משקאות - אתר מפה מתרחב לתחום היין – פתח מדור של המלצה שבועית על יין אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 04/07/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > משקאות > אתר מפה מתרחב לתחום היין – פתח מדור של המלצה שבועית על יין
  כתבות אחרונות
יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013 יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013

יקב יקב "רמת נגב" - סיפור משפחתי חלוצי. לחיים!

יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

חדש מיקב "תניא" : קברנה סובניון, סדרת הלל 2010

סרמוני ל סרמוני ל"אניני תה"

"ערק מצדה" בטעם הלבנון

ראש השנה ביקב ססלוב ראש השנה ביקב ססלוב

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

אתר מפה מתרחב לתחום היין – פתח מדור של המלצה שבועית על יין

מאת: מערכת Iwomen
אתר מפה מתרחב לתחום היין – פתח מדור של המלצה שבועית על יין
באתר מופיעים 107 יקבים וחנויות יין עם דרוג וחוות דעת של מערכת מפה והגולשים.אתר הנופש והפנאי, מפהhttp://www.mapa.co.il , מתרחב לתחום היין ופתח מדור של המלצה שבועית מורחבת על יין ממיטב יקבי ישראל. בדומה לכל התוכן באתר מפה, ההמלצה על היינות היא אוביקטיבית ונטולת תוכן שיווקי גלוי או סמוי.

את תחום היין מנהל במפה חיליק גורפינקל, איש יין ותיק ומוערך. לצד יינות מיוחדים יבחנו באתר יינות שמחירם שווה לכל נפש, כדי שלגולשים תהיה האפשרות להתנסות בטעימה שלהם ולא להסתפק בליקוק השפתיים...

אתר מפה כולל כיום רשימה של 107 יקבים וחנויות יין בכל רחבי הארץ. כל אחד מהיקבים נבדקו באופן אישי על ידי אנשי מפה ומתוך מגוון היינות בכל יקב נבחר יין אחד שזוכה לתשומת לב מיוחדת. רשימת היקבים מופיעה בקישור:http://www.mapa.co.il/vinery

רשימת היקבים מופיעה על פי הציון שהעניקו חברי מערכת מפה והגולשים באתר לכל אחד מהיקבים. את רשימת היקבים בישראל פותחים יקב הרי הגליל ביראון ויקבי רמת הגולן שקיבלו את הציון הממוצע 9.1 . במקום השלישי יקב צרעה עם ציון של 8.9 ואת המקום הרביעי בציון של 8.7 חולקים יקב דלתון, יקב ססלוב, יקב ויתקין ושאטו גולן.

רשימת היקבים הנוכחית מייצגת באופן רחב וממצה את תעשיית היין הישראלית של המאה ה-21. בין המומלצים ניתן לפגוש יקבים גדולים וותיקים מאד לצד יקבי בוטיק קטנים ואופנתיים ולהיווכח לא רק שאיכות היין בישראל עולה בהדרגה אלא גם שהיינות המצטיינים נמצאים במגוון יקבים בגדלים שונים ועל פני הארץ כולה.

לקראת עונת החגים תוכלו לבחור לכם יין לכל כיס וטעם, יינות שנבחרו בקפידה וללא כל שיקולים מסחריים. יינות אדומים, לבנים, מבעבעים או מתוקים, ולהתרשם בעצמכם מדוע הביקורת העולמית משבחת לאחרונה את יינות ישראל.

את היקבים ניתן להעלות על גבי מפה וכך לתכנן מסלול טיול שישלב ביקור ביקב יחד עם אטרקציות תיירותיות, מקומות לינה ומסעדות. לגבי כל אחד מהיקבים מצוינים ימי ושעות הפתיחה, כשרות, מספר טלפון וכתובת אתר אינטרנט, במידה וקיים.

נוצר: 8/22/2008 1:14:00 PM
עודכן: 8/22/2008 5:31:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים