משקאות - קפה ג'ייקובס מצדיע לנשיא פרס לכבוד יום הולדתו ה-90 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > משקאות > קפה ג'ייקובס מצדיע לנשיא פרס לכבוד יום הולדתו ה-90
  כתבות אחרונות
ערק מצדה, טעם הלבנון בכפר מעיליא ערק מצדה, טעם הלבנון בכפר מעיליא

יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013 יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013

יקב יקב "רמת נגב" - סיפור משפחתי חלוצי. לחיים!

יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

חדש מיקב "תניא" : קברנה סובניון, סדרת הלל 2010

סרמוני ל סרמוני ל"אניני תה"

"ערק מצדה" בטעם הלבנון

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

קפה ג'ייקובס מצדיע לנשיא פרס לכבוד יום הולדתו ה-90

מאת: שוש להב
קפה ג'ייקובס מצדיע לנשיא פרס לכבוד יום הולדתו ה-90

Jacobs מחבר אנשים לקפה טוב. יוצרים את הדיוקן של שמעון פרס באמצעות מוזאיקת ענק של 6000 כוסות קפה, כך שיוכר כשיא גינס הרשמי בתחום.קפה ג'ייקובס מצדיע לנשיא פרס לכבוד יום הולדתו ה-90: יוצרים את הדיוקן של שמעון פרס באמצעות מוזאיקת ענק של כוסות קפה ג'ייקובס. הפסיפס הענק, שימוקם בנמל ת"א, יכיל כ-6000 כוסות - כך שיוכר כשיא גינס הרשמי בתחום.

יצירת מוזאיקת הקפה של שמעון פרס, הנה המשכה של מסורת מחווה ייחודית של מותג הקפה ג'ייקובס למנהיגים הגדולים, הדגולים והנערצים בעולם, כאשר המנהיג הקודם שזכה להוקרה היה נשיא דרום אפריקה ולוחם החופש - נלסון מנדלה, בעת הגיעו לגיל 92.

עוד יפעל במקום בר קפה, אשר יציע מגוון משקאות במחירים מיוחדים - שכל הכנסותיהם למען עמותת "דן אב-שלום" וכן מתחם הפעלות, יצירה והצגות לילדים.

לצורך כך, יקים קפה ג'ייקובס מתחם הפנינג ענק בנמל ת"א, במרכזו אמן מיוחד שיצור את דיוקנו של הנשיא שמעון פרס במוזאיקת (פסיפס) כוסות קפה, ובאמצעות גווני הקפה השונים, היוצרים את המראה המרהיב.

יתרה מזו, לכבודו של הנשיא, קיימת הכוונה לנפץ את שיא גינס הרשמי של מוזאיקת הקפה, העומד על 5,642 כוסות קפה, שנקבע בהוואי ונשא את דמותו של אלביס פרסלי, וזאת באמצעות יצירת תמונתו של פרס ע"י כ-6000 כוסות. נציגי גינס, שיגיעו למקום צפויים לאשר את השיא. הציבור מוזמן גם לכתוב ברכות אישיות לנשיא, שיאוגדו בספר מהודר שיימסר לבית הנשיא.

הפעילות וההפנינג צפויים לפעול החל מיום ד' ה- 5.6 ולמשך שלושה ימים, במתחם נמל ת"א. כאמור, לצד מוזאיקת הענק, יפעל בית הקפה שיציע משקאות קפה, חמים, קרים ואייס, מבוססים קפה ג'ייקובס - במחירים מיוחדים, כאשר כל ההכנסות מן המכירה יוקדשו למען עמותת "דן אב-שלום", המתמחה במתן שרותי שיקום במעגל החיים הנורמטיבי לאוכלוסייה צעירה, וכן סדנאות ציור עם קפה למבוגרים, לצד הצגות ופעילויות חווייתיות לילדים - ללא תשלום.

עפרה למפרט, מנכ"לית קראפט פודס ישראל: "קפה ג'ייקובס שם לעצמו בעולם מטרה - להצדיע למנהיגים הדגולים והגדולים הפועלים בינינו ומציבים את הסטנדרט הגבוה ביותר, בכל הנוגע לפעילות למען עמם וקידום השלום הפנימי והחיצוני. אנו גאים, שאחרי הכנת דיוקנו של נלסון מנדלה, נפלה בזכותנו להקים את הדיוקן השני, לכבוד הנשיא הישראלי ולהצדיע לו ליום ההולדת ה-90 שלו ואנו מזמינים את כלל הציבור, לבוא, להצדיע, לברך, לסייע בשבירת שיא גינס ולהתרשם מן המיצג הענק לכבוד הנשיא".

אודות קראפט פודס:
קרפאט פודס, היא חברת המזון והמשקאות הגדולה בארצות הברית ותאגיד המזון השני בגודלו בעולם. החברה, אשר מקום מושבה באילינוי ארה"ב, נוסדה כבר בשנת 1903, והיא יצרנית מותגי על דוגמת עוגיות Oero, מותג הקפה Jacobs, מותגי השוקולד Cadbury, Milka, Cote D'or ו-Toblerone, מותג המסטיק TRIDENT וכן Philadelphia Cream Cheese, Halls ועוד.
קראפט פודס מעסיקה כ-130,000 עובדים ברחבי העולם, היא משווקת את מוצריה בלמעלה מ-160 מדינות ומחזיקה כ- 200 מפעלים ברחבי העולם. מחזור המכירות השנתי של קראפט פודס עומד על 50 מיליארד דולר ברחבי העולם, הכולל את תשעת מותגי העל, אשר לכל אחד מהם מחזור מכירות שנתי של 1 מיליארד דולר.
קרפאט פודס היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בניו יורק, ומדורגת במסגרת החברות הגדולות בעולם על-ידי חברות דירוג האשראי המובילות דוגמת דאו ג'ונס וסטנדרט אנד פורס

(*צילום: יח"צ)נוצר: 6/5/2013 7:14:00 AM
עודכן: 6/5/2013 7:15:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים