כתבות - המחבקת ולא בעמ אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > כתבות > המחבקת ולא בע"מ
  כתבות אחרונות
רותי מייק עושה ניסים בעור. רותי מייק עושה ניסים בעור.

פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית

יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות

הנשיקה

למה גילה קצב בכתה למה גילה קצב בכתה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

המחבקת ולא בע"מ

מאת: טניה סולומון
המחבקת ולא בע
שמה הוא הניה ספינדל והגב' היא תושבת הוד השרון. הניה היא מטפלת בשיטה משולבת הכוללת הזרמת אנרגיה, פתיחת חסימות והכי חשוב : חיבוק לפני ואחרי כל טיפול.

המטופלים שלה (המגיעים מכל רחבי הארץ) הם כאלו שסבלו מכאבי גב, בעיות פוריות כמו גם קשיים רגשיים ופסיכולוגיים. יש לה מוניטין בינלאומי המתפרש על פני שלוש יבשות : ארצות הברית, אוסטרליה ומגיע עד רוסיה.

היא נולדה ברוסיה, עלתה לישראל בגיל 19, הכירה ברחוב את מי שלימים הפך להיות בעלה והיגרה איתו לאוסטרליה. שם חיה לה בנחת משך שלושים שנה וילדה שלושה ילדים. יום אחד הרגישה שהגיע הזמן לפרוש כנפיים ולעשות שינוי בחיים. היא התגרשה ונסעה לארצות הברית. משך שנה חייתה בלאס ווגאס ורכשה לעצמה מעגל מטופלים שהלך והתרחב בהדרגה. "ביקור מולדת" באוסטרליה הפך לסיוט מתמשך, כיוון שלא אישרו לה לחזור לארצות הברית. הניה המאמינה שלכל דבר בחיים יש סיבה, החליטה להמשיך וללמוד את סודות הריפוי האנרגטי. לפני כשנתיים הגיעה לישראל ומאז היא כאן מחבקת, מטפלת ועוזרת.
שם השיטה לפיה היא עובדת הוא : 'טיפול פולרי' (= קוטבי) שפירושו, למעשה, איזון אנרגטי. זה פועל על מערכת העצבים, מוריד מתח ומפחית כאבים פיסיים. הניה מספרת על אנשים שהגיעו אליה ובעייתם נפתרה לאחר מספר בודד של טיפולים.

השיטה
המטופלים מגיעים לביתה של הניה. הטיפול מתבצע בישיבה על כסא או בשכיבה על מיטת טיפולים, בלבוש מלא. הניה 'נוגעת' לא נוגעת באדם שמגיע לטיפול - הכל בהתאם לצורך. "אני לא לוקחת קרדיט לעצמי. גוף האדם יכול לרפא את עצמו ואני נעזרת באנרגיות שמגיעות אלי מלמעלה, מריבונו של עולם שמנחה אותי איפה לשים את הידיים ולהעביר חום, אהבה ואנרגיה מטהרת." לא תמיד המטופלים שלה מגיעים אליה ונפגשים איתה פיסית. יש גם תופעה שעוד יותר קשה להבנה על ידי ה"היגיון הקר"- טיפול ברחוק.
הניה מספרת בצניעות האופיינית לה על מספר מקרים מיוחדים, בהם טיפלה ממרחק, באנשים שהיו זקוקים לעזרתה. "בן של חברים עבר תאונת דרכים קשה. כיוון שלא יכולתי לעזוב הכל ולסע לארצות הברית, התבקשתי לנסות לעזור להעיר את הבחור מתרדמת בה היה שרוי למעלה משלושה שבועות. בלילה, לפני שהלכתי לישון, התפללתי. ביקשתי מהמלאכים שאני מאמינה שמלווים אותי ועוזרים לי לעזור לאחרים- לסייע גם הפעם. בבוקר קבלתי שיחת טלפון והתבשרתי שהבחור התעורר".....

זהו לא סוד שברפואה הקונבנציונאלית לא מכירים ב"הילינג" כשיטת ריפוי על אף שכולם יודעים עליו ואף נעזרים בו ובסגולותיו המדהימות. יחד עם זאת, "ידי חשמל" ו"ריפוי במגע" הן שיטות שתופסות להן בשנים האחרונות מקום של כבוד ברפואה המשלימה. אין לכך הסבר 'מדעי'. תהליך הריפוי מורכב, בין היתר, במידת הכימיה בין המטפל למטופל ובאמונה שיש למטופל בכוחו להירפא. ברפואה הקונוונציונאלית מוכר אפקט ה'פלצבו'- בו בעזרת כדורים המכילים סוכר או חומר דומה מטפלים בהצלחה במגוון בעיות בריאות. כך גם בהילינג, מעבר ליכולות האישיות ולהשפעה האנרגטית, יש גם אלמנט פסיכולוגי מובהק.
"מטופל שמגיע אלי מרגיש ממני קבלה טוטלית, אהבה וחוסר שיפוטיות וביקורתיות, שהחברה שלנו נגועה בהם היום, בכל מקום. התחרות והמתח, 'הורגים' את האדם המודרני. אצלי - המטופל מרגיש 'בטוח', רגוע ואני מאפשרת ועוזרת לאדם להיפתח ולהחיש את תהליך הריפוי העצמי. את זה אנו עושים דרך נשימות והזרמת אנרגיה לאזור הפגוע. בעצם אני רק מתחברת לכוחות הקוסמיים של היקום. על מנת להירפא אדם צריך לרצות בכך באמת ולשתף פעולה. לא פחות חשובה היא ההקפדה על סגנון חיים נכון: לישון מספיק שעות בלילה, לא לעשן, לאכול נכון ולעשות פעילות גופנית. יש לבצע גם מדיטציה על מנת להרגיע את הגוף והנפש כאחד".

הבעיה נגלית להניה מיד עם הסתכלותה במטופל מבעד לעיניה התכולות והחודרות. לאחר האבחון הראשוני האישי, היא מתשאלת את המטופל ומבררת מה מציק ומה מפריע בדרך לאיכות חיים אמיתית. בין אם המדובר בבעיה רגשית או בכזו פיסית - היא יכולה לעזור. בחדר הטיפולים שלה דולקים נרות ותלויה תמונה גדולה של הרבי מלובביץ' על הקיר. היא מסבירה שהוא ה'מדריך' שלה ואיתו היא 'מתקשרת' במהלך פעולת ההילינג.
המפגש עם מטפלת שכזו הוא חוויתי ובעל עוצמה מיוחדת. השילוב בין קולה השקט והמרגיע, נוכחותה המשרה שלווה ומגע ידיה החמות - מחולל את ה"קסם" שלא ממש ניתן להסביר במילים.

מהיכן הכינוי שדבק בך כ"הילרית המחבקת" ? האם החיבוק הוא חלק מהטיפול ?
"כשאני מקבלת את המטופל, לאחר שיחת היכרות, אני מחבקת את האדם. זה נותן לי עוד כלי לאבחן ולהרגיש מה הבעיה. כבר בשלב הזה אני יכולה להוציא אנרגיות שליליות אשר 'מתיישבות' פעמים רבות באזור החזה, הגב או הראש. בהמשך, הטיפול מתמקד בצורה עמוקה יותר על אזורים נוספים בגוף בהם יש חסימה אנרגטית".נוצר: 10/18/2007 12:19:00 PM
עודכן: 4/11/2007 1:30:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים