כתבות - חוגגים 88 ללולה ב'צוותא' החוגגת 50. היתה וראתה וגם צילמה- שוש מיימון אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 25/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > כתבות > חוגגים 88 ללולה ב'צוותא' החוגגת 50. היתה וראתה וגם צילמה- שוש מיימון
  כתבות אחרונות
רותי מייק עושה ניסים בעור. רותי מייק עושה ניסים בעור.

פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית

יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות

הנשיקה

למה גילה קצב בכתה למה גילה קצב בכתה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

חוגגים 88 ללולה ב'צוותא' החוגגת 50. היתה וראתה וגם צילמה- שוש מיימון

מאת:
חוגגים 88 ללולה ב'צוותא' החוגגת 50. היתה וראתה וגם צילמה- שוש מיימון
כתבה וצילמה: שוש מיימון


מי לא מכיר את לולה? כל מי שמגיע למועדון 'צוותא' בתל אביב נתקל באשה קטנה חייכנית ונמרצת, שמקבלת אותך בחיוך חם וגדול. לולה. לולה היא מסוג האנשים שאתה אף פעם לא שואל את עצמך בני כמה הם. אישה בלי גיל. לכן הופתעתי השבוע לקבל הזמנה ליום הולדת ה.....88 של לולה ב'צוותא'.
האירוע מתקיים לרגל חגיגות החמישים של 'צוותא' ביום שלישי , 9 במאי 2006, בשעה 2000.
בשבילי 'צוותא' זה לולה ולולה זה 'צוותא'. לולה היא בעצם 'מוסד'. מסתבר ש50 שנה היא עובדת שם בהתנדבות. ולכל מי שמגיע היא נותנת תמיד הרגשה של בית שנעים לחזור אליו.
כנערה לולה עלתה מפולין לבדה והשאירה את משפחתה בפולין. כאן החלה את פעילותה ב'שומר הצעיר' והצליחה להעלות את שתי אחיותיה ואחיה לפני מלחמת העולם השנייה וכך הצילה אותם מהשואה. במלחמת העולם השנייה היא התגייסה לצבא הבריטי.
כאשר המשורר אברהם שלונסקי הגה ויזם את הקמתה של "צוותא לתרבות מתקדמת", הוא "גייס" את לולה כמתנדבת למשימה לצד עבודתה בקיבוץ הארצי. לולה ליוותה את צוותא "בהולדתה" ברחוב דיזנגוף, "בחיתוליה" ברח' מאפו "ומילדותה" ועד היום במשכנה הקבוע של צוותא בלונדון מיניסטור, ברחוב אבן גבירול 30.
לולה ליוותה "באהבתה האימהית" אמנים והפקות רבות שהחלו את דרכם בצוותא כמו: חוה אלברשטיין , דודו טופז – "ערב שירי רחל"( 1969), שלמה ארצי ( שנשאר נאמן למכורתו צוותא עד היום), אחינועם ניני, יהודה פוליקר, הלל מיטלפונקט בקברט הסטירי "סטריפטיז אחרון" ואופרת הרוק "מאמי", שלום חנוך, אריק איינשטיין ועוד רבים וטובים
ובאמת האמנים שאוהבים את לולה מופיעים במיוחד לכבודה ומחזירים לה אהבה: שלמה ארצי, דיוויד ברוזה, אורנה בנאי, אביב גפן, יונתן גפן, אדיר מילר, מתי כספי, צביקה פיק, דורית ראובני, יעל לבנטל, ירדן בר כוכבא, לירית בלבן, אורה זיטנר, נדב אבוקסיס, סי היימן, תומר שרון,יענקלה יעקובסון, רועי בר נתן, גדעון שמר.
נוצר: 5/3/2006 11:04:00 PM
עודכן: 5/3/2006 11:07:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים