כתבות - חבילה מובטחת אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > כתבות > חבילה מובטחת
  כתבות אחרונות
רותי מייק עושה ניסים בעור. רותי מייק עושה ניסים בעור.

פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית

יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות

הנשיקה

למה גילה קצב בכתה למה גילה קצב בכתה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

חבילה מובטחת

מאת:
חבילה מובטחת
בשבוע שעבר הלך לעולמו מילטון פרידמן, זוכה פרס נובל בכלכלה. פרידמן זכה לתשבחות בכל העיתונים על הגותו הכלכלית, שהשפיעה רבות על העולם המערבי במאה העשרים.


ההיסטוריון פול ג'ונסון, בספרו על ההיסטוריה של המאה העשרים, קבע ששלושה אישים בני המאה ה – 19 השפיעו יותר מכולם על ההיסטוריה והתפתחויות של המאה העשרים. קרל מרקס, זיגמונד פרויד ואלברט איינשטיין. שלושתם היו יהודים ושנים מתוכם ציוו לשרוף את גופתם. איינשטיין עוד הגדיל לעשות וציווה שישמרו בסוד את מקום פיזור האפר, על מנת שלא יהפוך למקום עליה לרגל. בכך מילטון פרידמן דומה להם; הוא ציווה לשרוף את גופתו ואת אפרו לפזר בטקס צנוע במימי מפרץ הזהב.

בימים אלו אנו משיקים שירות פיננסי חדש "חבילה מובטחת".

החבילה המובטחת מיועדת לאנשים צעירים (יחסית), המעוניינים להסדיר את הדרך שבה יפרדו מהעולם. כפי שאנשים עושים לעצמם פנסיה וביטוח סיעודי, כך תינתן להם כעת האפשרות להבטיח, שמשאלתם האחרונה תתמלא בדיוק בדרך שבה הם רוצים.

המצטרפים ל"חבילה המובטחת" ישלמו תשלום קבוע, שיבטיח להם את שירותי שריפת הגופה החל מרגע ההצטרפות. ייחודה של התוכנית ויתרונה לעומת תוכניות ביטוח הוא שבתום תקופה מוסכמת של מספר שנים (התלוי בגיל הלקוח/ת), יפסקו התשלומים והמצטרף יהיה זכאי לשרותי שריפת הגופה בלי כל תשלום נוסף. ההצטרפות מיועדת לאנשים עד גיל 70.

אם ברצונך בפרטים נוספים אנא פנו ל: info@aleyshalechet.co.il
נוצר: 3/12/2006 11:07:00 AM
עודכן: 3/12/2006 11:21:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים