללא כל ציפיות. לפני כארבעים שנה, מאסטר לין 'חווה הארה'. הוא הגיע לתובנה שהעם היהודי בארץ ישראל הוא העם הנבחר וכיוון שחוויית הקיום שלנו בארץ, קשה, מכל הבחינות האפשריות, צריך לעזור לנו. איך? מידי חודשיים, מגיעה לישראל משלחת של כמה עשרות טייוואנים חינניים, גברים ונשים, בכל מיני גילאים, שעוזבים בית ועבודה מאחוריהם ומגיעים לארץ בהתנדבות כדי להעניק טיפולי חינם לכל המעוניין. מאסטר לין מממן את שהותם של המתנדבים בארץ, המשתכנים כל פעם בקיבוץ או בית הארחה אחר. הם מגיעים לשבועיים עבודה נטו ואינם מטיילים בארץ. הכסף למימון המסע מתקבל כתרומות מקהל המעריצים של מאסטר לין בטייוואן וקוריאה.

נשמע טוב מידי מכדי להיות אמתי? הזוי בעולמנו הציני בו 'אין ארוחות חינם'?

אז זהו שיש! ואם אתם לא מאמינים אתם מוזמנים לבוא ולחוות בעצמכם חוויה חד פעמית, גדולה מהחיים!

במשך שנים פיתח מאסטר לין, שיטת טיפול הוליסטית המבוססת על ריפוי בחום, בדומה לטיפולי מוקסה המקובלים ברפואה הסינית. בגדול, הרעיון הוא לחמם נקודות ספציפיות בגוף, לאורך ערוצי האנרגיה (מרידיאנים) ולעודד את כוח החיים הנקרא צ'י. על פי השיטה של מאסטר לין, מחממים תערובת ייחודית של צמחי מרפא בתוך מתקן קטן דמוי מבחנות מתכת מחוברות יחד, אותן מעבירים על פני אזורים כואבים בגוף. במהלך הטיפול הייחודי עובדים שני אנשים במקביל (נשים מטפלות בנשים וגברים מטפלים בגברים).למרות שאין לשיטה הסבר רפואי, היא פועלת מצוין ויתרונותיה בכך שהיא נעימה מאוד, לא פולשנית ולא כואבת וכמובן ללא כל תופעות לוואי מלבד הקלה מידית על כאבים, תחושת שמחה וחיוניות ורצון לחבק בחזרה את כל העולם...

את השיטה הנקראת " טיפול מרפא בחום" לומדים במרכז מיוחד בעיר טייפה שבטייוואן. יהודים מכל רחבי העולם מוזמנים להגיע ולקבל סדרה של שלושה טיפולים בחינם אין כסף. כמו כן, מי שצריך יכול לקבל דירת מגורים בעיר כדי שיוכל להתארח בה בזמן הטיפולים.

אז איפה היינו?

אם אתם עדיין חשדנים, אז הרשו לי להרגיע אתכם ולהמליץ בחום. כמה חברותי ואני חווינו את החוויה הבלתי רגילה של מפגש עם חברי הקבוצה המיוחדת הזאת. חברי הקבוצה הם אנשים בעלי משפחות ומקומות עבודה שעוזבים את הכל ומגיעים להתנדב בישראל. למה? כי הם טוענים שמאסטר לין לימד אותם לחיות טוב יותר, (במסגרת הרצאות וסדנאות מתמשכות) כי הם מאמינים שעל ידי עזרה לעם היהודי יחישו את בואו של המשיח ואז כל האנושות תיגאל מחיי סבל (לא, הם לא מבקשים מאתנו לקרוא לישו - משיח, למרות שהם נוצרים). הם אינם דתיים והם לא מבקשים שתמירו את דתכם או חלילה תעשו דבר הנוגד את אמונתם. הם אינם גובים כסף עבור הטיפולים המדהימים שהם מעניקים במסירות ובמקצועיות אין קץ והם אפילו לא מוכנים לקבל טיפ כספי כי זה מנוגד לעקרונות שלהם. (אם אתם רוצים להחזיר קצת אהבה- אתם יכולים להביא מתנה).

בתום שלושה טיפולים המתפרשים על מספר ימים, תרגישו הקלה משמעותית בכאבי גוף ונפש ותחוו את ההשפעה העילאית של אהבה ללא תנאי הניתנת מאדם לאדם כאקט אלטרואיסטי נטו.

להרשמה לטיפולים ולעוד מידע:

0529520071 ובאתר http://ahavat-israel-in-taiwan.idv.tw/About%20Us.htmlנוצר: 2/27/2014 9:04:00 AM
עודכן: 2/27/2014 9:13:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים