כתבות - אתר הכרויות חדש מסוגו: נפגשתם, איבדתם- ועכשיו מצאתם זה את זו. אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 25/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > כתבות > אתר הכרויות חדש מסוגו: נפגשתם, איבדתם- ועכשיו מצאתם זה את זו.
  כתבות אחרונות
רותי מייק עושה ניסים בעור. רותי מייק עושה ניסים בעור.

פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית

יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות

הנשיקה

למה גילה קצב בכתה למה גילה קצב בכתה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

אתר הכרויות חדש מסוגו: נפגשתם, איבדתם- ועכשיו מצאתם זה את זו.

מאת: מערכת Iwomen
אתר הכרויות חדש מסוגו: נפגשתם, איבדתם- ועכשיו מצאתם זה את זו.
אתרי היכרויות באינטרנט פורחים כפטריות אחרי הגשם בעת האחרונה, אך רובם דומים אחד לשני מבחינת הרעיון , ההיצע והתוצאה. שני יזמים צעירים מרמת גן ביקשו לבדוק את נושא ההיכרויות מכיוון קצת שונה – מה קורה כאשר נפגשת עם מישהו/מישהי בנסיבות שונות בעבר (בתור לרופא,בראיון עבודה, ברחוב וכו'), שמצאו חן בעיניך, אך אין בעצם שום דרך פשוטה לאתר אותם וליצור עמם קשר בשנית? התוצאה של כך היא אתר "נפגשנו"http://www.nfg.co.il המאפשר לך לתת הזדמנות שנייה לאהבה. דרך פרסום מודעה מפורטת באתר על מקום הפגישה, זמן, ותיאור מדויק של אותו אדם המחפשים אחריו, ניתן יהיה לנסות וליצור קשר , בתקווה שיכנס לאתר ויראה את המודעה.

דן עוגן, וחברו מילדות, דותן רן, שניהם אקדמאיים מצליחים, הם העומדים מאחורי הרעיון יוצא הדופן, והם מספרים כי חוסר האונים המציק שחוו רבים מחבריהם ואף הם עצמם, בעקבות פגישות אקראיות שלא מימשו את הפוטנציאל שלהן ונמוגו, הן שהדליקו אצלם את הנורה, ודחפו אותם לפעולה ממשית בנושא.
הם גם נותנים טיפים למפרסמים באתר- כדאי לתת תיאור מלא ומדויק של הפגישה ולהזכיר כל פרט, גם אם הוא לא נראה כחשוב, ולנסות ולהפיץ את המסר שאתם מחפשים את אותו אדם באתר גם בדרכים אחרות (כמו דרך חברים), כך שרבים יהיו מודעים למודעה ויוכלו להעביר אותה מאחד לשני, עד שתמצא האבדה.
האתר אגב, הוא בחינם לחלוטין, יש רק צורך בהרשמה אליו,שאף היא אינה כרוכה בתשלום.נוצר: 1/7/2007 6:26:00 AM
עודכן: 7/1/2007 6:44:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים