כתבות - דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > כתבות > "דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"
  כתבות אחרונות
רותי מייק עושה ניסים בעור. רותי מייק עושה ניסים בעור.

פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית

יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות

הנשיקה

למה גילה קצב בכתה למה גילה קצב בכתה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

מאת:
בעושר ובאושר?!'החתונה הייתה הרגע המאושר בחיי'-נכון, אבל מה קורה אחר כך: מי מחליט? מי קובע? למה הוא לא מקשיב לי? ולמה היא שתלטנית כל כך?


"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות" הוקם במטרה להדריך ולסייע לזוגות ותיקים וטריים כאחד לשמור על הביחד ולא להסתפק בבינוניות

במרכז יתקיימו סדנאות, קורסים והרצאות חווייתיות לצד אימון ויעוץ אישי וזוגי
ניצה ואסתי תירוש, מקימות דואט:
"אם זוגות רבים יותר ידעו כי זוגיות ונישואין הם מיומנות נלמדת, ממש כמו ההורות, יתכן ורבים יבחרו לעבוד עליה במקום להיכנע"

כמעט סוף הסרט. לאחר שעה וחצי של תלאות רומנטיות, היא כבר הבינה שהוא אהבת חייה. הוא ידע זאת מאז ומעולם.
ועכשיו הם רצים זה לזרועותיו של זו ושפתיהם ננעלות יחד בנשיקה.
הסוף.
חיוך נמתח על שפתותינו - אנו יודעים ש"מעכשיו הם יחיו יחד באושר ובעושר".

באמת?! – אח, לו הכל היה פשוט כל כך!

אבל כמו שיודעות האחיות ניצה לוי ואסתי תירוש, אחרי הנשיקה מגיעים החיים האמיתיים, עם המריבות, החיכוכים, השגרה השוחקת והתשוקה שנעלמת. ולכן, כדי להפוך את החיים לדומים יותר לאגדה, הקימו השתיים את המרכז לטיפוח הזוגיות "דואט" בהרצליה .

המרכז, שיפתח ביום האהבה ("Valentine Day"), יום רביעי 14.2.07, נועד להדריך, ללוות ולעזור לזוגות טריים וותיקים ליצור זוגיות מאושרת ולשמור על הניצוץ. מיטב המוחות המקצועיים ישלבו כוחות על מנת ללמד זוגות לחיות בשניים, לצלוח את קשיי החיים, להתגבר על שחיקה ולא להסתפק בבינוניות.

המקימות:
אסתי תירוש היא יועצת זוגית ומשפחתית . בעלת תואר שני (MS.c) בהתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב. תירוש היא בוגרת מכון שינוי, ועבדה בעברה כיועצת חינוכית.
ניצה לוי היא מאמנת זוגית ומאמנת אישית לזוגיות שחיה ונושמת את הנושא כל חייה ורבים חבים לה את איכות חיי הנישואים שלהם.

המרכז יפעל בארבעה תחומי התמחות עיקריים:

הרצאות – מדי חודש תתקיים הרצאת אורח של מרצים מן השורה הראשונה, שתהווה בילוי זוגי בסגנון קצת אחר.

קורסים – במרכז יפעלו קורסים בני מספר מפגשים כל אחד שמטרתם ליצור מודעות מוגברת לרגשות והתנהגויות שונות בקשר הזוגי, באמצעות שילוב של ידע תיאורטי והתנסות מעשית-חווייתית. בין הקורסים: אינטליגנציה רגשית בזוגיות, מכינה לנישואים מאושרים, זה בידיים שלך ועוד.

סדנאות- סדנאות 'טעימה' חד פעמיות, המתנהלות באווירה אינטימית בקבוצות קטנות ויוצרות שלוש שעות של חוויה זוגית מהנה. בין הסדנאות שיופעלו במקום: מתגלגלים מצחוק- שילוב הומור בזוגיות, איזה מין זוג- טיפים ושיטות לחידוש הניצוץ המיני, מי מוריד את הזבל -חלוקת תפקידים בזוגיות ועוד.

אימון זוגי ואישי – סדרת מפגשים קצרת מועד עם מאמני ויועצי זוגיות , שיתנו מענה ספציפי לאתגרים השונים בפניהם ניצב הקשר הזוגי. ייעוץ פרטני זה יוצע לבאים במגוון חבילות מיוחדות, בהתאם לסוגי ההתמודדויות והשאלות לפתרון.
הסדנאות, הקורסים וההרצאות מועברים על ידי מומחים מן השורה הראשונה. ביניהם ניתן למצוא את ד''ר צחי בן ציון - פסיכיאטר וסקסולוג, סגן מנהל המרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע, ריקי רוזמן - סקסולוגית, ד''ר צבי ברק-מנהל מכון גישות , תיקי שריר-מטפלת משפחתית ומנהלת מכון שילובים להכשרת מטפלים, עוה"ד אירית רייכמן, נוטריון ומגשרת. כל אלה יפעלו לצד מטפלי גוף-נפש, העוסקים בעיסוי וטנטרה.
ניצה לוי ואסתי תירוש: "נוכח אחוזי הגירושין הגבוהים בארץ ובעולם, אנחנו בדואט מאמינות שלא צריך לפנות מהר כל כך לדרך הקלה ו"לשבור את הכלים". אם זוגות רבים יותר ידעו כי זוגיות ונישואין הם מיומנות נלמדת, ממש כמו ההורות, יתכן ורבים יבחרו לעבוד עליה במקום להיכנע. אנו מאמינות כי דווקא בחברה המודרנית, המאופיינת בגישה אינדיבידואלית, בלחצים ובדינאמיקה מדהימה של שינויים יש צורך בשפיות המשפחתית ובביטחון של הקשר הזוגי, ולכן מן הראוי לעבוד ולשמור על יציבותו".

דואט-מרכז לטיפוח זוגיות
הנדיב 71 הרצליה
פתוח בימים א-ה בין השעות 11:00-19:00 וביום שישי מ-10:00-14:00

טלפון: 09-9557666, 09-9554949
אתר אינטרנט:http://www.du-et.co.ilנוצר: 2/5/2007 1:22:00 PM
עודכן: 5/2/2007 1:24:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים