כתבות - נקודות למחשבה על המוצרים הטבעיים המוצעים לנו, הצרכנים. אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > כתבות > נקודות למחשבה על המוצרים הטבעיים המוצעים לנו, הצרכנים.
  כתבות אחרונות
רותי מייק עושה ניסים בעור. רותי מייק עושה ניסים בעור.

פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית

יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות

הנשיקה

למה גילה קצב בכתה למה גילה קצב בכתה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

נקודות למחשבה על המוצרים הטבעיים המוצעים לנו, הצרכנים.

מאת: מערכת Iwomen
נקודות למחשבה על המוצרים הטבעיים המוצעים לנו, הצרכנים.
החזרה אל הטבע ושימוש גובר והולך במוצרים המופקים מחומרים טבעיים הפכו בשנים האחרונות לתופעה עולמית, יודע צוות "ביו-לוגי". חברות רבות מפתחות בשנים האחרונות מוצרים המבוססים על שימוש גדול מחומרים המופקים מהטבע ובשימוש קטן יותר בחומרים סינטטיים. יחד עם זאת ראוי לזכור כי לכל חומר, סינטטי או טבעי, היתרונות והחסרונות שלו, אומרת רותי ליאור מ"ביו-לוגי" ושימוש לא מבוקר בחומרים השונים עלול להזיק לעיתים יותר מאשר להועיל.


"חומרים טבעיים יכולים לסייע רבות אך חשוב לציין כי ההנחה הרווחת לפיה משפחת הטבעיים אינה מעוררת תופעות לוואי שונות- שגויה." מסבירה מרי ליאור "שימוש לא מבוקר עלול לעורר תגובות אלרגיות, מיגרנות, בחילות ועוד מגוון תסמינים המעידים על רגישות שאחד החומרים מעורר בגוף. טבעי ככל שיהיה."

אלרגיה, מסבירה רותי ליאור מ"ביו-לוגי" היא תגובה של המערכת החיסונית המכוונת כלפי חומרים המצויים באופן רגיל בסביבתנו. גורמי האלרגיה הם בדרך כלל חומרים טבעיים שמקורם בצמחים או בעלי חיים ומצויים באוויר, במזון, במים, וכן בתרופות וחומרים כימיים מסוימים. התגובה האלרגית מופיעה רק אצל חלק מהאוכלוסייה, אשר נושאת את הנטייה התורשתית לכך. מערכת החיסון של אנשים אלה מזהה חומרים "טבעיים" כאלרגנים ופועלת כנגדם- לכן מוצר טבעי שיהיה נפלא לאחד עלול ליצור תגובה חמורה אצל אחר.
למעשה, מסביר צוות "ביו-לוגי", כל אדם עלול לפתח במהלך חייו רגישות לחומר כלשהו.

מערכת ה- B.E.S.T שבשימוש "ביו-לוגי" הינה תוכנה ייחודית אשר פותחה ביוטה, ארה"ב, בשנות התשעים. צוות שכלל מהנדסים, פיזיקאים ורופאים מומחים בחברת "ביו-מרידיאן" פיתח בשיתוף עם חברת "מייקרוסופט" את ה – B.E.S.T, מערכת ממוחשבת אשר מודדת מאפיינים חשמליים על פני העור בצורה לא פולשנית ומנתחת אותם באופן אוטומטי.
על-ידי חיקוי מאפיינים אלקטרו מגנטיים של חומרים טבעיים ומלאכותיים כגון מזון וכימיקלים. המערכת מסוגלת לבודד ולזהות רגישויות לאלפי חומרים שונים.

שימוש בחומרים טבעיים אינם גורמים נזק בלתי הפיך אומנם אבל חשוב שנדע מאילו חומרים מופק המוצר הטבעי אותו אנו צורכים ולבדוק את מידת הרגישות הגופנית מול כל מוצר בנפרד ומול החומרים שעורבבו יחד לכדי מוצר מוגמר- מערכת ה - B.E.S.T מסוגלת לבדוק את מידת הרגישות למאות חומרים שונים ולהמליץ לנו על שיטות הטיפול המומלצות עבור כל נבדק באופן אינדיווידואלי..

"ביו-לוגי" הוקמה בשנת 2000 במטרה לתת מענה אבחוני כולל לתופעות פיזיולוגיות אשר טופלו עד כה ברמה הסימפטומטית שלהן, ואובחנו כחולשות תפקודיות בגוף.
באמצעות המערכת הממוחשבת שפותחה על ידי ענקית הטכנולוגיה "מייקרוסופט" בשיתוף רופאים מומחים במגוון תחומי הרפואה - מעניקה "ביו-לוגי" תמונת מצב מעודכנת של מערכות הגוף השונות וממליצה על המשך טיפול. הבדיקה אינה פולשנית ומתאימה לילדים ומבוגרים כאחד. המערכת נבדקה ואושרה ע"י ה-FDA ומשרד הבריאות הישראלי.נוצר: 6/11/2006 8:13:00 PM
עודכן: 6/11/2006 8:20:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים