כתבות - הרואה בקריסטלים אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > כתבות > הרואה בקריסטלים
  כתבות אחרונות
רותי מייק עושה ניסים בעור. רותי מייק עושה ניסים בעור.

פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית

יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות

הנשיקה

למה גילה קצב בכתה למה גילה קצב בכתה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הרואה בקריסטלים

מאת: טניה סולומון
אורי ששון הוא אומן קריסטלים המייצר מוצרים ייחודיים המהווים שילוב של 'מנורות' , מפלי מים וקערות דקורטיביות בעלות אפקט בריאותי. "הקריסטלים הטבעיים הם בני מליוני שנים ונוצרו מנסיגת הימים והיבשות. אבני הקריסטל משחררות יונים שלילים המטהרים את האוויר והאווירה. "זהו פריט חובה בכל בית מודרני בו יש מכשירי חשמל בסיסיים כמו טלוויזיה ומחשב, המשחררים יונים חיובים שמזיקים לבריאות ומכבידים על הנשימה". אומר אורי "זה יכול לשפר איכות חיים גם של אנשים בריאים ובמיוחד למי שסובל מבעיות בריאותיות שלא תמיד מוצאות את פתרונן על ידי הרפואה הקונבנציונאלית, כגון : אסטמה, בעיות שינה, עייפות כרונית ועוד".

בעבודתו משלב אורי את החוש האומנותי, דמיון והעזה עיצובית עם כישרונו ואהבתו לאבנים (קריסטלים) ליצירת כלי נוי לבית. כמו כן, הוא מטפל באנשים באמצעות מגע ושילוב עם אבני קריסטל המאיצות את אפקט הטיפול.

מהו סוד כוחם של הקריסטלים ?
"הקריסטל סופח לחות מהאוויר ומטהר את מקום המגורים מבחינה פיסית ואנרגטית. אור המופק מגופי תאורה אלו הבנויים מקריסטלים שונים בעלי תכונות ייחודיות, מעניק בנוסף לאווירה קסומה, רומנטית ומרגיעה, גם יתרונות בריאותיים".

מיהו איש הקריסטלים ?
אורי ששון נולד בירושלים. אף פעם הוא לא היה 'ילד רגיל'. במקום לשחק כדורגל בגיל שבע, התחיל ללכת לחוגים הקשורים לעבודת כפיים. הבחירה העיקרית שלו הייתה.....נגרות. הוא מגדיר זאת כמשיכה בלתי נשלטת לעבודה בידיים עם חומר ממנו אפשר ליצור הכל.
העבודות הראשונות שלו היו תמונות ופיסול בעץ. במשך השנים המשיך ללמוד ולשכלל את יכולותיו כאשר מה שמוביל אותו הוא החזון והרעיונות שהמשיכו לנבוע כמעיין המתגבר.
אחרי שירות צבאי בחיל אוויר בתור קצין ניהול, החליט לעבוד בתחום שהיווה לגביו תחביב ואהבה גדולה. מה שחיזק אותו היו מבחנים בחברה להשמה מקצועית - שם נאמר לו לעסוק בנגרות, למרות שהוא בעצם למד בתיכון אלקטרוניקה.
"ההתחלה הייתה מאוד מיוחדת. התחלתי לעבוד כשכיר בנגריה, אך לאחר מספר ימים החלטתי שאיני מסוגל למלא הוראות ולעשות 'דברים סטנדרטיים'. התחלתי להתעסק בתיקונים. משך אותי האתגר לפתור בעיות שאחרים לא ידעו מה לעשות איתן.....למדתי כל מה שאפשר, ראיתי טעויות של אחרים ומהר מאוד למדתי את המקצוע לפני ולפנים ".
מספרם הגדול של הלקוחות ש'התאהבו ' בו וברמה הגבוהה של עבודותיו, גרמו לו אחרי זמן קצר לפתוח עסק עצמאי בירושלים.
"העסק פרח מהר מאוד והצליח מעל ומעבר למשוער. במשך שמונה עשרה שנים, זה היה ה'בייבי ' שלי. אבל אז התחילו הדברים להשתנות. סיבות סביבתיות ואישיות גרמו לי, להחליט בלב כבד, על סגירת העסק ולחפש דרך חדשה. בגיל 40 יצאתי להסתובב בעולם ולחפש 'משהו' אחר. במסגרת ביקור ממושך באירופה, הגעתי לתערוכה בגרמניה. אחרי מספר ימים של חיפושים קדחתניים וחשיפה לאלפי מוצרים שונים, נתקלתי בתצוגה של אבני קריסטל. עמדתי שם, הסתכלתי ולא יכולתי להוריד את העיניים... נמשכתי כמו מגנט לאבנים ש'ממש' דיברו אלי. גם לאחר שחזרתי לארץ עם כל הנתונים שאספתי, לא הצלחתי לשכוח את האבנים המיוחדות שראיתי. האמת שזה היה לי מאוד מוזר. לא הכרתי את התחום הזה קודם לכן וגם התגובות מהסביבה לא היו מעודדות. 'מה פתאום אבנים', 'מה אתה הולך לעשות עם זה' וכו' אבל שום דבר לא עזר".
אורי החליט וגם עשה. "את המשלוח הראשון הבאתי דרך האוויר. לא היה אכפת לי כמה זה יעלה, העיקר להתחיל לעבוד ! הבאתי כמות גדולה של אבנים גולמיות, התיישבתי בבית המלאכה שלי והתחלתי לעבוד יום ולילה, בלי הפסקה. הייתי מהופנט ומלא רעיונות כרימון. הוספתי לאבנים חיבורי חשמלי ונורות ויצרתי גופי תאורה ייחודיים. האפקט הדהים אותי. כשהיה לי 'סטוק' התחלתי להציג בדוכן קטן בקניון סמוך למקום מגורי. המוצרים פשוט נחטפו ואנשים לא הפסיקו להתלהב ולדווח על תופעות חיוביות שקרו להם :שיפור בנשימה, הקלה באלרגיות, אסטמה, שיפור איכות שינה ועוד. לאט לאט הגיעו אלי גם אנשים שמתעסקים ברפואה משלימה, בעלי ספא, ומטפלים למיניכם: אנשים היו עומדים ליד הדוכן, עוצמים עיניים, נוגעים באבנים ומדווחים שהם מרגישים אנרגיות....זה קרה כל הזמן. האמת שהופתעתי מאוד. אני אדם רציונאלי. קראתי וידעתי על התכונות שמייחסים לאבנים אבל אני נכנסתי לעבודה הזאת בעיקר בקטע של אסתטיקה ואומנות לשמה. כמובן שמאוד שמחתי שהעבודות שלי עוזרות לאנשים, יוצרות אצלם תחושה של רוגע ומשפרות את איכות החיים שלהם.... הרגשתי שאני עובד בדרגה גבוהה יותר, אולי כמו צייר או פסל שיצירתו משפיעה על הנפש וגם- על הגוף. החלטתי להתמסר לחלוטין לתחום ולהמשיך לפתח את הנושא. מזה כמה שנים אני מייצר מוצרים ייחודיים ומוכר אותם בארץ ובעולם".

מה כל כך מיוחד עבורך בעבודה זאת ?
"אני נהנה מהיצירה ומשלב בה את הרעיונות העיצוביים שלי עם היכולות הטכניות . אני מייצר גופי תאורה מאבנים שיוצרות אפקטים מיוחדים (לתקרה או לקיר), קערות המכילות אבנים שבעזרת מנורות מיוחדות נראות כמו 'גחלים' ועוד. יש לזה תכונות מרפא וזה גם מאוד יפה ודקורטיבי. אותו הדבר לגבי מפלים מאבני קריסטל המוארים בתוך המים, המתאימים לכל בית גם על פי תיאוריות הפנג שוואי".

במהלך השנים המשיך אורי להעמיק את ידיעותיו בתחום הרוחניות. כיום הוא משלב את היכולת הטבעית שגילה בעצמו לריפוי וטיפול באנשים. בקורס שעבר בגרמניה ניבאו לו עתיד מזהיר כמטפל בעל יכולת אנרגטית גבוהה במיוחד. היום מגיעים אליו מטופלים מכול רחבי הארץ כדי להיעזר בו בתופעות כמו כאבי ראש, גב, עייפות וכו'. לקוחות מגיעים לחנות המפעל, חשים את האווירה הקסומה של המקום, מנהלים שיחה ורבים נשארים לטיפול אנרגטי שפעולתו מורגשת באופן מיידי. 'תופעות הלוואי' היחידה שעלולה להיות היא תחושת חיוניות ורוגע. אין ספק שהתאורה המיוחדת 'עושה משהו לנשמה' וגם לגוף. הטיפול של אורי כולל עיסוי גוף מלא עם שמנים ארומתיים ואבני קריסטל המונחות על הגוף בהתאמה לצ'אקרות ומאזנות את מרכזי האנרגיה. התוצאה: תחושה נפלאה של קבלה טוטאלית, שלווה ומיקוד.
זוהי, ללא ספק, חוויה ייחודית שאסור להחמיץ !!!

לפרטים נוספים -
אוריאור / חנות המפעל ומרכז טיפולים : 052-3536851נוצר: 10/21/2007 11:03:00 AM
עודכן: 10/21/2007 11:06:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים