כתבות - מועצה אזורית מבואות החרמון תאמץ 100 תלמידים מביס רננים מקרית שמונה אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > כתבות > מועצה אזורית מבואות החרמון תאמץ 100 תלמידים מבי"ס "רננים" מקרית שמונה
  כתבות אחרונות
רותי מייק עושה ניסים בעור. רותי מייק עושה ניסים בעור.

פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית

יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות

הנשיקה

למה גילה קצב בכתה למה גילה קצב בכתה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

מועצה אזורית מבואות החרמון תאמץ 100 תלמידים מבי"ס "רננים" מקרית שמונה

מאת:
מועצה אזורית מבואות החרמון תאמץ 100 תלמידים מבי"ס "רננים" מקרית שמונה לשנת הלימודים לאחר שהמבנה נפגע מקטיושות וגם תאפשר שימוש חופשי בברכה הטיפולית


לשנת הלימודים החדשה- תוספת שעות פסיכולוג
ותקציב ליום לימודים ארוך
יו"ר מועצה אזורית מבואות החרמון - בני בן מובחר, הודיע למנהלת בי"ס "רננים" בקרית שמונה, שמבנה בית ספרם נפגע מקטיושות , כי הוא מאמץ את מאה התלמידים למבנה בית הספר הישן של המועצה, בכדי שיוכלו לפתוח את שנת הלימודים תשס"ז במועד.
בנוסף אפשר בן מובחר לתלמידים להשתמש בברכה הטיפולית ללא תשלום לאורך שנת הלימודים הקרובה. "כשנודע לי שתלמידי בי"ס רננים בקרית שמונה לא יוכלו לפתוח את שנת הלימודים, לאחר שמבנה בית הספר נפגע מקטיושות, החלטתי לאמץ את תלמידי בית הספר, בכדי שיוכלו לפתוח את בי"ס במועד. ימי המלחמה היו קשים לכל הילדים, אך בעיקר לילדים חריגים עם צרכים מיוחדים שהשגרה והמסגרת חשובה להם ביותר" אומר בן מובחר.

דבורה שיינרט – מנהלת בי"ס רננים בקרית שמונה אומרת, כי הנזק למבנה בית הספר עקב ירי הקטיושות, עומד על מיליוני שקלים והשיפוצים יערכו כשנה. היא מברכת את בן מובחר וצוותו על קבלת הפנים החמה וההצעה הנדיבה להתארח במבנה בי"ס הישן של המועצה, "מחמם את הלב לקבל הצעה כזו בתוך המצוקה. קשה מאוד לעבור מבנה ולתפקד בבי"ס אחר, בעיקר עקב הצרכים המיוחדים של התלמידים שלנו, כולל נכים, אך מקווה כי שנת הלימודים תהיה טובה למרות כל מה שעברנו כאן באזור, האהבה שמעניקים לנו במבואות החרמון בוודאי תסייע" אומרת שיינרט.

בן מובחר אומר, כי שנת הלימודים במועצה האזורית מבואות חרמון תפתח במועד, אך על המדינה לסייע לתלמידי בית הספר, שהינם תושבי ישובים שכולם נפגעו, סבלו וישבו במקלטים לאורך ימי הלחימה. בן מובחר הגיש בקשות לשרת החינוך, שאף ביקרה באזור בימי הלחימה לסיוע ותקצוב מיוחד לבתי הספר לשנת הלימודים.
"חשוב מאוד לא לשכוח שהתלמידים עברו חוויות קשות, במקלטים ובניתוק מבתיהם ולעיתים ממשפחתם, וישנו צורך בתמיכה בנושאים הרגשיים והצרכים הפסיכולוגיים של הילדים, אני רואה בזה חשיבות גדולה. בנוסף, ימי הלחימה האחרונים העלו בעיות שלא היו קיימות כמו קשר ישיר עם ההורים והילדים דרך רשת האינטרנט, דבר שאיננו קיים אצלנו והיה יכול להיות פתרון מצוין ללימוד מרחוק וקשר עם ההורים. מערכת כזו קיימת ברוב בתי הספר במרכז הארץ, אך דווקא באזור הצפון אין. בנוסף יש לתת את הדעת על גודל הכיתות בבית הספר, להגדיל את התמיכה בנו בכדי שנוכל לצמצם כיתות ולתת תשומת לב ראויה לכל תלמיד, מצב שהינו בעייתי מאוד במצב הנוכחי, ולאפשר יום לימודים ארוך שיקל במעט על המשפחות", אומר בן מובחר.

הדרישות של בתי הספר לפתיחת שנת הלימודים, הועברו לשרת החינוך יולי תמיר.
נוצר: 8/20/2006 4:10:00 PM
עודכן: 8/20/2006 4:16:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים