משקאות - וודקה חדשה נגד זייפנים אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > משקאות > וודקה חדשה נגד זייפנים
  כתבות אחרונות
ערק מצדה, טעם הלבנון בכפר מעיליא ערק מצדה, טעם הלבנון בכפר מעיליא

יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013 יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013

יקב יקב "רמת נגב" - סיפור משפחתי חלוצי. לחיים!

יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

חדש מיקב "תניא" : קברנה סובניון, סדרת הלל 2010

סרמוני ל סרמוני ל"אניני תה"

"ערק מצדה" בטעם הלבנון

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

וודקה חדשה נגד זייפנים

מאת: מערכת Iwomen
וודקה חדשה נגד זייפנים
וודקה 'חורטיצה' היוקרתית הושקה בשנת 2002 באוקראינה, ועקב הצלחתה המיידית זכתה לניסיונות זיוף וחיקוי רבים שלא צלחו.

מדעני החברה עמלו ופיתחו שבעה אמצעי הגנה מתוחכמים על מנת למנוע את זיוף הבקבוק ותכולתו, וכתוצאה מכך הפכה הוודקה האיכותית ללהיט לא רק באוקראינה, אלא גם ברוסיה ובארצות המערב.
חורטיצה האוקראינית היא וודקה פרימיום כשרה, המיוצרת ממי באר מינראליים הידועים כבעלי סגולות מרפא זה מאות בשנים. הוודקה עשויה ממרכיבים טבעיים המקנים לה רכות וקלילות אקסקלוסיבית.
חורטיצה זכתה לאחרונה לכתרים רבים וביניהם זכייה במקום הראשון בתחרות היוקרתית Drink International Vodka Challenge 2008, בלונדון, תחרות המכתירה את הוודקה המובילה בעולם בעזרת מומחים ידועי שם.
לאחרונה עשתה וודקה חורטיצה 'עלייה', והיא גורמת לאדוות התרגשות בקהילת חובבי הוודקה בישראל.


וודקה חורטיצה מופקת ממי מעיינות מינרלים הנחשבים לבעלי סגולות מרפא זה מאות בשנים. מעיינות חורטיצה נודעים בהשפעתם הטובה על חולי כליות, כבד, מטאבוליזם ואפילו סוכרת, ועל כן הפך האי הקטן השוכן בנהר דנפר למוקד תיירות מרפא עולמי. מי המעניינות המינרליים הזכים נשאבים מבאר בעומק 180 מטרים ועוברים 7 שלבי זיכוך על מנת להפוך לבסוף לאחת מהוודקות האיכותיות ביותר בעולם כיום.

קל יותר לזייף שטרות כסף
לוודקה חורטיצה 7 דרגות הגנה, והמיוחדת שבהן היא התווית הולוגרפית ייחודית שלא מאפשרת זיוף מכל סוג. נייר הכסף עליו מוטבעת התווית מיוצר בתרכובת ייחודית ובאופן אקסקלוסיבי עבור וודקה חורטיצה, ומהווה אף הוא אינדיקציה למקוריותו של הבקבוק.
כמו כן נהנה הבקבוק מ:
• שכבת הגנה הולוגרפית על הפקק.
• הבלטה ייחודית על הפקק המקשה על זיופו.
• הפקק הינו חד-כיווני ואינו מאפשר מזיגה אל תוך הבקבוק, מה שמבטיח שתיית וודקה חורטיצה נקיה ואיכותית ללא חשש למהילת המשקה, או לכניסת רכיבים מהחוץ.
• כל בקבוק מקבל מספר זיהוי ייחודי לו המופיע גם על הפקק וגם בחלק הפנימי של תווית הבקבוק המוטבעים בלייזר. כל מספר זיהוי נשמר במערכת ממוחשבת במזקקה ומקל על אימות מקוריות הבקבוק.
• תאריך הייצור מוטבע על הפקק ועל הבקבוק.
• טכנולוגיית "קצוות נמחקים" – תווית הבקבוק משולבת עם פטנט חסוי של קצוות נמחקים. אם מכל סיבה שהיא יגיע הבקבוק לקו מילוי תעשייתי יימחקו הקצוות שעל התווית בעת מילוי הבקבוק, ויהיה קל לוודא שהבקבוק מהול או שאין בו יותר וודקה חורטיצה טהורה.
• שימוש בשיטת D2 (dot-matrix), טכנולוגיה היוצרת מראה הולוגרמי תלת-מימדי של התווית, המונעת זיופים וחיקויים.

שחקן חדש מצליח ביותר
וודקה חורטיצה הינו שחקן חדש יחסית שנכנס לשוק הוודקה העולמי רק ב-2002, אך כבר זכה בלא מעט פרסים ותארים.

תחרות Drink International Vodka Challenge 2008 - בתחרות אשר מתקיימת מידי שנה בלונדון, נבחרה השנה וודקה חורטיצה כוודקה הטובה והאיכותית ביותר ע"י אנשי מקצוע מהמובילים בתחום. בשנים קודמות הזוכים היו המותגים הגדולים כמו אבסולוט, סמירנוף ועוד. זכיית המותג הצעיר חורטיצה היווה סנסציה של ממש.

תערוכת Prodexpo 2008 - בחודש פברואר השנה התקיימה תערוכה בינלאומית במוסקבה הנערכת כבר 15 שנים ברציפות. יותר מ-1,200 מותגי אלכוהול שונים השתתפו בתערוכה. בסיומה זכתה וודקה חורטיצה בפרס המרכזי של התערוכה - "גראן-פרי", ונבחרה לוודקה מס' 1 באוקראינה לשנת 2008.

בחירת הקוראים ברוסיה - וודקה חורטיצה זכתה במקום ראשון בתחרות המתבצעת ע"י מגזין אלכוהול מס' 1 ברוסיה, בקטגוריה "בחירת הקוראים" הנחשבת לקטגוריה החשובה ביותר בתחרות ונבחרה כוודקה עם העיצוב הכי טוב לשנת 2008. בתחרות השתתפו כ-17 מותגים בתחום הוודקה באוקראינה ורוסיה.

בנוסף, מזקקת חורטיצה זכתה השנה בתואר Best Enterprise of Europe, המוענק מדי שנה ע"י איגוד עסקים אירופאי ידוע EBA (European Business Association).

חורטיצה – מזקקה אקולוגית לצד שמורת טבע
מזקקת "חורטיצה" הוקמה בשנת 2002. זו המזקקה היחידה שהוקמה בתוכנית מקורית לצד אזור אקולוגי. לבניית המזקקה הושקעו יותר מ-60 מיליון $. וודקה חורטיצה היא הוודקה המובילה באוקראינה עם נתח שוק של 30% במדינה שוחרת הוודקה הזו. המזקקה מייצאת ל-77 מדינות בעולם את וודקה חורטיצה, הנחשבת למוגנת ביותר מחיקויים מכל המותגים בעולם כיום.
וודקה חורטיצה עומדת בכל הסטנדרטים האקולוגיים הבינלאומיים, הודות לשימוש בטכנולוגיה חדישה ביותר ומים נקיים כקריסטל. המים נלקחים ממעיינות טבעיים מרפאים ומטופלים בטכניקה מתקדמת המתאימה במיוחד לייצור וודקה בסטנדרטים גבוהים.
וודקה חורטיצה הינה וודקה פרימיום כשרה. תרכובת העלית "פלטינום" מיוצרת בטכנולוגיה המשתמשת בסגולות ייחודיות של ענבר, חידוש מהפכני בתחום הוודקה.

מחיר בקבוק וודקה החל מ- 45 ₪.

נוצר: 6/23/2008 8:23:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים