משקאות - ערב טעימת יינות מבעבעים לקראת הסילבסטר בבית המשקאות של נפתלי אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > משקאות > ערב טעימת יינות מבעבעים לקראת הסילבסטר ב"בית המשקאות של נפתלי"
  כתבות אחרונות
ערק מצדה, טעם הלבנון בכפר מעיליא ערק מצדה, טעם הלבנון בכפר מעיליא

יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013 יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013

יקב יקב "רמת נגב" - סיפור משפחתי חלוצי. לחיים!

יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

חדש מיקב "תניא" : קברנה סובניון, סדרת הלל 2010

סרמוני ל סרמוני ל"אניני תה"

"ערק מצדה" בטעם הלבנון

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

ערב טעימת יינות מבעבעים לקראת הסילבסטר ב"בית המשקאות של נפתלי"

מאת: מערכת Iwomen
ערב טעימת יינות מבעבעים לקראת הסילבסטר ב
ביום חמישי 18 בדצמבר בשעה 21:30 יתקיים ב"בית המשקאות של נפתלי", בסניף גבעתיים, ערב טעימת קאוות, יינות מבעבעים של יקבי בוטיק מפנדרס שבספרד, האזור היחיד בעולם המאושר לייצור קאווה.המשתתפים יוכלו ליהנות ממבחר סוגי קאוות של חברת "קטלוניה", יבואני הקאוות ובעלי "לה צ'אמפה", הקאווה בר שבנחלת בנימין. הטעימות ילוו בהסברים על סוגי הקאוות השונים ובכיבוד הכולל: גבינות, תותים ושוקולד המתאימים למשקאות. את הקאוות המוצעות ניתן יהיה לקנות בערב הטעימות ב-10% הנחה.

בין הקאוות שתוגשנה לטעימה:

* קאווה וולפורמוסה גאלה - קאווה יבשה העשויה מזני ענבים מקומיים בתוספת של ענבי שרדונה. הענבים מגיעים מהכרמים המובחרים באזור. מחירה 220 ₪.

* קאווה וולפורמוסה קרלה - קאווה מסדרת המיוחדים של יקב וולפורמוסה, עשויה מזני ענבים מקומיים. זו קאווה יבשה בעלת צבע צהוב קש, בעלת ניחוחות מעושנים ואגוזיים עם רמזים לפירות טרופיים כמו: בננות, תפוחים ואגסים. וולפורמוסה קרלה היא קאווה מרעננת ופריכה. מחירה 135 ₪.

* קאווה וולפורמוסה אריק - עשויה מ- 60% ענבי פרדלה ו-40% ענבי שרדונה. זו קאווה יבשה בעלת צבע צהוב קש וניחוחות וטעמים של עוגת שמרים. בפה מתגלה קאווה חלקה, עשירה והרמונית. מחירה 129 ₪.

קאוות מסדרת קלאסיק:
* קאווה וולפורמוסה ברוט נטור - הקאווה עשויה מזני הענבים מקומיים. היא יבשה וקריספית עם טעמי פירות נהדרים. זוהי קאווה מאוזנת ומצוינת ביחס למחירה - 79 ₪.
* קאווה וולפורמוסה רוזה - עשויה מזני הענבים מקומיים. קאווה יבשה בעלת צבע אדום מבריק, ארומות של פירות יער אדומים ודובדבנים עם מאפיינים מעט מתוקים של תות שדה. מחירה - 69 ₪.
* קאווה וולפורמוסה ברוט - עשויה מזני הענבים מקומיים. קאווה יבשה עם טעמים נקיים וקריספיים, עם שמץ של שמרים וטעמי תפוח בשל. מחירה 69 ₪.
* קאווה וולפורמוסה חצי יבשה - עשויה מזני הענבים. קאווה מתקתקה העשויה בשיטה המסורתית ומיושנת שישה חודשים בבקבוק. מחירה 59 ₪.


הערב מיועד למספר מצומצם של משתתפים, ולכן מומלץ מאוד להקדים ולהירשם טלפונית ישירות בסניף. אין אפשרות להגיע ללא הרשמה מראש.
עלות השתתפות 30 ₪.

בית המשקאות של נפתלי, סניף גבעתיים – אלוף שדה 15 (בתחנת הדלק פז)
טל' 03-7316022.נוצר: 12/14/2008 4:22:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים