משקאות - שיבאס ריגאל משיקה אריזת מתנה יוקרתית במהדורה מוגבלת אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > משקאות > שיבאס ריגאל משיקה אריזת מתנה יוקרתית במהדורה מוגבלת!
  כתבות אחרונות
ערק מצדה, טעם הלבנון בכפר מעיליא ערק מצדה, טעם הלבנון בכפר מעיליא

יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013 יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013

יקב יקב "רמת נגב" - סיפור משפחתי חלוצי. לחיים!

יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

חדש מיקב "תניא" : קברנה סובניון, סדרת הלל 2010

סרמוני ל סרמוני ל"אניני תה"

"ערק מצדה" בטעם הלבנון

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

שיבאס ריגאל משיקה אריזת מתנה יוקרתית במהדורה מוגבלת!

מאת: מערכת Iwomen
שיבאס ריגאל משיקה אריזת מתנה יוקרתית במהדורה מוגבלת!

שיבאס ריגאל, הוויסקי הסקוטי היוקרתי והמוביל בעולם, ממשיך להתכתב עם עולם העיצוב העכשווי ויוצר בשיתוף פעולה ייחודי מהדורת מתנה מוגבלת ויוקרתית עם המאייר הניו יורקי דן פונדרבורג. האריזות מושקות לבקבוקי שיבאס ריגאל המיושנים 12 שנה.אריזת מתנה מעוצבת במהדורה מיוחדת, שיבאס שואבת השראה מסמל האבירים של שיבאס ריגאל. אריזת המתכת כוללת איור מוזהב מרהיב של סמל האריה המופיע על אריזות שיבאס ריגאל, אשר מגלם את ערכי המותג כגון אבירות, מלכותיות, אומץ ויוקרה. האיור מורכב ממרקמים שונים המייצגים את השכבות והטעמים המגוונים והעמוקים בוויסקי. שיבאס ריגאל לקחה חסות על קהיליית העיצוב מזה שנים רבות , ובעבר שיתפה פעולה עם מעצבים מפורסמים כגון כריסטיאן לקרואה, אלכסנדר מקווין וויוויאן ווסטווד.

מנהל שיווק שיבאס ריגאל העולמי ג'יימס סלאק ציין : "דן היה האמן המושלם לשקף את הסגנון הייחודי והמורשת העשירה של שיבאס ריגל, שכן הוא ידוע בזכות עיצובי הברוק המודרניים שלו, השואבים השראה מחפצי נוי היסטוריים. העיצוב האמיץ והגברי שלו יפנה לקהל הלקוחות הגברי בעיקרו של המותג ויגביר את נראות המותג על המדפים ובכך יחזק את מעמדו של שיבאס ריגאל כמותג הדינמי ביותר בקטגוריית הוויסקי סקוטי פרמיום".

מר פונדרבורג הוסיף : "מאז ומעולם נמשכתי אסתטית לסמלי אבירים, כך שרציתי להשתמש באלמנט זה של שיבאס ריגאל בעיצוב שלי עבורם. בתוך סמל האריה כללתי דוגמאות שמתקשרות למותג שיבאס, כמו משבצות וגדילנים סקוטיים לצד דוגמאות גיאומטריות עכשוויות יותר. המטרה שלי הייתה להשיג תוצאה סופית אמיצה שמשלבת גם פרטים עדינים ופירוש עדכני יותר למסורת של האבירות".
(* המאייר הניו יורקי דן פונדרבורג נולד בסיאטל ב-1978. פונדרבורג סיים תואר בעיצוב באוניברסיטת קנזס ב-2001, לאחר שהתמקד באיור. לאחר שעבר להתגורר בניו יורק ב-2001, דן הקים שותפות עם סטודיו הטפט פלייבורפייפר, הממוקם כיום בברוקלין והיכן שעיצוביו מודפסים ידנית. הטפטים נכללו ביריד הרהיטים העכשווי, בפולס מיאמי והם מהווים חלק מהאוסף הקבוע בקופר-היואיט.
שיתופי פעולה מזדמנים עם חברות כמו ברוקס, פורני וגראביס הם שאפשרו לעבודותיו לנדוד גם למושבי אופניים, רהיטים ומזוודות. עבודותיו האישיות של דן כוללות פונטים והדפסת דוגמאות, פסלים ודברי אמנות השואבים השראה מחפצי נוי היסטוריים. דן ידוע בזכות דוגמאות הברוק המסובכות שלו, הכוללות גם רפרנסים מימינו ושנינות יבשה. כיום מתגורר דן בברוקלין, ניו יורק, ולאחרונה הציג את מיצג הסולו הראשון שלו בברצלונה, ספרד.)

מחיר מומלץ לצרכן :230 ₪
* להשיג בחנויות המורשות ברחבי הארץנוצר: 1/1/2012 1:17:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים